Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Panowie ile macie obrotów na 6 biegu przy 100 ?
  2. Norbas odpowiedział(a) na dymian1 temat w 2.0TDI
    Ktoś ogarnął temat ? Ja również mam błąd czujnika egt nr 3... on jest za dpf ?
  3. Myśle, ze jeszcze trochę i zalegalizują ta ??
  4. Dolot trzeba będzie wyczyścić bo wyskoczył ostatnio jej błąd... jak wrócę po świętach to go ogarne może faktycznie oct zainstaluje... tymczasem małe dodatki na rejke dla 8P i B7 ? Może się zgadamy jak będę to od razu c6 poznam ?
  5. Pytałem się pracy bo czasem je zamawiają i faktycznie maja czasem z nimi problem... to zostaje jeszcze falken... jak tez lipa to wezmę chyba uniroyal
  6. Btw dziekuje za mapy ?? wsio śmiga jak należy ?
  7. Bie wiem co o tym filtrze myśleć... ogólnie olej po zlaniu czarny jak dieslu... może zmęczyły go krótkie dystanse ? na 5w50 mam wrażenie, ze silnik mniej „klekocze”. Grill jest w plastidip... w b7 się trzyma to i tutaj tez powinien trochę wytrzymać
  8. Plan był inny bo miałem brać w pl koła z rs6 z et33 9j (może w następnym sezonie sie skuszę) nie widziałem ich jeszcze na b7... niestety transport do no i cena ich odstrasza te się trafiły w mega cenie 15km ode mnie wiec są... ponadto pasują do budy i robią fajny kontrast ze srebrnym kolorem auta
  9. Jak miałem łopaty z et 35 9j to były opony 225 nokian... latałem załadowany no-pl-pl-no i zero obcierek... tutaj tez taka szerokość wpadnie. Zastanawiam się tylko nad firma ?
  10. Mały serwis z ustawianiem kół... + małe odchwaszczanie ponadto grill poleciał w czarny mat
  11. Tragedia nawet przy moim obniżeniu... przy tym et i szerokości chyba tylko 225 Ja mam 19x9j et 33... pisało sporo na audi zone ze z ta szerokością bez problemu... chyba ma 1ba ?
  12. Dzieki wielkie ? ty masz turus xtreme 400 ?
  13. Mała wycieczka w celu obczajki kompletu kół i nie mogłem ich ze sobą nie zabrać ? oczywiscie szybka przymiarka bo jakby inaczej ?? balon straszny ale to 255/35... plan jest na 225/35... ktos może lata na falken zenis fk510 lub fulda sportcontrol 2 ?
  14. Karol masz gdzieś link z aukcja tego boska z belkami ?
  15. I cyk dwa kolejne... rs4 b7 oraz rs6 C6 ?
  16. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2012-08-10 modelowo 2013 i takie coś mu się pali ? cglc 177ps 7MG Emissions standard: Emission standard EU5 Jeszcze znalazłem auta z tym kodem 7MJ Emissions standard: Emission standard EU5 plus 7mj to tez adblue co to za eu5 plus ?
  17. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli trzeba patrzeć po roku. No nic z Adblue nawet się nie chce wiązać ??
  18. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to trzeba dopisać jeszcze 163ps bo znalazłem takiego z euro 6 ?
  19. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, auta z euro 6 to już z adblue ? Euro 5 z 2014 tez ma adblue ? Ktoś coś ?
  20. Ogólnie zadowoleni z tej skrzyni jesteście ?
  21. No to trochę wyszarpało z kasy... zieloni potrafią zniszczyć życie użytkownikom aut Dzięki
  22. Czyli przy przebiegu 140-170 wypadałoby zaczynać rozbijać świnkę... duży koszt mechatroniki i dwumasa ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.