Treść opublikowana przez Norbas
-
A4 B7 avant by Mihao22 1.9tdi
Zadbany model i fajne koło Plany na + Powodzenia i bezawaryjności
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Trzyma w napięciu
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Powoli do przodu na razie dokończyłem tylną dokładkę zderzaka Dzisiaj trochę ogarnąłem resoraka Edit: W końcu dotarł kurier z felami, model RS6 C5 19"x9j ET35 Felgi zostały wyczyszczone i nawoskowane "Swissvax Autobahn" Cała chata pachnie woskiem Opony już zamówione i wybór padł na Nokian ZLine w rozmiarze 225/35 Tydzień do odbioru opon mimo to musiałem przymierzyć
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Myślałem, że idzie to wyregulować kompem lub w ostateczności wymaga to wyciągnięcia pompek na stół probierczy Przynajmniej się dowiedziałem czegoś dzisiaj Korekcje dawek pompek miałeś w normie ?
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Mati Bip-y regulowałeś u Edka ? Korekcję robił przez kompa czy jak ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Faktycznie hamulce mogły by być w serii z 3.0 tdi...
- B7 Crew
-
B7 Crew
Nie jestem zaskoczony :-D nie ma o czym gadać skoro u nas potrafią przebić opony nawet na polskich blachach. Miałem akcje, że przebili mi aż 3 :-/ Odnośnie śrub zabezpieczających to napisze, że pomocne zabezpieczenie ale jak zlodziej sie wkurzy to moze zrobić inne kuku :-P
- B7 Crew
-
[TDI PD] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
Możesz jeszcze wyciągnąć wszystkie śruby
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Niestety moje auto nie dostało bonusa w postaci silniczków w wersji full, ale to nic. Obecnie szukam coś z literką E,F lub G Myślę jakie pokrętło kupić, A3 8P0 po lifcie czy B8 Jako, że pogoda dopisała to poszerzyłem pakiet "schwarz optik" - Lusterka, listwy drzwiowe i znaczek tył Jeszcze brakuje tylnej dokładki oraz relingów. Myślę, że w przyszłości ogarnę to
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Dzięki
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Ładny ten grill Mam pytanko odnośnie dokładki tylnej. Jest możliwość zdemontowania jej bez ściągania zderzaka ?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jak zwykle kozak Przez takich jak Ty nie da się jeździć serią
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Widzę nowa moda na 2016 składane lustra
-
AUDI A4 B7 machał
Ładnie wygląda Kierunki boczne kupowałeś czy sam kombinowałeś ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ładna seria i wynik końcowy Firma z wrocka czy inne miasto ? Jak możesz to podaj cenę za usługę może być Pw
-
Spocik Lubuski :)
Może jakiś spot w tygodniu wieczorem ? Żary lub inne miejsce
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Napisz do gostka VW Wrocław Centrum link http://allegro.pl/nowy-uchwyt-nakladka-panel-drzwi-audi-a4-b6-b7-i6075579647.html Uchwyt na pod 4x szyby ma za 85zl wiec cena do twojego powinna być podobna. Pokrętło od A3 po lifcie ma za 140zł
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No w końcu Zmieniłem zdanie do rotorów, jak pójdziesz jeszcze niżej to będzie mega Nie żałujesz, że wziąłeś rozmiar 235/35 zamiast 225/35 ? Teraz mam dylemat jakie opony zamawiać...
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Wahacze chyba nie ogarneły walki podczas odkręcania i wyciągania amora Ładnie teraz wygląda na tym zawiasie Według mnie przód dalej wygląda jakby był nieco wyżej od tyłu P.S - Fajnie, że chociaż jedną fotkę dałeś w poziomie i bez skręconych kół
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Ładnie wygląda Strasznie podobają mi się po lift'y
-
szukam kogos z vcds lubuskie
- [B7] Audi a4
Narzeczona nie ma czasem tipsów- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Już się doczekać nie mogę parę gratów i będzie wsio do zabawy - [B7] Audi a4