Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Ogrod botaniczny, sam jeszcze nie bylem, ale slyszalem od wielu osob ze super sprawa i sam sie zamierzam tam wybrac niedlugo
  2. I znowu nic nie wiadomo na pewno...
  3. Ok, udalo sie ^^ Dokladka tylko na zaczepy byla Byly jakies otwory mozliwe ze na sruby po bokach, ale ja ich tam nie mam i nie wkrecalem, w razie gdybym jeszcze kiedys tak samo zrobil
  4. dokladnie, ze moga bo jest zapis ze moga korzystac z rejestratorów, a pod tym pojeciem jest rejestrator - stacjonarny, moblilny etc. ---------- Post dopisany 08-08-2013 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2013 at 19:38 ---------- Panowie, bylem u nich, widzialem filmik i zdjecia, jednak przejechalem na czerwonym, placic ? Bo filmik z monitoringu ---------- Post dopisany 09-08-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2013 at 23:36 ----------
  5. Panowie, da rade przymocowac dokladke bez sciagania zderzaka ? Bo podjechalem blisko chodnika, dokladka sie zaczepila o kraweznik i wyszla z zaczepow prawie cala ;/ A nie mam kanalu , a sruby pewnie od dolu sa ?
  6. A jak myslicie, wygram sprawe nawet jesli zdjecie bedzie wyrazne , jesli bede mial swiadka ze nie wjechalem na czerwonym a na pomaranczowym ?
  7. Z tego wynika ze nie nalezy przyjmowac mandatow od nich, tylko ze SM/G tez sie bronila ze niby zapis jest ze moga korzystac z rejestratorow, a pod tym pojeciem jest ze rejestrator moze byc stacjonarny, niestacjonarny, zamontowany gdzies tam etc
  8. Mandat za przejazd na czerwonym świetle Ostateczna decyzja o nałożeniu mandatu należy jednak do podmiotu zarządzającego urządzeniem, czyli najczęściej strażników miejskich. Ostateczna decyzja o nałożeniu mandatu należy jednak do podmiotu zarządzającego urządzeniem, czyli najczęściej strażników miejskich. A slyszalem, ze ta kamera na tym skrzyzowaniu jest w dierzawie SM/G .... Juz mam metlnik w glowie, czy nawet jesli jest w dierzawie to i tak nie moga karac ?
  9. Wiec co robic panowie ? Pisac odrecznie ze nie pamietam kto kierowal dodatkowo piszac ze nie maja oni uprawnien do karania mnie majac za dowod zdjecie czy film z tego bo jest to fotoradar stacjonarny? Tylko co jesli mnie tam wyraznie widac ? bo wydaje mi sie ze to zdjecie by bylo z przodu robione.
  10. Tylko wlasnie najgrosze jest to ze nie mam zdjecia, i nie wiem co by sie stalo jakbym pojechal zeby mi je pokazali, czy wtedy juz bede mial pozamiatane i bede musial cos zaplacic ? Bo jestem pewien, ze jedynie moglem na pomaranczowym wjechac, na czerwonym na pewno nie.
  11. A co sie dzieje pozniej , jak juz wysle to pismo ktore sam napisze ? Dostane od nich cos ? Dostane wezwanie do sadu czy cos ? I wtedy musze pisac odwolanie ?
  12. Czytalem i dowiedzialem sie W konsekwencji, straż gminna (miejska) nie może występować w charakterze oskarżyciela publicznego w sprawach o wykroczenia ujawnione za pomocą „fotoradarów” stacjonarnych., czyli olewac ich ? Bo nie ma to znaczenia czy to przez predkosc czy przez swiatla ?
  13. Jesli to bylo tam gdzie ja mysle to na slupie jest kamera z zoltym daszkiem, a znak to nie typowy fotoradarowy tylko zolty znak a na nim aparat
  14. A na zdjeciu nie bedzie widac ze sie np pali czerwone a ja jestem w polowie skrzyzowania ? bo chyba wiem gdzie mogli mnie lapnac, teraz tam jest na slupie taka kamerka z daszkiem zoltym
  15. Jedyne co moglem zrobic to przejechac na pomaranczowym. I nie wiem co robic, jechac tam do nich niech pokazuja zdjecie , czy stosowac to jak do listow od GITD , czyli albo podac imie i nazwisko bialorusina czy cos , albo olac calkowicie i nie odpowiadac.
  16. Dostałe dzis pismo od strazy miejskiej ze prowadzi czynnosci wyjasniajace w srpawie o wykroczenie sm.7222.593.0364.2013 dotyczace niezastosowania sie do sygnalow drogowych przez kierujacego pojazem audi o numerze rej ****** ktory w dniu I TU DATA I GODZINA na terenie gminy wjechal na skrzyzowanie w sytuacji gdy jest to zabronione ( przejazd przy zapalonym czerwonym swietle) W zwiazku z powyzszym w celu zapewnienia prawidlowego toku postepowania prosze o udziele informacuji w terminie 7 dni na otrzymanym druku oswiadczenia. Ponadto informuje ze za niedopelnienie obowiazaku z art JAKIS TAM Oodany i ustawy prawo o ruchu drogowym wlasciciel pojazdy ponosi odpowiedzxialnosc karna za wykjroczenie z art ... I mam jeszcze jakis regulamin i oswiadczenie.... Panowie co z tym zrobic ? Mam 4 opcje, Napisac ze to ja i dostal 500 zl i 6 pkt , wsakazc osobe , oswiadczyc ze nie wiem kto kierowal i przyjac 500 zl lub odmowic i oni kieruja wniosek do sadu.
  17. sebul odpowiedział(a) na Martin_Speed temat w 1.9TDI
    Mozesz tez oddzielnie, chociaz ja na twoim miejscu rozwazylbym wymiane z dwumasem, zawsze to spokoj na dluzej
  18. Najlepiej poczekac na xone i ps4
  19. slyszalem o gosciu z Krzeszowic pierwsze lepsze wpisanie w goglach SERWIS NAPRAWA PASÓW BEZPIECZEŃSTWA REGENERACJA GL
  20. Ja tak zrobilem i nie zostalem oblany
  21. Jak masz mozliwosc to bierz, ja mam oske, jeszcze 1 BE i 2 razy sie zakopalem w piasku W zime jeszcze mi sie nie udalo, ale boje sie wiekszych sniegow
  22. Najlepiej ori audi Przedni pas mozesz tez odchylic, bo jak calkiem chcesz sciagnac to klime bedziesz musial nabic, ja jak robilem to doalczylem weze od chlodnicy i zalalem caly plyn, klimy nie ruszalem chlodnica sobie lezala wsparta i bez problemu wszystko zrobilismy
  23. KWATERY w KOŁOBRZEGU -- UNTERKUNFT IN KOLOBRZEG -- ACCOMMODATION IN KOLOBRZEG -- NOCLEGI w KOLOBRZEGU ja bylem tutaj, babeczka bardzo sympatyczna, pokoik fajny, ladny, lazienka wszystko bylo, telewizorek tez maly, necik od osoby ja placilem 45 zl , do morza mialem moze 5 minut spacerkiem
  24. Nad balatonem bylem, kapalem sie W dinozatorlandzie bylem, w parku miniatur tez Myslalem bardziej o jakis zalewach, ruinach , tym podobnym , bo nie bedzie czasu by wstepowac gdzies, tak tylko zeby popatrzec na cos fajnego, ewentualnie cyknac fotke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.