Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Myślę, że 19''. Chciałem wzór RS6 C6 ale nie ogarnę w tym roku... Coraz bardziej przekonuję się też do wzoru RS4 B7 i RS6 C5, nawet ostatnio widziałem do sprzedania ładne RS C5 w graficie na forum Ostatnio spodobały mi się te z linka http://m.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=71657764 tylko nie wiem czy 20'' nie będzie przycierać itd
  2. Dzięki Dzisiaj zmieniłem nakładkę na ręczny, skóra perforowana z biało-czerwoną nicią od kolegi rafi10612 ( polecam bo jakość naprawdę na wysokim poziomie ) Oprócz tego wymieniony głośniczek PDC Mały serwis : Olej, filtr oleju filtr powietrza oraz uszczelka pokrywy zaworów Mój kanał Po wymianach czas na przymiarkę felgi od kumpla 18''... wygląda ok ale to chyba jeszcze nie to ... Ogólnie to trochę koza Na koniec zadowolony pacjent
  3. Ładna seria Ci wyszła poza tym fajny sedanik z rzadkim kolorem. Co do dywaników to odłóż troche więcej kasy i kup ori ;-)
  4. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mi po wyłączeniu nie stabilizuje toru jazdy i nie reaguje na zerwanie przyczepności podczas przyśpieszania
  5. No widzisz do póki sam się nie przekonasz to się nie dowiesz, więc na następny tydzień zajmę się tym. Dzięki Panowie za pomoc
  6. Może i da, ale tak czy siak musisz na pewno poluzować pasek i trochę się namęczyć z wyciągnięciem obudowy i termostatu. Do wymiany rozrządu też niby nie trzeba ściągać przodu jedynie ściągnąć zderzak ASO delikatnie wyjeżdża przodem i dzięki temu ma więcej miejsca do manewrowania
  7. Miałem podobnie. Silnik nagrzewał się maks do 70 stopni. Jak stał na wolnych to do 90. Na początek sprawdziłem błędy i okazał się czujnik. Po wymianie to samo. Jako, że miałem rozrząd do wymiany to i termostat wlecial nowy (moim zdanie rozrzad powienien byc wymieniany razem trrmostatem w V-ce). Po wymianie silnik szybko się nagrzewa oraz trzyma csly czas 90. W 2.4 i 2.8 bez ściągania paska się nie da wymienić, takie jest moje zdanie.
  8. OK. Silnik ostatnio słabo dogrzany to rozumiem, że przepłukać go LM engine flush ? Tak w ogóle to może to negatywnie wpłynąć na silnik? Trochę czytałem na ten temat i zdania są podzielone. Niestety nie mam nikogo znajomego co by to stosował i mógłby się jakoś wypowiedzieć w tym temacie...
  9. Jakiego oleju używacie w 2.4 v6 . Mam do wymiany olej w c5 i szukam czegoś . Auto ma przejechane 240tys i smiga na full syntetyku. Brać castrol edge Fst ll 5w30?
  10. Norbas odpowiedział(a) na soul87 temat w 2.4
    Jakiego oleju używacie . Mam do wymiany olej w c5 i szukam czegoś . Auto ma przejechane 240tys i smiga na full syntetyku. Brać castrol edge Fst ll 5w30? Ogólnie pod ręką mam castrol i mobil.
  11. Na razie znalazłem Ecu project oraz S-performance, a koło Poznania - Pachura motorsport Czytam trochę po forach i w sumie nie wiem gdzie najlepiej. Nie ukrywam, że jak ktoś mega się zna na tym to i nawet kilka stówek bym podleciał
  12. Powiem Ci, że chyba bym już nie kupił używanej skrzyni lecz zregenerował starą.... Na pewno wyszło by taniej niż kupienie dwóch używanych.
  13. Też może być. Odnośnie skrzyni używanych to za bardzo nie mamy gwarancji, że będzie ona sprawna
  14. W takim razie skuszę mimo wszystko na Valvo Przed wymianą zrobić płukanie produktem Valvo albo LM ?
  15. Super się prezentuję Będę czekał na relację bo też mam zamiar gdzieś w okolicy wrocka zrobić
  16. Jak się boisz wymienić to sprawdź chociaż poziom oleju w skrzyni. Jak będzie za mało uzupełnij brak. Ewentualnie napisz do profi firmy zajmującej się serwisem skrzyń. Tak w ogóle to olej w skrzyni też się zużywa i po kilku latach traci swoje właściwości. Ja ostatnio wymieniałem olej w B5 i nic się nie dzieje. W B7 też mam zamiar.
  17. Panowie mam zamiar przejść z Castrola i co byście polecili. Na stronie Valvoline znalazłem, że do 1.9 TDi BRB (DPF) mogę wlać SynPower Xtreme Xl-III C3 5w30. Ktoś używa tego oleju u siebie? Jest coś lepszego czy ten jest wystarczająco dobry ?
  18. Jaką skrzynie włożyłeś 5 czy 6 ? Ja mam 6-cio biegową i 1 wchodzi ciężko przy redukcji i tylko wtedy jak jest zimno... Przy zmianie skrzyni olej wymieniałeś
  19. Czyli na wiosnę wyjdzie w co się zbroiłeś przez zimę Program masz zamiar robić czy ten temat odpuszczasz ?
  20. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany, Moge zamontowac sprezyny Eibach Sportline do amorow 1BE czy musze dodatkowo zmieniac amory ?
  21. Zabrać się za to raz, a porządnie Dobrze, że obyło się bez większych szkód
  22. Już myślałem, że trzeba jakieś konkretne boczki szukać do tego Co do foteli to fajnie, że masz elektrykę. Teraz znaleźć sportowe fotele lub jakieś Recarosy W przyszłości podłączyć pamięć pod fotele i będzie mega
  23. Towar mega sam tego szukam Jakie boczki potrzebujesz do ich montażu, do standardowych nie podejdą ?
  24. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jozek726 - Takie propozycje też miałeś ? "Nie interesuj mnie zamiana na radiowóz, ciągnik rolniczy czy inne tego rodzaju rzeczy." Połowa fot nie śmiga
  25. We wnęce koła zapasowego masz nalepkę z kodami no chyba, że masz książkę serwisową to tam też znajdziesz nalepkę z kodami Potem wpisz sobie w tą stronkę http://www.audiklub.org/wyposazenie.html Powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.