Treść opublikowana przez radimm
-
Map sensor 3 bar
051c to map 3barowy, niedawno montowalem go do swojego afn'a
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Super te avusy pasują
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Takie fioletowe kW, także pewnie to samo a przed wczoraj tymczasowo wrzucilem eibachy na przód i jestem mile zaskoczony tymi sprężynami A tu dalsze dzisiejsze rezanko
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Slawku ile korby pozwolą a tak poważnie to myślę że + - 200KM Co do zderzaka to od grudnia nie widziałem samochodu, wracam za tydzień i zaczynam wszystko ogarniac. Ale zderzak z przodu pewnie wleci dopiero na przyszły rok. W tym roku priorytet to to wszystko wystroic i pewnie ogarne tylny zderzak bo leży już prawie dwa lata w piwnicy W końcu po długiej przerwie jakiś progres przy aucie: czas umówić się na korektę aaaaa i po dwóch latach, zebrałem się za zderzak na dniach pójdzie do farby Kolejne graty amory pójdą do regeneracji, sprężyny do odświeżenia i na przyszły sezon będzie jak znalazł
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Będzie gnojowóz na full sztycy
-
Końcówka wtryski wuzetem
ja właśnie zamówiłem 0.240, zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Końcówka wtryski wuzetem
Ten gość z vag-tuning,ma na allegro wystawione firady 0.240
-
1,9TDI AFN +GTB17 207km/417nm by Spanky
Kowi, wtryski 0.240 masz FIRADA? gdzie kupowałeś? mam miesiąc na ogarnięcie wtrysków, a nigdzie nie mogę znaleść zestawów na gotowo. W ogóle jakie ćienia powiiny być na nich ustawione? BTW piękny wynik!
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
koledzy, Cowboy od wtrysków jest jeszcze u nas na forum? Który to jego profil? http://a4-klub.pl/index.php?/user/45558-cowboy/ http://a4-klub.pl/index.php?/user/59256-cowboy1/ czy jeszcze jakiś inny?
-
[B5 AJM] Quattro Ptyś /bi-xenon/170KM/AZEV/2.5"ex+dp
fajnie brzmi jak w środku? urywa głowe, czy da się wytrzymać?
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Kolego, co za końcówki wydechu masz założone? Bardzo fajnie siedzą w s-zderzaku
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
czekam na jakieś porządne zdjęcia 2015 autko lux
-
Audi A4 B5 1.9tdi by Budzik93
fajne wnętrze
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
fajne te walce
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
dzięki Spanky
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Koledzy, do kogo uderzać w sprawie wtryskiwaczy większych niż 0.216? Jakie firmy są godne uwagi? Słyszałem pozytywne opinie o firadach
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Na moje oko cos ten wykres średnio wygląda, ale niech wypowiedzią się madrzejsi
-
[B5 All] 1.9 Tdi Daily by kuba07
I fmica, bo bida bedzie wiosna/latem
-
[B5 AJM] OGrowóz
Battalion się kłania ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
gdzieś wydarł ORI lotkje?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
do GTB dzięki Armi, takiej odpowiedzi oczekiwałem
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
oki, dzięki wielkie za rady, zaczynam szukać BRD Chłopaki, na jakiej średnicy polecacie robic wydech? Zastanawiam się nad 2,5" lub nad 2,75'? Druga sprawa, gdybym chciał pociągnąć tak cały (od trubo wlącznie) to co z plecionką? Trzeba szukać jakiejś o większej średnicy? (z czego/ew. gdzie?) I ostatnie pytanie odnośnie tłumika końcowego (bo raczej ostatni tłumik nie będzie przelotowym,ze względu na dB), końcowy z 2.5 TDI ma większą średnicę na wlocie od naszych 1.9? Bo zastanawiam się nad wrzuceniem końcowego z 2.5? Za wszelkie sugestie dziękuje z gory
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Ja na Twoim miejscu nawet nie pchalbym na auto tych opon, tylko od razu szukał 215 lub 225.
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
pomaluj na czarno te obwódki zegarów, od razu będzie znacznie lepiej wygladało
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
nagraj jak teraz burczy, bo V6 tdi na przelocie brzmi faaaajnie co masz za końcówki wydechu? Podobają mi się