Treść opublikowana przez Norbas
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
A coś takiego ? http://allegro.pl/dioda-led-3mm-prawdziwe-12v-nie-trzeba-rezystor-dl-i6584987331.html Zawartość dodana 4 minutes later Bo taka mi się spali od razu ? http://allegro.pl/biala-dioda-led-5mm-3-0-3-2v-10szt-2-99zl-i6660359859.html
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Gumy masz na bank wytłuczone. Czy dostaniesz w motoryzacyjnym to nie wiem, ale gumy dół i góra powinny być. Gorzej pewnie z dostępnością dystansu plastikowego
-
B6 DIVISION
Tak naprawdę to gwarancja kończy się zaraz po przekroczeniu bramy warsztatu
-
[B7] Przelewanie za kierownicą...
Jak będziesz wlewał do tego wężyka to tak aż w zbiorniczku będziesz widział, że stan się podnosi. Jak za dużo wyjdzie poza maks to strzykawka i odsysanko Pojeździsz trochę i możesz spróbować jeszcze raz przez wężyk dolać, jak od razu stan się podniesie to powinno być ok. Mi brakowało prawie 300ml
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Tak ona jest plastikowa i była stosowana w 1BA. Ma ona 10,2mm Ja ją zastosowałem z nową gumą 8E0512149P od 1BE/1BV i wyszło coś takiego. Dzięki całemu zestawowi (góra dystans,góra guma oraz dół guma) tył idzie w góre ~20,2mm do góry. Guma z tym nr. 8E0512297J to ta dolna pod sprężynę Ja dałem dwie nowe gumowe + plastikowy dystans. Przed zmianą tył miał 62,4cm a obecnie chyba 64cm. Przód ma 63,2cm i teraz wygląda, że jest równo Jak chcesz to wymień tylko gumowe krążki bo to też dużo daje, moje były tak wywalone, że bez dystansu była różnica Tyle, że Tobie brakuje 1,5cm... masz foto jak było przed i po Przerwa była na palec teraz na palec i pół Troszkę kozowato ale przynajmniej równo względem przodu... Powoli zaczynacie mnie denerwować z tymi letnimi kapciami i chyba jutro pożegnam się z zimą
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
W koncu widac te klamki w nocy
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Właśnie widziałem. Pisał coś tam o rezystorach ale nic więcej się nie dowiedziałem
-
[B7] Przelewanie za kierownicą...
Dolej wody do wężyka (jak na zdjęciu zaznaczyłem ) aż do momentu gdy poziom zacznie się podnosić w zbiorniczku. Korek odkręć podczas dolewania Co do klimy to jakoś ona musi nagrzać środek w zimne dni do tych 19,5*C więc sobie sama reguluje temp do póki czujnik nie wyczuje zadanej temp, czyli twoich 19,5*C....
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Nie trzeba żadnych rezystorów? Ladnie teraz sie świecą masz moze jakieś zdjęcie z za szyby kierowcy w stronę klamki pasażera
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Wystarczy gumy zmienić pod i nad sprężyną, ewentualnie dodać ori dystsns plastikowy od 1ba...
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Jakie tam są oporniki a jakie Ty dałeś?
-
Audi A4 B6 1.9 TDI AVF quattro drży i buczy podczas jazdy
Sprawdzales kąt synchronizacji wałka? Jakie masz obroty na biegu jałowym? Co do efektu prowadzenia auta po zdartym asfalcie nienpojawil Ci sie po demontażu skrzyni z wałem napedowym?
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Chciałem zobaczyć ja Ci siedzi natym zawieszeniu. Ty masz zmienione same springi? Widzę tył też u Ciebie mocniej siedzi. Mimo to ładnie to wygląda
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ladnie sprawdź z tyłu jakie masz gumy pod sprezyną i nad...
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Spoczi, a czym Ty to malowałeś? Coś specjalnego trzeba tam użyć?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Sam juz modow nie ogarniasz przeslony pomalowane na czarno
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
No ja myślałem o lifcie bo jak szaleć to szaleć W końcu Q i coś innego pod machą Nie ukrywam, ze trochę tęskno do benzyny... Cisza zewnetrzna i wewnetrzna No nic to czekam na temat
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Fajny efekt dają te przesłony
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
B8 ?
- B7 Crew
-
A4 B7 2.0 TDI Czarny Avant / BOSE / RNS-E / WEBASTO / FMIC / PDC / CHIP / FELGI 18" RS6
Avanty miały w przednim zderzaku obrys/odbłyśnik
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
O ranty w DE się nie cykaj ważne, że bieżnik schowany w nadkole
- B7 Crew
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Dokładkę to muszę na zywo obczaić Koła fajnie przypasowały daj jakąś fotkę z profilu
-
A4 B7 2.0 TDI Czarny Avant / BOSE / RNS-E / WEBASTO / FMIC / PDC / CHIP / FELGI 18" RS6
Jak dasz kolor jak kolpaczki w tych felgach rs6 to nie bedzie tragedi byle nnie całe czarne