Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Wciskac ktory wciska i skreca bede mial, bo kolega posiada i mi pozyczy wiec o to nie ma obaw, tylko jeszcze jakie klucze ? Bo chcialbmy sprawdzic czy wszystko mam czy jeszcze czegos bym nie musial pozyczyc
  2. A jaka jest roznica miedzy FDB1717 a FDB1323 ? Bo na stronie producenta pisze, ze te i te pasuja do A4 B6, nie podejda te 1323 ? Bo gosc wyslal 1323 i napisal ze na 1000% sa dobre
  3. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Ja mam zrobiony samodzielnie wciskacz, na imbusa Uzywalem go jak jeszcze punto mialem I jeszcze takie pytanko, jakie klucze będą potrzebne? Tak żebym mógł zabrać wszystkie potrzebne, bo wciskacz do tłoczków będę miał.
  4. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Klucz do wciskania tloczkow mam, ale on tylko wciska a nie wciska i skreca, ale taki co tez skreca chyba ma kolega wiec pozycze
  5. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    To ze trzeba piaste wyczyscic to wiem, tak samo tarcze ze srodka konserwujacego. Dzieki jospethe, a masz jakies rady odnosnie tylnych hamulcow ? Sam chce probowac bo mechany zycza sobie 200 zl za takie cos
  6. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    A widać na którymś zdjęciu te śruby i gdzie jarzmo mam odrkęcić ? Bo tarcze i klocki zamówiłem i w weekend prawdopodobnie się za to zabiorę
  7. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli tak, na tyle sa dwie sruby, je odkrece i zacisk zejdzie, a na przodzie ?
  8. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    A tłoczek tylko wcisnąć trzeba, czy trzeba kręcić i wciskać?
  9. sebul opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mogłby mi ktos napisac co pokolei robic ? Bo chcialbym sie za to sam zabrac, ale nie chcialbym tez czegos pominac i meczyc sie z czyms niepotrzebnie. Zrobilem fotki wiec jakby ktos molg tez jakas strzalke z uwaga wrzucic by bylo super Bo obecnie moje tarcze wygladaja tak
  10. sebul odpowiedział(a) na nike166 temat w 1.6
    U mnie czasem jest tak, ze mam prawie rezerwe , zgasze auto. Wisadam po jakims czasie i wskazowka na totalnym minimum jest, zalewam do pelna i jest juz ok , pare razy mi sie tak zdarzylo
  11. Ja place 2.99 ;] I nigdy problemow nie mialem ,zawsze biore najtanszy bo nigdy sie nie spotaklem by drozszy byl choc troche lepszy od tego najtanszego, obadow czy innego dziadostwa nic nie wymyje wiec nie przeplacam
  12. A nie lepiej tarcze ATE ?
  13. http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-p-t-audi-a4-b6-b7-288-245mm-i4490076257.html Takie cos by bylo ok ?
  14. A co mi mozecie polecic, potrzebuje zestawu na przod i tyl, by byl dobry a jednoczenie nie za drogi
  15. Jak Władek to zadzwon do http://www.sternikpokoje.pl/ Bylem w lipcu i polecam
  16. Ja takiego problemu nie mam, jakbym glosno nie dal, nic mi nie skacze
  17. Tego syczenia nie ma, to chyba cos w tel bylo, same mechanizmy tylko slychac. Dzis sie przejade bez wlaczania i zdam relacje.
  18. I jak sprawic by to ustalo ?
  19. Nagrałem filmik, jest ciemno, ale nie o obraz chodzi, a o dzwiek. Jak jade i jak zgasze auto to slychac takie cos jak na filmiku, jakby jakis mechanizm chodzil, wkurza to niemilosiernie bo chwile po zgaszeniu auta jeszcze to slychac, a nie wiem za cholere co to moze byc i jak sprawic by tego nie bylo Czy ktos ma jakis pomysl ? |Oto link do filmiku: Zippyshare.com - 20140726_212005.mp4
  20. Wystarczy tylko znać swoje prawa
  21. Tylko jak te kable sprawdzic ? Jak sprawdzic te kable co ida od slupka? Tam jest jakas kostka czy cos ? Bo sciagnalem boczek, odkrecilem glosnik , i mam slabe pole do popisu, da sie jakos te kable wyciagnac ?
  22. Dzieki, a jak polecacie jechac ? Autostrada czy ominac autostrade i jechac normalnymi drogami ? I jaki koszt bedzie jadac autostarada ? Bo nad polskie morze peirwszy raz autem bede jechal
  23. W orientuje sie ktos gdzie mozna auto zostawic w Gdyni zeby bylo blisko do Akwiarium ?
  24. A jak sciagnales ta czesc boczku z glosnikiem co jest ?
  25. A zdjemowal ktos boczek drzwi przy zamknietej szybie ? Bo ja mam problem, szybka mi nie dziala, chcialem zjdac boczek i nie moge...Bo wczesniej sobie opuscilme szybe , i do gory podwazylem gorna czest boczku drzwi a teraz tak nie moge ;/ Jakas rada ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.