Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. ale barca cieniutka w pierwszej połowie oj cieńka cieńka no to dzisiaj mamy pogrzeb barcy
  2. skład +- Lopez - Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao - Xabi Alonso, Khedira - Di Maria, Ozil, Ronaldo - Benzema
  3. niop chyba masz rację
  4. a tam zaraz nic nie obchodzi ostatnie mecze wieją nudą ale zawsze może nas zaskoczyć jeden lub drugi idiota jak np. Pepe i mecz się ożywia
  5. Panowie dzisiaj o 21 puchar hiszpani barca-real a wy tu jakiegoś garetha do realu chcecie jak przyjdzie to się nie będzie łapał do składu i po roku lub dwóch odejdzie jak większość z wysp
  6. możesz dać i 19 spoko wszystkim da się jeździć ale musisz pamiętać że masz takie fele aaaa i co najważniejsze nie zapomnij o zwiększeniu mocy do minimum 160 kucyków bo jak dasz 18" na fabryczna moc to będziesz myślał że masz coś nie halo z autkiem
  7. Panowie Każdy chwali to co ma (no chyba że ma padline wtedy masakra ) W rodzinie mam cytrynę xsara - autko od pierwszego właściciela, prod. 2001r i do dziś żadnej awarii A niby france taki badziew Więc jak kupisz audi i będziesz miał pecha to już więcej audi nie kupisz. Możesz kupić cytrynę czy coś innego i możesz jeździć bezusterkowo (czyli kasa zostaje w portfelu)
  8. szukaj okazji kupiłem nówki z magazynu z gwarancja 36 miesięcy za 1450 zł kupiłem na początku 2012r z datą prod 4609
  9. ja miałem uniroyal rainsport 2 225/45R18 opony trochę słyszałem ale na mokrej nawierzchni i i droga hamowania super
  10. jak macie 130 kucyków albo jeszcze mniej to nie polecam 18" waga felgi i szerokość opony robią z autka małego muła i nie ma komfortu ani radość z jazdy jeżeli macie program i około 160 KM to ok
  11. a powiedz mi jaka masz moc w swoim autku ?
  12. to instaluj atherosa i o nic się nie bój
  13. start-panel sterowania-wyświetl stan sieci i zadania-zmień ustawienia karty sieciowej co tam masz ?
  14. komputer-właściwości-menadżer urządzeń-karty sieciowe
  15. w netbookach raczej nie ma możliwości włączania lub wyłączania wifi z obudowy
  16. sprawdź jaka masz u mnie to atheros
  17. tutaj masz stery: https://support.acer.com/us/en/product/default.aspx?modelId=4284 a tu po naszemu Acer Aspire One AO756 Netbook Win7, Win8 sterownik, Użyteczność, Ręczny | Kierowca Notebook & Oprogramowanie
  18. po instalacji 7ki teoretycznie powinno być wsjo zainstalowane i gotowe do pracy mam podobnego acerka ale bez systemu i sam ściągałem sterowniki więc u mnie wsjo śmiga może masz wyłączone wifi
  19. wiesz, jak wymieniasz to co się musi zużyć czyli tarcze, klocki hamulcowe, amorki to ok ale sam dobrze wiesz że w starszych autkach to nie wystarcza a potem robi się rozpacz autka które maja 10 i więcej lat to jest skarbonka bez dna a nowe tak jak piszesz powinny wytrzymywać dużo więcej ale obecnie tak nie jest. mam znajomego które robi w Niemczech w fabryce produkującej silniki do autek - jest brygadzistą i to co mi mówi o byłej jakości jak zaczynał a obecnej to jest szok. teraz montują z jak najtańszych detali i materiałów, mase części jest importowana z niewiadoma metką podam przykład: jeden silnik z zmiany jest uruchamiany w specjalnym pomieszczeniu i chodzi 8h za byłego RFN nie zdażyło mu się żeby się silnik zatarł - obecnie jest to dość często a my wszyscy albo większość cieszymy się z niemieckiej precyzji i niezawodności to jest już historia prawdziwe niezawodne audi to stare 80 (beczki), a dzisiaj ? dzisiaj masz loterię albo będzie jeździł albo będziesz pisał na forum " panowie pomocy ...." smutne ale prawdziwe
  20. panowie rozmowa jest długa a treść krótka: kogo stać na audi to musi się liczyć z kosztami i to dużymi jeżeli chodzi o eksploatację i niech nikt nie gada że jego audi jest bezawaryjne i tylko leje bo to mit jak poczytasz kilka lub kilkanaście postów to oczy otworzą się szeroko i rozumny człowiek stwierdzi co ja tutaj robię, dlaczego chce kupić audi jak praktycznie każdy na forum ma problemy mniejsze lub większe (tych jest więcej)- no chyba że kupisz nówkę prosto z salonu to wtedy masz na jakiś czas luzik psychiczny należy jeszcze pomyśleć ile się tutaj nie pojawiło opisanych awarii silniki diesla (takiego miałem) są awaryjne i to bardzo a już w szczególności jak masz starsze autko nawet jak dbasz (nawet jak żona jest na drugim planie ) sypią się zarówno 1,9 a tym bardzie początki 2,0 więc chcąc kupić audi starsze rocznikowo lub b7 z 2,0 zastanów się czy chcesz jeździć czy dokłądać
  21. to gitara zaraz pakuje się i jadę do mechanika niech szuka dziury w całym dam znać co było pozdrówko ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ---------- sprawa się wyjaśniała podczas demontażu siłownika (chodź mało prawdopodobne) wyciągnięty został przewód z czujnika podciśnienia (nie wiem czy poprawna nazwa) obecnie wsjo bangla jak powinno
  22. czyli co innego ma sens jechać do mechanika bez nowej gruchy ?
  23. tylko wypinałem ten co idzie do tej gruszki mógł się zapowietrzyć układ ?
  24. panowie dziwny przypadek jestem na etapie zmiany klapy gaszącej (tzw. gruszka ) dzisiaj ją zdemontowałem z egr-u, dzwignię wyprostowałem w egr do całkowitego otwarcia i autko ma obroty ale nie załącza się turbo brak mocy co może być nie teges - tryb awaryjny ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.