Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
[ALL B6] Co wyje podczas jazdy ?
to gratuluje podejscia. automaty to nie tylko multitroniki a nawet one zostaly juz mocno poprawione. a o wszelkich problemach warto czytac przed kupnem i miec swiadomosc na co sie czlowiek decyduje;]
-
[B5 AFN] Temat może byc śmieszny
A co latasz tyle po śniegu Jak już OT w śmiesznym temacie to OT nie ,ale sniegu jest w u nas moze ze dwa tygodnie a w trasy sie lata non stop. przeciez nie bede przekladal opon za kazdym razem jak snieg spadnie :gwizdanie: w górach pewnie taka opcja nie przejdzie ...
-
Moje radyjko Audi Concert czyta płytki nagrane przez program NERO
ceiszymy sie wszyscy ;] ale musisz wiedziec ze Twoje radio NIE CZYTA PLYT MP3 ;] bo to nie sa mp3 tylko zwykla plyta audio. nauczyles sie po prostu nagrywac je na komputerze i jestesmy wszyscy z Ciebie dumni pozdro .ale temat niech ktos zmeini bo faktycznie lduzie uwierza ze concert II dekoduje mp3.
-
[B5 AFB] Zbyt wysokie spalanie ?.
a te spalanie to z FISa czy liczone przy tankowaniu?
-
[B6 BRC] Multitroinic przy zwalnianiu lekkie szarpanie
popytaj w dziale regionalnym , na pewno na spoty przyjezdzaja ludzie z Multi . chlopaki na pewno Ci poradza...
-
Moje radyjko Audi Concert czyta płytki nagrane przez program NERO
haha... Nero po prostu konwertuje pliki mp3 na pliki Audio i nagrywa Ci zwykla plyte gdzie zmiescisz max 80 minut grania. gdyby odtwarzal mp3 to bys mogl wgrac wielokrotnie wiecej piosenek. niestety ameryki nie odkryles bo chyba wszyscy tak robia od lat ze nagrywaja plyty audio z empetrojek na komputerze. potrafily to juz stare nero, i winamp i setki innych programow.. ale cieszymy sie Twoim szczesciem ;];]
-
[B5 AFN] Temat może byc śmieszny
w temacie opon to czasy tez sie zmienily jezeli chodzi o wielosezonowki. ja w tym roku robilem eksperyment i jezdze na calorocznych. bo wez tu znajdz w dobrej kasie zimowki z indeksem predkosci 250;] . jestem zadowolony jak cholera. w silnikach tez sie czasy zmienily i teraz producenci ograniczaja moce zeby spelniac normy emisji spalin a margines pozostaje jeszcze w zakresie programu indywidualnie pisanego pod dany silnik a nie bezpieczny program dla calej serii silnikow. technologia idzie naprzod i ja kiedys zagorzaly przeciwnik chipowania teraz bez stresu polecam takie operacje (u ludzi ktorzy maja pojecie oczywista)
-
[B6 BRC] Multitroinic przy zwalnianiu lekkie szarpanie
no od VAGowania powinienes zaczac wszelkie rozmowy. a ja od razu CI powiem co powiedza w serwisach do ktorych poejdziesz. "Panie my multronikow nie dotykamy" :D:D
-
AUDI S4 SID
moze sie kręcić bardzo wysoko ale jezeli nie wiaze sie to z przyrostem mocy na tych najwyzszych obrotach to na najwyzszym biegu i tak nie wplynie to podniesienie VMAX bo nie dokrecisz silnika do odciecia. zreszta najczesciej tak sie dzieje. praktycznie i tak dokrecisz silnik tylko do obrotow maksymalnej mocy bo dalej przy takich oporach jakie sa przy tej predkosci kazde pół konia bedzie mialo znaczenie. no chyba ze bedzie z górki dobrej ;] to wtedy sie te obroty przydadza ;]
-
[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?
możesz miec mechnicznie cos przestawione z plywakiem i VAG tez sie bedzie mylil. jak tak bardzo Cie to meczy to trzebaby spuscic paliwo z baku w warsztacie, zalac konkretna ilosc paliwa, skalibrowac wskazania VAGiem i wtedy dolac do pelna i spradzac czy dobrze oblicza.
-
[B6 BRC] Multitroinic przy zwalnianiu lekkie szarpanie
były podobne problemy na forum opisywane. poczytaj rozne tematy o problemach z multi. o ile dobrze kojarze to ktos opisywal podobny problem i czekala go naprawa skrzyni...
-
lotto
tym tekstem draznilem najpierw nauczycielke w ogolniaku a potem wykladowcow na polbudzie na kazde pytanie o prawdopodobienstwo odpowiadalem ze jest 50 na 50 bo albo tak bedzie albo nie... nerwy jej puszczały ;];]
-
[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?
a moze masz te 12 litrow caly czas w baku tylko wskaznik Cie oklamuje ze jest pusto? VAGiem chyba mozna korygowac wskazania licznika... w sumie chyba to lepiej olac. bo przeciez nie bedziesz jezdzil do wyczerpania paliwa tylko po to zeby srpawdzic. za duzo zlego mozesz narobic w aucie...
-
lotto
chyba jednak błąd wynosi 27 oczek a nie 11... bo jakim cudem odejmujesz te 8 od błedu ? ;] :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Jaka jest różnica między 116 a 131 ps
wiesz co, nie to zebym CI kazal srpawdzac kolegów. ale opowiesci ze "auto pewne bo kolega sprowadził" slyszalem juz tyle ze zacznij od sprawdzenia rpzebiegu po VIN . bo czesto w zyciu okazuje sie ze po znajomosci jest gorzej i drozej. dobry kolega znajomemu sprawodzil paska 110tys przebiegu. w salonie srpawdzone ze ostatnio wymiana oleju byla przy 230tys... nie ma sentymentow. tu chodzi o biznes , kase i kupno auta a nie skarbonki. sprawdz przebieg. a jak sie potwierdzi i auto ejst git to olej to ile ma koni. jak bedzie mało to poprawisz program albo cos dorezasz. i tak pewnie wyjdzie mniej niz naprawa jakiegos innego strupa..
-
Dobrzy chiptunerzy
zastanow sie jak to jest ze ktos ma drozej jest dalej a i tak trzeba sie zapisac i czekac.i ludzie jada po kilkaset km zeby robic wlasnie tam... mam nadzieje ze sam dojdziesz do wniosku ze lepiej dac teraz pare setek wiecej niz potem wymieniac po kolei padniete elementy silnika, zaczynajac od turbiny. jakos nie wierze ze oni pisza program a nie wgrywaja gotowca... ale nie znam wiec nie wiem.
-
[ALL B6] A4 B6 2.5TDI 163PS Multitronic koniec?
poszukaj o adaptacji skrzyni, zapnij VAGa.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
akurat tu sie mylisz bo multitronic powiniene palic tyle co manual albo nawet mniej. na moje oko zalezy jakei to "miasto" jak jazda spokojna to troche duzo. jak pol dnia stoisz w korkach to zupelnie w normie...
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
wsadziłbym ten wężyk ten kierownikowi wiadomo gdzie...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
KmK - bardzo przywoite spalania... ja juz przestałem liczyc bo i tak nikt nie wierzy ;]
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
w sumie to od poczatku wszyscy to powtarzali. i nie amrtw sie ze Cie poniesie. juz dawno powinienes ich opi!@#$ od stóp do głów. najgorsze w serwisach jest to ze jakbys od pierwszego spotkania okrzyczal na caly serwis, robil awantury i wyzywal kierownika to by 10razy szybciej wszystko robili. a ze jestes kulturalnym czlowieke to spokojnie maja czas zajaci sei tymi innymi co robia awantury. zaloze sie ze nie przejma sie tym za bardzo i wymysla jezcze jakas glupia bejczke czemutego nie sprawdzili... barany. naprawde przy poprzednim aucie (nowym) doszelem do wniosku ze lepiej kupic auto tuz po gwarancji a zaoszczedzona kasa kilkukrotnie przewyzszy ewentualne naprawy...
-
Dobrzy chiptunerzy
www.tune-up.pl
-
[B6 BFC] Spadek mocy
a co poza naklejka Quattro świadzcy o nepdzie na 4koła :D bo skrzynie masz GEC czyli Multi. niestety nie posiadasz napedu na 4 koła nawet jak bardzo sie uprzesz. zajrzyj pod autko i stweirdzsz ze nie masz wału napedowego . to powinno Cie przekonac :D aha silnik masz BFC i to zaznacz w temacie oraz opisie profilu zanim modzi sie znerwuja
-
[B6 BFC] Spadek mocy
kolego Lewus pofatyguj sie do wlepki w ksiazce serwisowej, albo w samochdozie i sprawdz kody silnika i skrzyni biegów. wszystko sie rozjasni i wreszcie ktos moze CI odpowie...
-
lotto
drugi znam tez dobry wpada mąż do domu z kuponem w reku i sie pyta, co byś zrobiła jakbysmy wygrali w totka??? żona na to - zabrałabym CI polowe i odeszła... - to masz 7,50 i spier#@%.... :D:D