Treść opublikowana przez sebul
-
Polecane opony letnie
Kupilem kilka lat temu Nokian H, oponki malo sie zuzywaja, nie sa glosne, autko dobrze sie prowadzi na mokrym i suchym Moge smialo polecic W tym roku planuje 2 takie kupic, bo w tamtem roku wychodzac z pracy na parking wyczailem ze mam kapcia...opony przebita na biezniku ale....musialem na niej jechac troche( choc nic nie czulem, ani nikt inny w aucie) bo z boku opony az widac sznurek , taka przyciachana cholera wie czemu ...szkoda opony bo duzo miesa na niej zostalo ale naprawiac nie chce bo wole zeby mi czasem takie cos nie strzleilo pozniej Wiec ta jedna uzywana pojdzie na zapas, a dwie nowe na przod, i dwie stare na tyl
-
Najpierw VW, a teraz Nokian
Tym razem sprawa dotyczy oponiarskiej firmy Nokian. To fiński producent, którego produkty wielokrotnie naprawdę dobrze radziły sobie w testach. Okazuje się jednak, że to nie był przypadek. Nokian wysyłał bowiem specjalnie przygotowane opony. Tymczasem w sklepach lądowały produkty o innej charakterystyce, ale pod taką samą nazwą, co w testach. źródło http://o2.pl/artykul/kolejna-firma-przylapana-na-oszustwie-tym-razem-chodzi-o-opony-5966158165652609a ehh no jak dla mnie faza....kupilem ich letnie opony, nie sa jakies zle bo dobrze sie jezdzi na nich i malo co sie zuzywaja....ale traz majac w planach zakup nowych zimowek mam powazny dylemat czy brac nokiana ;/
-
Wakacje w Chorwacji
dokładnie... z Koszalina to najbardziej optymalna trasa....gdyby nie bagażnik dachowy to przez DE moment by się przejechało a tak starałem się nie przekraczać 150-160 by bagażnik nie odfrunął A juz myslalem ze 2 razy jechalem i mnie super trasa ominela
-
Wakacje w Chorwacji
Aaa bo Ty kolego przez Niemcy ciskales Myslalem ze tez jak wiekszosc, przez Czechy Za duzo drogi bym musial nadrabiac zeby tamtedy jechac
-
Wakacje w Chorwacji
A osoby jadące przez Austrię warto zahaczyć i przejechać się trasą Alpejską Grossglockner, trasa fajna, za Monachium mieliśmy wcześnie rano małą drzemkę, po czym przywitałą nas piękna pogoda więc postanowiliśmy zaliczyć trasę - super jeśli ktoś lubi góry pozdrawiam moglbys to na gogle maps zaznaczyc jakos ? :)bo ja zawsze jezdzilem i widokow fajnych prawie zero
-
Jak wyrezać uchwyt na napoje?
Tylko w podlokietniku troche slabo jak dla mnie bo ja juz sie bardzo przyzwyczailem do tego, ze trzymam sobie caly czas tam lokiec Choc na poczatku jak kupilem auto myslalem ze niepotrzeby jest i mi wadzil
-
[A4 B6] CAMO na Audi A4 B6 Sedan - Plasti Dip vs. Folia
Dalej nie widze auta...same kola na zdjeciu
-
[A4 B6] CAMO na Audi A4 B6 Sedan - Plasti Dip vs. Folia
Ja tu widze same kola...gdzie masz to auto ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Auchan sosnowiec 3.5 zl ON ,za tyle to moge lac
-
Jakie używane opony do 600zł?
Nie narzkema Jak sam deszcz to nie czuc ze mokro, jedynie w wielka kaluze jak sie wjedzie to lekko szarpnie autem, ale to mysle ze na kazdch oponach jest Nie sa za glosne , dobrze sie trzymaja drogi, tylko ze sa do 190 km/h tylko ale ja 16 mam a nie 18
-
Jakie używane opony do 600zł?
letnie czy zimowe ? ja letnie mam nokian h i moge smialo polecic ....mam je kilka sezonow i male zuzycie zimowki mam juz do bani i dzis prawie bym wjechal w inne auto, wiec kupie na nastepny sezon i mysle nad nokian wr d4 za letnie dalem kolo 1100 z przesylka kurierska
-
Jak wyrezać uchwyt na napoje?
Wiem, ale jesli mialbym szukac nie wiadomo ile i pozniej placic jak za zboze to ja dziekuje
-
Jak wyrezać uchwyt na napoje?
Jaka cena ?
-
Jak wyrezać uchwyt na napoje?
Zobaczyłem takie coś w A4 B6 innego usera forum i ...jak to wyrezać? Czy da się to zrobić bez kupna i wymiany calej tej deski ?
-
Panowie potrzebuje pomocy
Kratka nawiewu ?
-
Zasada działania automatycznej klimatyzacji
A wlasnie jak to jest....bo jak jezdze sam to luzik, ale jak wiecej osob wejdzie to jak jezdze na econ to mam tyle szybki zaparowane....wylaczyc econ w takim razie ?
-
Oferta Pre-Paid - który operator najlepszy ?
Ja mam play formula 4w1 -2 gb neta co miesiac -nielimitowane sms do wszystkich sieci -9 groszy za minute do innych sieci -do play za darmo 21 zl/miesiac
-
[ALL TDI PD] Wąż "S" Turbiny
To nie wina audi ze my jezdzimi po takich drogach ze nam kamienie uderzaja w te blotniki i przez to nam rdzewieja
-
Czy warto zalewać do pełna?
Zawsze leje do pelna....zapala sie rezerwa to leje do pelna. A jak jest teraz ropka za 3,56 to leje ile pod korek :") Nie mam zamiaru jezdzic na stacje czesciej niz 2 razy w miesiacu Majac auto na gaz musialem jezdzic co tydzien
-
Awaryjne otwieranie maski w Audi A4 B8
Dzwignia jest na jednej srubce . A zeby awaryjnie otworzyc musisz miec pret z zakrzywionym koncem...wejsc pod auto i wsadzic w zamek i do strony pasazera ruszyc ...bedzie tam taka szczelina w zamku w ktora musisz to wsadzic
-
[ALL TDI PD] Wąż "S" Turbiny
Jakie duzo...to audi...to ma byc panecrne na dozywocie
-
Uszczelka EGR
A jaki tam oring wchodzi ?
-
Co to za dzwięk ?
Okazalo sie ze winne bylo sprzegielko alternatora Wymienione na nowe i cisza
-
Uszczelka EGR
A jak to rozebrac ? Da sie sam ten grzybek czy trzeba caly egr wyjac ?
-
Tryb awaryjny ?
Okazało się ( chyba, póki co testowałem i już nie wpada w tryb awaryjny) , ze wąż ten od góry co idzie do EGR lubil wypadac, nie caly ale czesc ....wymienilem spinke metalowa...myslalem ze bedzie ok ale jednak waz i tak uciekal bo rozszerzal ta spinke a ma uszkodzony jeden z bolcow przytrzymujacych go ....wiec zablokowalem ta spinke wrekcajac srubke i teraz autko nie lapie zadnego trybu awaryjnego Smigalem po 160 km/h i nic sie nie dzialo, na 4 do prawie 4000 rpm i nic