Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. TTC mogę Ci z czystym sercem polecić. Moje auto od 3 lat śmiga na programie od Daniela, znam też kilka osób które są również zadowolone z efektów jego pracy.
  2. nie zrażaj się, tylko jedź do kogoś sprawdzonego, kto wie co robi. Auto - kosa
  3. Me.how w końcu Passek doczekał się tematu na naszym forum furka elegancka i fakt, niezłe wyposażonko tam masz Z mojej strony mogę Ci jedynie doradzić żebyś odpuścił 17, komfort praktycznie ten sam co na 18, a jednak wizualnie jest różnica. Sam to przerabiałem, jeden sezon na 17 a na drugi już 18. Także nie popełniaj błędów wujka
  4. miedzy pierwsza a druga felga jest tylko 2mm roznicy osadzenia wiec jeden czort - i tak dystans przydałby się żeby bylo ladniej Opony 215/40!
  5. Duds, pięknieś go wystrugał
  6. jeden z najładniejszych sedanów na forum
  7. notlauf będzie od trzeciego biegu wzwyż, na dwójce nie ma i jest to normalne
  8. Tak będe chciał wykręcić z niej więcej mocy przyciemnić szyby zrobić glebe i z czasem moze załoze quattro i dobre nagłośnienie powodzenia
  9. fajnie wyszło jeszcze te progi w piździet i będzie malinowo
  10. lotkę klapy kupowałeś Ty, czy poprzedni właściciel?
  11. ttc
  12. 19' z RS'a ma fajne pierdolnięcie
  13. no proszę Cie chyba z 20metrów
  14. ładnie modzisz podoba mi się
  15. Nowy gwint supersport jest dość drogawy więc raczej badziew to nie jest , A gwint Vogtland ?? No właśnie jest drogi w porównaniu do tych wszystkich ta tehnixow tunig art itp, a jednak lipa z jakością słabo raczej...
  16. Supersport to chyba gówniany gwint, dużo na naszym forum było przypadków że tył się wysrał w krótkim czasie. Ten z aukcji też ma tył padnięty
  17. jeśli masz amory sprawne, wszystko będzie ok
  18. obstawiam Trepka
  19. jebaneee bedzie dobra suka na wiosne
  20. mam taki sam śrubokręt a tak na poważnie to jak zwykle - nie próżnujesz
  21. Seat Leon Cupra ---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- NOWA DOKŁADKA ZDERZAKA PRZÓD LEON CUPRA 1ML805903 (3783803317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. jebnąłbym środek felg w jakiś metalgun

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.