Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLO_GDA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLO_GDA

  1. to gratuluje podejscia. automaty to nie tylko multitroniki a nawet one zostaly juz mocno poprawione. a o wszelkich problemach warto czytac przed kupnem i miec swiadomosc na co sie czlowiek decyduje;]
  2. A co latasz tyle po śniegu Jak już OT w śmiesznym temacie to OT nie ,ale sniegu jest w u nas moze ze dwa tygodnie a w trasy sie lata non stop. przeciez nie bede przekladal opon za kazdym razem jak snieg spadnie :gwizdanie: w górach pewnie taka opcja nie przejdzie ...
  3. ceiszymy sie wszyscy ;] ale musisz wiedziec ze Twoje radio NIE CZYTA PLYT MP3 ;] bo to nie sa mp3 tylko zwykla plyta audio. nauczyles sie po prostu nagrywac je na komputerze i jestesmy wszyscy z Ciebie dumni pozdro .ale temat niech ktos zmeini bo faktycznie lduzie uwierza ze concert II dekoduje mp3.
  4. a te spalanie to z FISa czy liczone przy tankowaniu?
  5. popytaj w dziale regionalnym , na pewno na spoty przyjezdzaja ludzie z Multi . chlopaki na pewno Ci poradza...
  6. haha... Nero po prostu konwertuje pliki mp3 na pliki Audio i nagrywa Ci zwykla plyte gdzie zmiescisz max 80 minut grania. gdyby odtwarzal mp3 to bys mogl wgrac wielokrotnie wiecej piosenek. niestety ameryki nie odkryles bo chyba wszyscy tak robia od lat ze nagrywaja plyty audio z empetrojek na komputerze. potrafily to juz stare nero, i winamp i setki innych programow.. ale cieszymy sie Twoim szczesciem ;];]
  7. w temacie opon to czasy tez sie zmienily jezeli chodzi o wielosezonowki. ja w tym roku robilem eksperyment i jezdze na calorocznych. bo wez tu znajdz w dobrej kasie zimowki z indeksem predkosci 250;] . jestem zadowolony jak cholera. w silnikach tez sie czasy zmienily i teraz producenci ograniczaja moce zeby spelniac normy emisji spalin a margines pozostaje jeszcze w zakresie programu indywidualnie pisanego pod dany silnik a nie bezpieczny program dla calej serii silnikow. technologia idzie naprzod i ja kiedys zagorzaly przeciwnik chipowania teraz bez stresu polecam takie operacje (u ludzi ktorzy maja pojecie oczywista)
  8. no od VAGowania powinienes zaczac wszelkie rozmowy. a ja od razu CI powiem co powiedza w serwisach do ktorych poejdziesz. "Panie my multronikow nie dotykamy" :D:D
  9. moze sie kręcić bardzo wysoko ale jezeli nie wiaze sie to z przyrostem mocy na tych najwyzszych obrotach to na najwyzszym biegu i tak nie wplynie to podniesienie VMAX bo nie dokrecisz silnika do odciecia. zreszta najczesciej tak sie dzieje. praktycznie i tak dokrecisz silnik tylko do obrotow maksymalnej mocy bo dalej przy takich oporach jakie sa przy tej predkosci kazde pół konia bedzie mialo znaczenie. no chyba ze bedzie z górki dobrej ;] to wtedy sie te obroty przydadza ;]
  10. możesz miec mechnicznie cos przestawione z plywakiem i VAG tez sie bedzie mylil. jak tak bardzo Cie to meczy to trzebaby spuscic paliwo z baku w warsztacie, zalac konkretna ilosc paliwa, skalibrowac wskazania VAGiem i wtedy dolac do pelna i spradzac czy dobrze oblicza.
  11. były podobne problemy na forum opisywane. poczytaj rozne tematy o problemach z multi. o ile dobrze kojarze to ktos opisywal podobny problem i czekala go naprawa skrzyni...
  12. OLO_GDA odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    tym tekstem draznilem najpierw nauczycielke w ogolniaku a potem wykladowcow na polbudzie na kazde pytanie o prawdopodobienstwo odpowiadalem ze jest 50 na 50 bo albo tak bedzie albo nie... nerwy jej puszczały ;];]
  13. a moze masz te 12 litrow caly czas w baku tylko wskaznik Cie oklamuje ze jest pusto? VAGiem chyba mozna korygowac wskazania licznika... w sumie chyba to lepiej olac. bo przeciez nie bedziesz jezdzil do wyczerpania paliwa tylko po to zeby srpawdzic. za duzo zlego mozesz narobic w aucie...
  14. OLO_GDA odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    chyba jednak błąd wynosi 27 oczek a nie 11... bo jakim cudem odejmujesz te 8 od błedu ? ;] :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. wiesz co, nie to zebym CI kazal srpawdzac kolegów. ale opowiesci ze "auto pewne bo kolega sprowadził" slyszalem juz tyle ze zacznij od sprawdzenia rpzebiegu po VIN . bo czesto w zyciu okazuje sie ze po znajomosci jest gorzej i drozej. dobry kolega znajomemu sprawodzil paska 110tys przebiegu. w salonie srpawdzone ze ostatnio wymiana oleju byla przy 230tys... nie ma sentymentow. tu chodzi o biznes , kase i kupno auta a nie skarbonki. sprawdz przebieg. a jak sie potwierdzi i auto ejst git to olej to ile ma koni. jak bedzie mało to poprawisz program albo cos dorezasz. i tak pewnie wyjdzie mniej niz naprawa jakiegos innego strupa..
  16. zastanow sie jak to jest ze ktos ma drozej jest dalej a i tak trzeba sie zapisac i czekac.i ludzie jada po kilkaset km zeby robic wlasnie tam... mam nadzieje ze sam dojdziesz do wniosku ze lepiej dac teraz pare setek wiecej niz potem wymieniac po kolei padniete elementy silnika, zaczynajac od turbiny. jakos nie wierze ze oni pisza program a nie wgrywaja gotowca... ale nie znam wiec nie wiem.
  17. poszukaj o adaptacji skrzyni, zapnij VAGa.
  18. akurat tu sie mylisz bo multitronic powiniene palic tyle co manual albo nawet mniej. na moje oko zalezy jakei to "miasto" jak jazda spokojna to troche duzo. jak pol dnia stoisz w korkach to zupelnie w normie...
  19. wsadziłbym ten wężyk ten kierownikowi wiadomo gdzie...
  20. KmK - bardzo przywoite spalania... ja juz przestałem liczyc bo i tak nikt nie wierzy ;]
  21. w sumie to od poczatku wszyscy to powtarzali. i nie amrtw sie ze Cie poniesie. juz dawno powinienes ich opi!@#$ od stóp do głów. najgorsze w serwisach jest to ze jakbys od pierwszego spotkania okrzyczal na caly serwis, robil awantury i wyzywal kierownika to by 10razy szybciej wszystko robili. a ze jestes kulturalnym czlowieke to spokojnie maja czas zajaci sei tymi innymi co robia awantury. zaloze sie ze nie przejma sie tym za bardzo i wymysla jezcze jakas glupia bejczke czemutego nie sprawdzili... barany. naprawde przy poprzednim aucie (nowym) doszelem do wniosku ze lepiej kupic auto tuz po gwarancji a zaoszczedzona kasa kilkukrotnie przewyzszy ewentualne naprawy...
  22. www.tune-up.pl
  23. OLO_GDA odpowiedział(a) na lewus104 temat w Audi A4 B6/B7
    a co poza naklejka Quattro świadzcy o nepdzie na 4koła :D bo skrzynie masz GEC czyli Multi. niestety nie posiadasz napedu na 4 koła nawet jak bardzo sie uprzesz. zajrzyj pod autko i stweirdzsz ze nie masz wału napedowego . to powinno Cie przekonac :D aha silnik masz BFC i to zaznacz w temacie oraz opisie profilu zanim modzi sie znerwuja
  24. OLO_GDA odpowiedział(a) na lewus104 temat w Audi A4 B6/B7
    kolego Lewus pofatyguj sie do wlepki w ksiazce serwisowej, albo w samochdozie i sprawdz kody silnika i skrzyni biegów. wszystko sie rozjasni i wreszcie ktos moze CI odpowie...
  25. OLO_GDA odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    drugi znam tez dobry wpada mąż do domu z kuponem w reku i sie pyta, co byś zrobiła jakbysmy wygrali w totka??? żona na to - zabrałabym CI polowe i odeszła... - to masz 7,50 i spier#@%.... :D:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.