Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. Trzeba dużo rzeźbić czy P&P ?
  2. pięknie się prezentuje Twój avant ricardosy miałeś w serii czy dokładałeś?
  3. u siebie mam opony 215/40/18 na felgach 8J ET43 + dystans z przodu 13mm + obniżenie -60mm, jest ok, nic nie trze i nie wystaje, przy gumie 225/40 pewnie by darlo o nadkole bez rolowania. Bez dystansu dramatu nie było, ale jednak trochę schowana felga
  4. 2miechy temu pogoniłem swoje w dobrym stanie za 350 z kw 2miechy temu pogoniłem swoje w dobrym stanie za 350 z kwBtw pisz do kowiego bo chyba on cos ma
  5. jakie zmiany mechaniczne zrobił kolega, żeby zrobić te 150-160km? Jeśli żadnych tylko sam program, to max 140 możesz tam mieć
  6. Wodzu, nic tylko pogratulować wyniku i życzyć bezawaryjnej eksploatacji
  7. Fanta wsiocho dobrocho :)
  8. niekoniecznie, jeśli dwumas nie ma luzow,nie ma sensu go wymieniać
  9. ooo jak to ładnie zapie***a brawo Wodzu
  10. Przy aucie odwaliłeś kawał dobrej roboty, wszystkie szczegóły odpowiednio zadbane, a tu taka pyta z końcówkami i jeszcze chcesz to tak zostawić? Ja osobiście tego nie rozumiem, ale rzecz jasna to Twoje auto i Twoja decyzja
  11. Ładnie klekota zbroisz
  12. Radku,co za mody przeprowadziłes ,bo nie w temacie jestem ?
  13. powodzenia w swapowaniu! Będzie piękny i szybki diesel
  14. radimm odpowiedział(a) na iciek temat w Audi A4 B5
    tak przykładowo, wszystko masz opisane, wystarczy odrobinę się zainteresować http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/page-1
  15. radimm odpowiedział(a) na Matek temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    piękna jest, kolor auta + kolor felg fajnie do siebie pasują. Jedynie co wyrzuciłbym jak najszybciej to ten siatexowy grill ala RS, nigdy mi sie nie podobał i moim zdaniem nie pasuję, już chyba lepszy ori polift z ramka w czerń
  16. Ttc, compsport i pewnie cos tam jeszcze znajdziesz
  17. Rozwód? Raczej powrót panie Maćku Że w sensie do KRK? Si senior Koledzy dwa pytania: 1. Jak teraz jest ze spotami? Gdzie, kiedy i o której? Nadal g. Kazimierz na górze? 2. Handluje ktoś tutaj częściami? Trzeba mi przegub zewnętrzny do mojej padliny
  18. Ja tez dzis niestety nie dam rady a jutro oddaje auto do mechanika i przez najblizszy tydzien nie bede mial sie czym poruszac Turbo ? Tak, turbo awx, mapsensor, rozporka gorna z c5 (juz bedzie wreszcie komplet rozporek).No i rzecz jasna korekta programu Przy wymianie oleju wymień od razu chłodniczkę oleju z AWX-a ;-) Koszt mały a jednak ciut lepiej oddaje ciepło. Jeśli nie robi kilkadziesiąt km na obratach non stop powyżej 3kkm to szkoda bawić się w takie polsrodki
  19. Rozwód? Raczej powrót panie Maćku
  20. Po stu latach przerwy, witam ponownie
  21. Jestem i zostaje już na stałe Chłopaki, dziś będzie ciężko u mnie z czasem,także raczej nie dam rady, ale myślę że niebawem jak najbardziej
  22. Pozdrawiam
  23. Dziś, galeria krakowska. Granatowa B6 avant, na blachach KBC, pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.