Treść opublikowana przez omzig
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dajcie znac koniecznie jak to wyszło.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zrobiłeś?
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
A jak się zmieni to co wtedy?
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
Dokładnie. ---------- Post dopisany 14-12-2013 at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 19:28 ---------- Jak będę miał chwilę, to podmienię te napinacze, bo mam stary jeszcze ORI, wtedy będzie wiadomo czy to napinacz.
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
Łożysko wiskozy mam, tylko pogoda z d*py i nie mam kiedy wymienić. ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Wszystkie rolki i napinacze są nowe, przed założeniem pracowały idealnie więc wątpie, że to może być przyczyną. Ale kto wie, może i masz rację...
-
Problemy z turbiną.
Przetłumacz sobie jakims tłumaczem z Google: 17965/P1557/005463 - Ross-Tech Wiki
-
Turbo Inlet Pipe (TIP)
Trochę pospieszyłeś się z tym TIPem... Trzeba było najpierw obejrzeć swój przy silniku, potem porównac z tym w ofercie sprzedajacego i wtedy kupowac - nauczka na przyszłość. Jak dla mnie, to zwróć go, nie wiem, odsprzedaj i kup prawidłowy, a najlepiej z kwasówki od Bakusia, Gregor10 bądź Inkognito. Wg mnie nic innego nie wymyslisz...
-
Co kupić dziewczynie pod choinkę
To zależy co lubi... Masz jeszcze trochę czasu do gwiazdki, więc połaź z nią po sklepach i notuj w głowie na co zwraca szczególną uwagę... Notuj uważnie, a sprawisz jej na pewno miłą niespodziewajkę.
-
Problemy z turbiną.
Najlepiej podpiąć VAG-a i sprawdzić jakie błędy pokaże.
-
stuka przy hamowaniu
Mam tak samo, tyle że w lewym kole (zacisk ATE). Cofnąłem tłoczek, bo zmieniałem klocki i hamuje ok. Ale za każdym razem, gdy wcisnę pedał hama to słychać puknięcie, tak jakby klocek uderzał w tarczę albo tłoczek w klocek... Podpowiecie?
-
Czy podejdą hample od RS?
A jak z wahaczami? Tylko dolne do zmiany?
-
Napinacz łańcucha rozrządu 1.8
Dev, jak to zrobić?
-
Wymiana tuleji zawieszenia tylnego w B5
Dzięki Panowie. ---------- Post dopisany 04-12-2013 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 23:39 ---------- 8cm to srednica wewnetrzna tej rury? Jaki srednicę mają te krążki/podkładki? ---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- Jak to zrobić?
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
Tak pewnie zrobię, ale myslałem że ktoś miał podobny przypadek i cos podpowie...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale chodzi o przeszczep skrzyni 6cio biegowej z dizela do polifta 1.8t...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To do polifta od klekota podejdzie i tylko łapy trza przerzucic? Robił już tak ktoś z audi B5 1.8T?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a w polifcie 1999? ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- no właśnie i czemu?
-
Wymiana tuleji zawieszenia tylnego w B5
A jak to Toje narzędzie wyglądało? Jak je złożyłeś?
-
Element zawieszenia
Uporałeś się?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Poczytaj, może znajdziesz odpowiedź: 1.8T GT28/71R + skrzynia 6 biegów
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
Chodzi mi o ten wiatrak co piszesz. W takim razie wszystko jest git, dzięki. Na Climatronicu na kanale 49 podczas jazdy pokazywało max 90-93 stopnie, na 51 cały czas 90st. Jeszcze jedno mnie zastanawia... coś szumi w okoliczch wiskozy... Łożysko?? ---------- Post dopisany 01-12-2013 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 23:40 ---------- Ten szum słychać ewidentnie tak jakby z paska wieloklinowego... Tylko teraz co może być przyczyną: Łożysko wiskozy? Łożysko alternatora? Może ujowy napinacz tego paska wieloklinowego? Albo może za mocno naciągnąłem napinacz paska od klimy? Jakieś pomysły?
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
Tak zrobię, dzięki. No a ten niezałączający się wiatrakwiatrak? I w okolicach wiskozy trochę szumi... Czy po zdjęciu paska wieloklinowego z alternatora koło pasowe wiskozy powinno kręcić się luźno? ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- up
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
Siema. Jak odpalę silnik (1.8T ANB), to wiatrak kręci się od razu, ale tak normalnie. Powinno tak być, czy łożysko wiskozy już do wymiany? Natomiast jak temperatura silnika dojdzie do 90 stopni na blacie, to wentylator się w ogóle nie załącza, nawet po lekkim butowaniu tylko cały czas wiatrak się kręci na spokojnie... Ktoś mi tam mówił, że jest za zimno żeby wentylator się włączył... Podpowie ktoś? Ogólnie to silnik dość szybko łapie 90 stopni i tak trzyma, nawet jak lecę złoty pięćdziesiąt to cały czas jest 90 stopni na zegarach, dobrze to działa? Dodam, że właśnie wymieniłem rozrząd (Conti, INA) z pompą wody (Ruville), pasek klinowy (Gates), i dwa paski wielorowkowe (Gates) wraz z napinaczami (INA), nowy płyn chłodniczy (G12+) i nowy termostat (Gates). ---------- Post dopisany 29-11-2013 at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 23:58 ---------- Pomożecie?
-
Płyn Chłodzący G12 - który? (FEBI czy Hart)
Dokładnie tak i tego sie trzymać!
-
Wiskoza co sądzicie?
Już pewnie ogarnąłeś temat, ale na przyszłość to lepiej kupić takie: Łożysko, wałek wentylatora-układ chłodzenia silnika FEBI BILSTEIN: | Sklep iParts.pl