Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. A coś takiego ? http://allegro.pl/dioda-led-3mm-prawdziwe-12v-nie-trzeba-rezystor-dl-i6584987331.html Zawartość dodana 4 minutes later Bo taka mi się spali od razu ? http://allegro.pl/biala-dioda-led-5mm-3-0-3-2v-10szt-2-99zl-i6660359859.html
  2. Gumy masz na bank wytłuczone. Czy dostaniesz w motoryzacyjnym to nie wiem, ale gumy dół i góra powinny być. Gorzej pewnie z dostępnością dystansu plastikowego
  3. Norbas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak naprawdę to gwarancja kończy się zaraz po przekroczeniu bramy warsztatu
  4. Jak będziesz wlewał do tego wężyka to tak aż w zbiorniczku będziesz widział, że stan się podnosi. Jak za dużo wyjdzie poza maks to strzykawka i odsysanko Pojeździsz trochę i możesz spróbować jeszcze raz przez wężyk dolać, jak od razu stan się podniesie to powinno być ok. Mi brakowało prawie 300ml
  5. Tak ona jest plastikowa i była stosowana w 1BA. Ma ona 10,2mm Ja ją zastosowałem z nową gumą 8E0512149P od 1BE/1BV i wyszło coś takiego. Dzięki całemu zestawowi (góra dystans,góra guma oraz dół guma) tył idzie w góre ~20,2mm do góry. Guma z tym nr. 8E0512297J to ta dolna pod sprężynę Ja dałem dwie nowe gumowe + plastikowy dystans. Przed zmianą tył miał 62,4cm a obecnie chyba 64cm. Przód ma 63,2cm i teraz wygląda, że jest równo Jak chcesz to wymień tylko gumowe krążki bo to też dużo daje, moje były tak wywalone, że bez dystansu była różnica Tyle, że Tobie brakuje 1,5cm... masz foto jak było przed i po Przerwa była na palec teraz na palec i pół Troszkę kozowato ale przynajmniej równo względem przodu... Powoli zaczynacie mnie denerwować z tymi letnimi kapciami i chyba jutro pożegnam się z zimą
  6. Właśnie widziałem. Pisał coś tam o rezystorach ale nic więcej się nie dowiedziałem
  7. Dolej wody do wężyka (jak na zdjęciu zaznaczyłem ) aż do momentu gdy poziom zacznie się podnosić w zbiorniczku. Korek odkręć podczas dolewania Co do klimy to jakoś ona musi nagrzać środek w zimne dni do tych 19,5*C więc sobie sama reguluje temp do póki czujnik nie wyczuje zadanej temp, czyli twoich 19,5*C....
  8. Nie trzeba żadnych rezystorów? Ladnie teraz sie świecą masz moze jakieś zdjęcie z za szyby kierowcy w stronę klamki pasażera
  9. Wystarczy gumy zmienić pod i nad sprężyną, ewentualnie dodać ori dystsns plastikowy od 1ba...
  10. Sprawdzales kąt synchronizacji wałka? Jakie masz obroty na biegu jałowym? Co do efektu prowadzenia auta po zdartym asfalcie nienpojawil Ci sie po demontażu skrzyni z wałem napedowym?
  11. Chciałem zobaczyć ja Ci siedzi natym zawieszeniu. Ty masz zmienione same springi? Widzę tył też u Ciebie mocniej siedzi. Mimo to ładnie to wygląda
  12. Ladnie sprawdź z tyłu jakie masz gumy pod sprezyną i nad...
  13. Spoczi, a czym Ty to malowałeś? Coś specjalnego trzeba tam użyć?
  14. Sam juz modow nie ogarniasz przeslony pomalowane na czarno
  15. No ja myślałem o lifcie bo jak szaleć to szaleć W końcu Q i coś innego pod machą Nie ukrywam, ze trochę tęskno do benzyny... Cisza zewnetrzna i wewnetrzna No nic to czekam na temat
  16. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Masz nr tyych znaczkow i ile za nie płaciłeś?
  17. Avanty miały w przednim zderzaku obrys/odbłyśnik
  18. O ranty w DE się nie cykaj ważne, że bieżnik schowany w nadkole
  19. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ta, przód wciskany, tył klejony... Ori raczej nie, sporo przeglądnąłem i nie znalazłem ori. Same chińczyki lub jakieś noł nejm ...
  20. Dokładkę to muszę na zywo obczaić Koła fajnie przypasowały daj jakąś fotkę z profilu
  21. Jak dasz kolor jak kolpaczki w tych felgach rs6 to nie bedzie tragedi byle nnie całe czarne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.