Treść opublikowana przez prezesik18
-
Dziwne stuki silnika.
Na zimnym silniku olej jest gesty, gdy się rozgrzeje staje się rzadszy. Na początek sprawdź ciśnienie oleju jakie wytwarza pompa na zimnym i ciepłym silniku (na wolnych obrotach i przy 3000obr/min) i porównaj z danymi producenta. Może być że już pompa oleju siada, albo jak kolega wyżej wspomniał - napinacz hydrauliczny łańcuszka wałków rozrządu. Dla ciebie lepiej byłoby gdyby padła pompa, bo koszt napinacza do twojego silnika to ponad 1500zł.
-
Podgrzewane fotele rezanie
Ciekawy mod, jaki jest koszt mat (komplet na 2 siedzenia)?
-
brak podswietlania nóg i obrysówki prawych drzwi pasażera
Jeżeli po otwarciu drzwi pasażera zapalają się wszystkie lampki oprócz nóg pasażera, to mikrostyk (lub krańcówka, zależy jak kto nazywa) jest sprawna. Mikrostyk/krańcówka znajduje się w zamku, trzeba sporo rozkręcić aby się do niego dostać.
-
co to za czujnik?
hmm, tam powinien znajdować się czujnik temperatury płynu chłodzącego (4 pinowy).
-
brak podswietlania nóg i obrysówki prawych drzwi pasażera
Nie pamiętam czy w 1998r w środku zapalały się światełka po otworzeniu auta z centralnego, czy dopiero po otwarciu drzwi. Najlepiej sprawdź czy jak otwierasz te drzwi pasażera to czy zapala ci się lampka główna w podsufitce, podświetlenie nóg i ta czerwona lampka w drzwiach. Jeżeli żadna z tych lampek się nie zaświeci to masz walnięty mikrostyk.
-
Honorowe krwiodawstwo
Po zrobieniu tatuaży (lub kolczyków) musisz odczekać 3msc. ---------- Post dopisany 26-01-2013 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 22:41 ---------- Wczoraj byłem oddać. Już w sumie 4950ml
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Ile kolego wyniósł cie ten cały swap na 1.8T?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
nie, popielniczkę wywaliłem bez demontażu tunelu. Wystarczy wyjąc wkład popielniczki a potem podważyć chyba 2 zatrzaski i wychodzi bez problemu. Po odkręceniu schowka mogłem przełożyć kabel od gniazda zapalniczki właśnie do schowka. Potem tylko podłączyłem gniazdo zapalniczki do kabelka który wcześniej przeniosłem do schowka.
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Kolego też wyrzuciłem u siebie popielniczke. Jak gniazda zapalniczki często nie używasz to bez większych problemów przeniesiesz ją do schowka, nic nie trzeba kabli ciąć, przedłużać. Wystarczy schowek pasażera odkręcić. pzdr, masz może przepustnice do ADR?
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
Ja za 100zł robię ok. 330km. Nie jest najgorzej
-
kratki nawiewu
Jeżeli chcesz żeby nawiew był tak jak powinien, to podmień te kratki którymi się reguluje kierunek nawiewu (ze starych kratek wyjmij). Wtedy będziesz miał ok.
-
Audi A4 B5 1.8ADR "Perła"
hmm, naklejki wywal na pewno, strasznie brzydkie są. Lampkę podsufitki źle zamontowałeś Te dwie diody czerwone, powinny oświetlać okolicę lewarka zmiany biegów. Jak spisuje się instalacja LPG, konkretnie chodzi mi o wtryski lpg - ile na nich zrobiłeś km? Ja mam takie same, wysłużone już i dziś zamówiłem ten sam komplet. Ogólnie to też kupiłem swoją A4 2 tygodnie po zdaniu prawka I jak na ucznia przystało, fundusze są ograniczone do robienia modów w aucie. Zwykle kasy starcza na koszty eksploatacyjne i paliwko, dlatego zanim coś kupię, zastanawiam się dwa razy, czy aby na pewno to będzie przydatne, ładne i wiochą na kilometr nie będzie jechać. Z tanich modów możesz zrobić sobie podgrzewane lusterka, podświetlane nawiewy po II lifcie pzdr.
-
prędkościomierz nie działa :(
Za składana tylną kanapę w A4 trzeba było w salonie dopłacić, może po prostu nie masz składanej. Na fotce zaznaczyłem gdzie się ją otwiera: Jakbyś miała składaną kanapę, a nie chciałaby się złożyć, to obok tych uchwytów jest zamknięcie na klucz.
-
pomoc przy radiu
Te linki co podałeś to nie działają, przekierowują do google. Kup sobię radio AUDI CONCERT np. AUDI CONCERT-PLUS-BOSE-IGLA (2946768719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
prędkościomierz nie działa :(
Zapewne uszkodzona pompka w zbiorniczku od spryskiwaczy. Jak najlepiej sprawdzić? Odłączyć od niej wtyczkę iw miejsce pinów "wpiąć zwykłą żarówkę 12V, jak po włączeniu spryskiwaczy się zaświeci, to obwód doprowadzenia do pompki prądu masz ok. I już wiemy że masz walnięta pompkę spryskiwczy Z jej wymianą jest trochę gorzej, bo jest usytuowana w trudnym do wyjęcia miejscu.
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
Kolego, w przedliftach tak właśnie oświetlenie wewnętrzne działa - dopiero po otwarciu drzwi. Natomiast w polifcie zaświeca się natychmiast po otwarciu z centralnego zamka (bez potrzeby otwierania drzwi).
-
Gaz drożeje?!!
W Koszalinie gaz cały czas na poziomie 2.75-2.80 zł/l. W październiku cena się utrzymywała w okolicach 2.65 zł/l.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Co tam Ci nie gra? Mi tam ostatnio wywala błąd składu mieszanki, wszystko przez wtryski LPG które wołają "wymień mnie" W takim razie tez podjadę w czwartek o 17.30.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja mam całe popołudnie wolne. Także mi odpowiada każda godzina
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Dobra, czwartek godz. 18.00? Parking podziemny od strony stacji benzynowej 123.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja mam czas do czwartku, oczywiście spot po południu. Wtorek czy Czwartek?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Może ktoś jeszcze się skusi?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja mogę któregoś popołudnia podjechać
-
Wasze przebiegi benzynowców
chyba Ci to nie przeszkadza no tak ale można pisać też. Piszemy o przebiegach więc nie wiem o co chodzi Tobie... haha, człowieku, aż mi się się śmiać chciało jak to przeczytałem. Na 270 wypowiedzi w tym temacie, 69 jest Twoich. Czyżbyś aktualizował przebieg co każdego posta? Większość Twoich wypowiedzi to SPAM Oczywiście chodzi o użytkownika Arkadiush.
-
Wasze przebiegi benzynowców
chyba Ci to nie przeszkadza Jestem podobnego zdania co kolega rafal9119, mnie również to się nie podoba. Bez tych komentarzy temat byłby o połowę krótszy. Powiem szczerze że zgłaszałem spam w tym wątku do admina, jak temat miał chyba 4 strony ale jak widać olał to. Zresztą powinna być jeszcze ankieta w temacie zrobiona.