Treść opublikowana przez aborygen
-
Piłka nożna
ale barca cieniutka w pierwszej połowie oj cieńka cieńka no to dzisiaj mamy pogrzeb barcy
-
Piłka nożna
skład +- Lopez - Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao - Xabi Alonso, Khedira - Di Maria, Ozil, Ronaldo - Benzema
-
Piłka nożna
niop chyba masz rację
-
Piłka nożna
a tam zaraz nic nie obchodzi ostatnie mecze wieją nudą ale zawsze może nas zaskoczyć jeden lub drugi idiota jak np. Pepe i mecz się ożywia
-
Piłka nożna
Panowie dzisiaj o 21 puchar hiszpani barca-real a wy tu jakiegoś garetha do realu chcecie jak przyjdzie to się nie będzie łapał do składu i po roku lub dwóch odejdzie jak większość z wysp
-
Jakie felgi... ? 17'' czy 18''
możesz dać i 19 spoko wszystkim da się jeździć ale musisz pamiętać że masz takie fele aaaa i co najważniejsze nie zapomnij o zwiększeniu mocy do minimum 160 kucyków bo jak dasz 18" na fabryczna moc to będziesz myślał że masz coś nie halo z autkiem
-
Co Wy na to ? Top 10 najbardziej awaryjnych silników.
Panowie Każdy chwali to co ma (no chyba że ma padline wtedy masakra ) W rodzinie mam cytrynę xsara - autko od pierwszego właściciela, prod. 2001r i do dziś żadnej awarii A niby france taki badziew Więc jak kupisz audi i będziesz miał pecha to już więcej audi nie kupisz. Możesz kupić cytrynę czy coś innego i możesz jeździć bezusterkowo (czyli kasa zostaje w portfelu)
-
Opony 225/40/18 - prośba o doradzenie
szukaj okazji kupiłem nówki z magazynu z gwarancja 36 miesięcy za 1450 zł kupiłem na początku 2012r z datą prod 4609
-
Opony 225/40/18 - prośba o doradzenie
ja miałem uniroyal rainsport 2 225/45R18 opony trochę słyszałem ale na mokrej nawierzchni i i droga hamowania super
-
Opony 225/40/18 - prośba o doradzenie
jak macie 130 kucyków albo jeszcze mniej to nie polecam 18" waga felgi i szerokość opony robią z autka małego muła i nie ma komfortu ani radość z jazdy jeżeli macie program i około 160 KM to ok
-
Opony 225/40/18 - prośba o doradzenie
a powiedz mi jaka masz moc w swoim autku ?
-
PILNY problem z kartą sieciową ;(
to instaluj atherosa i o nic się nie bój
-
PILNY problem z kartą sieciową ;(
start-panel sterowania-wyświetl stan sieci i zadania-zmień ustawienia karty sieciowej co tam masz ?
-
PILNY problem z kartą sieciową ;(
komputer-właściwości-menadżer urządzeń-karty sieciowe
-
PILNY problem z kartą sieciową ;(
w netbookach raczej nie ma możliwości włączania lub wyłączania wifi z obudowy
-
PILNY problem z kartą sieciową ;(
sprawdź jaka masz u mnie to atheros
-
PILNY problem z kartą sieciową ;(
tutaj masz stery: https://support.acer.com/us/en/product/default.aspx?modelId=4284 a tu po naszemu Acer Aspire One AO756 Netbook Win7, Win8 sterownik, Użyteczność, Ręczny | Kierowca Notebook & Oprogramowanie
-
PILNY problem z kartą sieciową ;(
po instalacji 7ki teoretycznie powinno być wsjo zainstalowane i gotowe do pracy mam podobnego acerka ale bez systemu i sam ściągałem sterowniki więc u mnie wsjo śmiga może masz wyłączone wifi
-
2.0 tdi problem z pękającymi głowicami
wiesz, jak wymieniasz to co się musi zużyć czyli tarcze, klocki hamulcowe, amorki to ok ale sam dobrze wiesz że w starszych autkach to nie wystarcza a potem robi się rozpacz autka które maja 10 i więcej lat to jest skarbonka bez dna a nowe tak jak piszesz powinny wytrzymywać dużo więcej ale obecnie tak nie jest. mam znajomego które robi w Niemczech w fabryce produkującej silniki do autek - jest brygadzistą i to co mi mówi o byłej jakości jak zaczynał a obecnej to jest szok. teraz montują z jak najtańszych detali i materiałów, mase części jest importowana z niewiadoma metką podam przykład: jeden silnik z zmiany jest uruchamiany w specjalnym pomieszczeniu i chodzi 8h za byłego RFN nie zdażyło mu się żeby się silnik zatarł - obecnie jest to dość często a my wszyscy albo większość cieszymy się z niemieckiej precyzji i niezawodności to jest już historia prawdziwe niezawodne audi to stare 80 (beczki), a dzisiaj ? dzisiaj masz loterię albo będzie jeździł albo będziesz pisał na forum " panowie pomocy ...." smutne ale prawdziwe
-
2.0 tdi problem z pękającymi głowicami
panowie rozmowa jest długa a treść krótka: kogo stać na audi to musi się liczyć z kosztami i to dużymi jeżeli chodzi o eksploatację i niech nikt nie gada że jego audi jest bezawaryjne i tylko leje bo to mit jak poczytasz kilka lub kilkanaście postów to oczy otworzą się szeroko i rozumny człowiek stwierdzi co ja tutaj robię, dlaczego chce kupić audi jak praktycznie każdy na forum ma problemy mniejsze lub większe (tych jest więcej)- no chyba że kupisz nówkę prosto z salonu to wtedy masz na jakiś czas luzik psychiczny należy jeszcze pomyśleć ile się tutaj nie pojawiło opisanych awarii silniki diesla (takiego miałem) są awaryjne i to bardzo a już w szczególności jak masz starsze autko nawet jak dbasz (nawet jak żona jest na drugim planie ) sypią się zarówno 1,9 a tym bardzie początki 2,0 więc chcąc kupić audi starsze rocznikowo lub b7 z 2,0 zastanów się czy chcesz jeździć czy dokłądać
-
brak mocy
to gitara zaraz pakuje się i jadę do mechanika niech szuka dziury w całym dam znać co było pozdrówko ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ---------- sprawa się wyjaśniała podczas demontażu siłownika (chodź mało prawdopodobne) wyciągnięty został przewód z czujnika podciśnienia (nie wiem czy poprawna nazwa) obecnie wsjo bangla jak powinno
-
brak mocy
czyli co innego ma sens jechać do mechanika bez nowej gruchy ?
-
brak mocy
tylko wypinałem ten co idzie do tej gruszki mógł się zapowietrzyć układ ?
-
gruszka, przepustnica ???
i gitara
-
brak mocy
panowie dziwny przypadek jestem na etapie zmiany klapy gaszącej (tzw. gruszka ) dzisiaj ją zdemontowałem z egr-u, dzwignię wyprostowałem w egr do całkowitego otwarcia i autko ma obroty ale nie załącza się turbo brak mocy co może być nie teges - tryb awaryjny ?