Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. radimm odpowiedział(a) na mapper temat w 1.9TDI
    051c to map 3barowy, niedawno montowalem go do swojego afn'a
  2. Super te avusy pasują
  3. Takie fioletowe kW, także pewnie to samo a przed wczoraj tymczasowo wrzucilem eibachy na przód i jestem mile zaskoczony tymi sprężynami A tu dalsze dzisiejsze rezanko
  4. Slawku ile korby pozwolą a tak poważnie to myślę że + - 200KM Co do zderzaka to od grudnia nie widziałem samochodu, wracam za tydzień i zaczynam wszystko ogarniac. Ale zderzak z przodu pewnie wleci dopiero na przyszły rok. W tym roku priorytet to to wszystko wystroic i pewnie ogarne tylny zderzak bo leży już prawie dwa lata w piwnicy W końcu po długiej przerwie jakiś progres przy aucie: czas umówić się na korektę aaaaa i po dwóch latach, zebrałem się za zderzak na dniach pójdzie do farby Kolejne graty amory pójdą do regeneracji, sprężyny do odświeżenia i na przyszły sezon będzie jak znalazł
  5. Będzie gnojowóz na full sztycy
  6. radimm odpowiedział(a) na mapper temat w Audi A4 B5
    ja właśnie zamówiłem 0.240, zobaczymy co z tego wyjdzie
  7. radimm odpowiedział(a) na mapper temat w Audi A4 B5
    Ten gość z vag-tuning,ma na allegro wystawione firady 0.240
  8. Kowi, wtryski 0.240 masz FIRADA? gdzie kupowałeś? mam miesiąc na ogarnięcie wtrysków, a nigdzie nie mogę znaleść zestawów na gotowo. W ogóle jakie ćienia powiiny być na nich ustawione? BTW piękny wynik!
  9. koledzy, Cowboy od wtrysków jest jeszcze u nas na forum? Który to jego profil? http://a4-klub.pl/index.php?/user/45558-cowboy/ http://a4-klub.pl/index.php?/user/59256-cowboy1/ czy jeszcze jakiś inny?
  10. fajnie brzmi jak w środku? urywa głowe, czy da się wytrzymać?
  11. Kolego, co za końcówki wydechu masz założone? Bardzo fajnie siedzą w s-zderzaku
  12. czekam na jakieś porządne zdjęcia 2015 autko lux
  13. fajne wnętrze
  14. fajne te walce
  15. Koledzy, do kogo uderzać w sprawie wtryskiwaczy większych niż 0.216? Jakie firmy są godne uwagi? Słyszałem pozytywne opinie o firadach
  16. Na moje oko cos ten wykres średnio wygląda, ale niech wypowiedzią się madrzejsi
  17. I fmica, bo bida bedzie wiosna/latem
  18. radimm odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Battalion się kłania ;-)
  19. radimm odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    gdzieś wydarł ORI lotkje?
  20. do GTB dzięki Armi, takiej odpowiedzi oczekiwałem
  21. oki, dzięki wielkie za rady, zaczynam szukać BRD Chłopaki, na jakiej średnicy polecacie robic wydech? Zastanawiam się nad 2,5" lub nad 2,75'? Druga sprawa, gdybym chciał pociągnąć tak cały (od trubo wlącznie) to co z plecionką? Trzeba szukać jakiejś o większej średnicy? (z czego/ew. gdzie?) I ostatnie pytanie odnośnie tłumika końcowego (bo raczej ostatni tłumik nie będzie przelotowym,ze względu na dB), końcowy z 2.5 TDI ma większą średnicę na wlocie od naszych 1.9? Bo zastanawiam się nad wrzuceniem końcowego z 2.5? Za wszelkie sugestie dziękuje z gory
  22. Ja na Twoim miejscu nawet nie pchalbym na auto tych opon, tylko od razu szukał 215 lub 225.
  23. pomaluj na czarno te obwódki zegarów, od razu będzie znacznie lepiej wygladało
  24. nagraj jak teraz burczy, bo V6 tdi na przelocie brzmi faaaajnie co masz za końcówki wydechu? Podobają mi się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.