Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Zadbany model i fajne koło Plany na + Powodzenia i bezawaryjności
  2. Powoli do przodu na razie dokończyłem tylną dokładkę zderzaka Dzisiaj trochę ogarnąłem resoraka Edit: W końcu dotarł kurier z felami, model RS6 C5 19"x9j ET35 Felgi zostały wyczyszczone i nawoskowane "Swissvax Autobahn" Cała chata pachnie woskiem Opony już zamówione i wybór padł na Nokian ZLine w rozmiarze 225/35 Tydzień do odbioru opon mimo to musiałem przymierzyć
  3. Myślałem, że idzie to wyregulować kompem lub w ostateczności wymaga to wyciągnięcia pompek na stół probierczy Przynajmniej się dowiedziałem czegoś dzisiaj Korekcje dawek pompek miałeś w normie ?
  4. Mati Bip-y regulowałeś u Edka ? Korekcję robił przez kompa czy jak ?
  5. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ostatnio w NO chlopaki popisali sie z kradzieza aut, capneli 3- A6 c7 allroad i 1 - A5 prosto z salonu tyle, ze caly misterny plan poszedl w piz... i zlapali ich w dziupli u nas w PL
  6. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie jestem zaskoczony :-D nie ma o czym gadać skoro u nas potrafią przebić opony nawet na polskich blachach. Miałem akcje, że przebili mi aż 3 :-/ Odnośnie śrub zabezpieczających to napisze, że pomocne zabezpieczenie ale jak zlodziej sie wkurzy to moze zrobić inne kuku :-P
  7. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A myślisz, że jak w PL widzą auta na zagranicznych blachach to się cyrki nie dzieją ? Wszędzie jest to samo....
  8. Możesz jeszcze wyciągnąć wszystkie śruby
  9. Niestety moje auto nie dostało bonusa w postaci silniczków w wersji full, ale to nic. Obecnie szukam coś z literką E,F lub G Myślę jakie pokrętło kupić, A3 8P0 po lifcie czy B8 Jako, że pogoda dopisała to poszerzyłem pakiet "schwarz optik" - Lusterka, listwy drzwiowe i znaczek tył Jeszcze brakuje tylnej dokładki oraz relingów. Myślę, że w przyszłości ogarnę to
  10. Ładny ten grill Mam pytanko odnośnie dokładki tylnej. Jest możliwość zdemontowania jej bez ściągania zderzaka ?
  11. Jak zwykle kozak Przez takich jak Ty nie da się jeździć serią
  12. Ładnie wygląda Kierunki boczne kupowałeś czy sam kombinowałeś ?
  13. Ładna seria i wynik końcowy Firma z wrocka czy inne miasto ? Jak możesz to podaj cenę za usługę może być Pw
  14. Norbas odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Może jakiś spot w tygodniu wieczorem ? Żary lub inne miejsce
  15. Napisz do gostka VW Wrocław Centrum link http://allegro.pl/nowy-uchwyt-nakladka-panel-drzwi-audi-a4-b6-b7-i6075579647.html Uchwyt na pod 4x szyby ma za 85zl wiec cena do twojego powinna być podobna. Pokrętło od A3 po lifcie ma za 140zł
  16. No w końcu Zmieniłem zdanie do rotorów, jak pójdziesz jeszcze niżej to będzie mega Nie żałujesz, że wziąłeś rozmiar 235/35 zamiast 225/35 ? Teraz mam dylemat jakie opony zamawiać...
  17. Wahacze chyba nie ogarneły walki podczas odkręcania i wyciągania amora Ładnie teraz wygląda na tym zawiasie Według mnie przód dalej wygląda jakby był nieco wyżej od tyłu P.S - Fajnie, że chociaż jedną fotkę dałeś w poziomie i bez skręconych kół
  18. Ładnie wygląda Strasznie podobają mi się po lift'y
  19. Norbas odpowiedział(a) na Virnik temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Narzeczona nie ma czasem tipsów
  20. Już się doczekać nie mogę parę gratów i będzie wsio do zabawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.