Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLO_GDA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLO_GDA

  1. OLO_GDA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mondeo wzbudzilo u mnie identyczne odczucia co insignia. wielka plyta taniego plastiku na srodku deski. po prostu okropne. Astra II jest lepiej wykonczona...
  2. hehe, no to niech napisza ile ich zdaniem moglaby kosztowac naprawa gdybys pokazal faktury a potem napisze sie pismo ze nie masz obowiazku niczego fakturowac i niech wyplca gotowke ;] polecac warsztaty to oni sobie moga ile chca i sugerowac sposob naprawy tez. ale Ty wogle nie musisz naprawiac auta. a juz tym bardziej tlumaczyc sie gdzie i co naprawiales. to ze nie naprawiasz auta nie umniejsza w zaden sposo wartosci szkody jaka doznales. bo potencjalne doprowadzenie auta do stanu sprzed wypadku kosztuje tyle ile naprawa wASO . i reszta nie ma prawa ich obchodzic..
  3. OLO_GDA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem z czego był zrobiony ten egzemplarz, ale jak ogladalem to cus w salonie to sie zalamalem. caly ten panel srodkowy co niby tak bajerancko odstaje od reszty deski byl wykonany z tak szajsownego materialu ze wszystko sprawia wrazenie plastikowej zabawki... i to takiej z chin. caly ten element sie ruszal a przejscie z deski rozdzielczej na drzwi miło uskok kolo centymetra. fajnie to wyglada na zdjeciach ale to co ja widzialem i dotykalem to byla mega porazka...
  4. to jedz na hamownie gdzie nie panikuja tak jak w tune-upie i bedziesz miala.jakos Rogal przy chipowaniu automatow bez stresu je hamuje i nic zlego jeszcze z tego nie wyniklo...
  5. ale co to znaczy normalnie? bo w tipie, zwlaszcza jak masz lopatki to redukujesz tak samo albo i sprawniej niz w manualu i auto zbiera sie identycznie bo od 3 biegu w zwyz pracuje calkowicie bez poslizgu. a mercem c270 cdi tez sporo jezdzilem i poza wlasnie slabym trybem recznym to niewiele zlego mozna o tym silniku ze skrzynia powiedziec. zwlaszcza po programie na ~200koni.. ____ Kacza, jak miałem 20 lat to tez mi sie biegi zmieniac chciało. :gwizdanie: teraz po przejechaniu 3/4 mln km juz mi sie znudziło i czas na emeryturke... zawsze druga reka mozesz kobiete za kolanko potrzymac albo kawe wypic ;]
  6. Ty nie porownuj kijowej skrzyni w mesku , co nawet prawdziwego trybu recznego nie ma z TIPtronikiem, ktory od lat jest chyba najlepsza skrzynia. swoja droga mam rozumiec ze pasek 130 koni chodzi lepiej niz 3.2 CDI :kox: ???
  7. moze w warszawie jak stoja nontop w korkach. to moze tyle pali... ja widac slabo jezdze bo teraz widze ze astra 1.8 pali wiecej , niz 3.0tdi... a na moje oko to spalanie miedzy TIPem a Manualem nie bedzie sie roznic wiecej niz litr. nawet mniej. te skrzynie to juz naprawde inna bajka niz stare automaty. bardzo szybko dziala lock-up i skrzynia dziala bez poslizgu, praktycznie tak jak manual. do tego zmienia biegi tak ze silnik chodzi zawsze w optymalnych warunkach a recznie nie zawsze nam sie chce tyle mieszac biegami. Kup TIPa . nie bedziesz juz chcial go zmieniac. a przyjechac moge . jak bedzie ladna pogoda bo zmarzne bez drzwi ... .... a co do scigania to fakt. ze swiatel gorzej sie startuje... no ale kuzwa A6 to nie subaru impreza i nawet 3.2 benzyna nie sluzy do scigania tylko do sprawnej ale komfortowej jazdy. nie spotkalem jeszcze nikogo kto by żalowal zakupu 3.0tdi + TIP
  8. ale ja sprzedaję A4,zmieniam na A6 ufff, to w koncu zmienisz klub :polew: :polew: ty nie masz A4,a w klubie jesteś :gwizdanie: powiedz lepiej ile twój aftomat pali w mieście,powiedzmy w sporym ruchu,ale bez mega korków ...bo może bym se tipa pirdolną ,ale jak ma mi palić 13-15,to ... jeszcze nigdy przy tankowaniu nie wyszlo mi wiecej niz 10l / 100 . no moze 10,5... zeby spalił 13 to musialbys butowac od swiatel do swiatel nonstop... A6 to troche wieksza buda . ale nie ma opcji zeby tyle łykał. znajomemu allroad pali tez maks 11... ------------------- a A4 mam . nie gadaj glupot tyle ze chwilowo nie ma drzwi .... mam sie do klubu OPLA zapisac ??
  9. ale ja sprzedaję A4,zmieniam na A6 ufff, to w koncu zmienisz klub :polew: :polew:
  10. ten kawał miał dlaszy ciąg ... bo koleś sie oburzył i mówi - zwariowałeś ja w to nie wchodze... - no dobra to Ciebie skreslam z listy ;]
  11. yyy... nie kumam. nie wiesz czy masz B7 czy b8??? :kox: :kox:
  12. Mówisz o tym aucie co masz w opisie??? bo jak tak to cos mi sie zdaje ze masz tiptronik a nie multitronik no w 97 to na bank TIP , chyba ze kolega ma drugie auto. a w temcie opisanego problemu, najpierw poszukałbym problemu poza skrzynią... silnik, moze jakies przeguby, zalezy jak poszarpuje. jakos takie objawy nie bardzo mi pasuja do uszkodzonego TIPa... no chyba ze sprzeglo hydrokinetyczne popuszcza jakos dziwnie... ale tym bardzej przy agersywnym przyspieszaniu by sie slizgalo czy cos...
  13. gdyby jeszcze chodziło o to ze stary silnik Ci padł i musisz i tak go wyjac i wstawic inny to moznaby kombinowac czy da sie jakies prowizroki porobic. ale cho na pewno sa inne chlodnice, pas przedni i reszta osprzetu. a juz samego pasa nie dostaniesz zeby pasował do B6 wiec nie da sie zrobic na ori czesciach. wiec tak czy inaczej bedzie rzezba. skoro Twoj silnik jest zdrowy to nie kombinuj ... chocaz to i tak duzo bardziej realne pytanie niz kogos kto ostatnio chcial wrzucac 3.0 tdi zamiast 2.0....
  14. za***iste uproszczenie kolego. jak zapi$@%#@am to nie martwie sie o to ze mnie ktos nie widzi w lusterku bo wiem ze NIE. i generalnie zawsze na moto staram sie myslec za wszystkich inncyh dookola. ale wbrew temu co pisza w FAKCIE i opowiadaja w telewizji, zdarza sie jezdzic niektorym motocyklistom z predkosciami podobnymi do samochodow. i nie chodzi zebys wypatrywal w lusterku czy ktos nie zaqpie#$@!la 260 na podwojnej ciaglej. tylko zebys nie zabil moze jakiejs znajomej osoby bo wyprzedza Cie z niewielka roznica predkosci a Tobie nie chce sie zerknac w lustro. znaczy nie bierz tego do siebie bo pisze Ty a tak naprawde mam na mysli ludzi ktorzy nie rozumieja idei chasła patrz w lusterka. bo to sie tyczy tez autek. tyle ze motocykliste latwiej przeoczyc. i to ze mam oczy w pupie i dookola glowy nie zwalania wyjezdzajacych z podporzadkowanej do rozejrzenia sie czy maja wolne a nie tylko rzuca okiem czy aby nic wiekszego od ich auta nie jedzie i wioooo... wiem ze z punktu widzenia samochodu (bo przeciez duzo wiecej jezdze w aucie niz na moto ) to wyglada tak ze wszyscy tylko za#@!$@!laja i maja wszystkich gdzies. ale gwarantuje CI ze jakbys sprawdzil jak to wyglada z drugiej strony to bys zrozumial ze czujesz sie po prostu jakby wszyscy dookola chcieli Cie zabic. paradoksalnie u mnie to wrazenie jest tym wieksze im bardziej trzymam sie przepisow.... a protesty na autostradzie to rzeczywscie glupi pomysl. pierwsza akcja nawet miala dla mnie sens , teraz to tylko nabijaja kase - bo przeciez kazdy placi - i w sumie nic z tego nie wynika ani nie wyniknie... tylko kierowcy sie wkurzaja i coraz gorsze nastawienie do moto maja...
  15. a co za roznica A4 czy A6 ? silniki i problemy te same... tyle ze A6 z tym silnikiem jest duuzo wiecej i dlatego wiecej postow o problemach w A6. Tomek - pewnie masz racje ze zawieszenie S-line jest twardsze i pewnie sie auto lepiej prowadzi. ale wlasnie taki zupelnie inny charakter ma to auto. jakos nie wiem czy to kwestia wielkosci czy czego ale jakis taki tapczan z niego no.. ale Ty stary jestes to mozesz se taka fure juz kupic ja jeszcze pare lat poczekam a tak serio to najbardziej za A6 do mnie przemawia - WYCISZENIE ... bo faktycznie jest duza roznica ...
  16. jezdzilem troche allroadem 3.0. i w porownaniu do A4 to silnik nie robi takiego wrazenia, i ogolnie jest auto troche "tapczanowate" - moze to przez te zawieszenie pneumatyczne, nie wiem. tak serio jakbym mial teraz miedzy nimi wybierac to bym kupil jak KOval slusznie sugeruje 530xd :D a6 ma fajniejsze wnetrze troche niz a4 bo nowoczesniejsze. jest oczywiscie wiecej miejsca, no i mozesz miec przepiekne diody z tylu bez klejenia czegokolwiek (za ta dobra porade rozumiem ze sprezentujesz mi komplet swoich wkładów LED - DZIEKI !! )
  17. troche nie rozumiem jak ktos sie czai zeby kupic 3.0tdi i sie dopytuje ile pali przy spokojnej jezdzie jak sie chce rajdy o kropelce robic to sa od tego 1.9 . 3.0 mozna okreslic tylko tak: pali zdecydowanie mniej niz moznaby sie spodziewac po osiagach... a czy jakis litr moznaby jeszcze zaoszczedzic jezdzac delikatniej? pewnie mozna;] tylko jak sobie odmowic tej zabawy ;]
  18. jakas promocja ma byc niedlugo. kup metr LED a drugi metr chormu dostaniesz gratis... zapisać Cie ??? :polew:
  19. hmm, musialbym sie wczytac, ale jezeli masz oswiadczenie sprawcy to notatka z policji nie jest konieczna. ale pewny nie jestem. jezeli jest faktycznie niezbedna to jest to jeden z ich sposobow na przeciaganie sprawy. masz daleko na ten komisriat ktory załatwiał kolizje? najszybciej zalatwisz to osobiscie. bo ich kanalami to moze ze dwa miesiace trwac...
  20. ad.1 okey tu dopisz ta ustawe co CI podałem bo musza wycenie udostepnic. ad. 2 w sumie bym nie pisal bo zgodzic lub nie zgodzic mozesz sie tylko na podstawie wyceny . dopoki jej nie masz to takie troche stawianie Twojego "wyadjemisie" kontra ich "jestryzyko". ad3. bym sie wstrzymal bo nie wiesz wogle jak wyglada wycena, wiec szkoda sie unosic ze jest nierzetelna. ad4 . cos w tym stylu tylko znowu warto podeprzec sie znowu jakas ustawa. tak dąże do tego ze nie warto pisac rzeczy bez pokrycia bo oni bardzo chetnie odpisza Ci w pisemku ze sie mylisz w tych dwóch punktach a "zapomna " sie odniesc do sedna sprawy. tylko bedziecie wymieniac pisma w nieskonczonosc. mysle ze w pierwszym kroku połącz Twoj pkt. nr z ustawa która Ci podałem. dostaniesz wycne to sie dalej pomysli. poszedłbym tam osobiscie na Twoim miejscu. i od dnia złożenia pisma atakował ich telefonami dwa razy dziennie. zwlekanie z wydaniem wyceny (ktora przeciez ich zdaniem powstała i maja ja w dyspozycji) uznałbym za gre na czas i uniemozliwienie dochodzenia swoich praw i od razu straszył pismem do rzecznika ubezpieczonych. jak masz chwile to postudiuj sobie ta ustawe ,tam jest kilka zwrotow ktore na przyszłosc bedzie warto uzyc w Twoim pkt 4 ... ale teraz chyba lepiej udawac ze chcesz tylko wycene to jest szansa ze przysla Ci faktycznie zrobiona wycene , na np 85% wartosci auta. a to juz prosta droga do wykazania w dwoch nastepnych pisemkach ze to nie jest szkoda calkowita i maja dac kase bez zadnych faktur...[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 18:35_________________________________________________aha , pamietaj ze te 2200 to maja Ci wyplacic w ciagu 30 dni od szkody bez zadnych dodatkowych próśb. i BEZ PODPISYWNAIA ZADNEJ UGODY!!! to jest po prostu bezsporna czesc odszkodowania i cokolwiek by sie nie działo musza CI to dac. za to napraw juz autko a dalej z nimi powalczymy:D trzymam kciuki za CIebie bo ja od paru dni tez niestety wojuje z PZU, mi dla odmiany odmowili wyplaty bez podania przyczyny ustawe znam juz prawie na pamiec i łapie ich za słówka... sie wkurzaja sie
  21. Moja panna kupila wlasnie a3 8p 2.0tdi 140km w automacie dsg i ciagnie to sporo lepiej niz moj avf 130km w manualu - jednak tlumacze to mniejsza masa a3-jki + 10kucy wiecej, ale i tak wole manuale - wkurzaja mnie te redukcje podczas mocnego depniecia w automat... DSG zmienia biegi szybciej niz 90% kierowcow, nie majac przy tym strat typowych dla innych automatow. stad Twoje pozytywne odczucia w przyspieszaniu... a jak pojezdzisz ze dwa dni z tym automatem to wyczujesz jak jezdzic zeby redukowal dokladnie tyle biegow ile chcesz. tam po prostu pedal gazu to nie tylko sterowanie przepustnica ale tez biegami. wyczujesz ile wcisnac gaz zeby auto poszlo tak jak przy depnieciu w podloge ale bez redukcji.
  22. oczywiscie pierwszym krokiem jest upomnienie sie o WYCENE, bo w tekscie jest napisane ze "stwarza ryzyko przekroczenia wartosci " . wiec pewnie nie przekracza tylko szukaja jelenia. poza tym zwroc uwage ze to pismo to zadna decyzja ani odpowiedz. TO PROPOZYCJA ... ktora powinienes olac z gory na dół i napisac swoje pisemko poparte cytatami z ustawy i ewentualna wycena swojego rzeczoznawcy. ale bez ich wyceny nie zaczynalbym tematu. Napisz ze dziekujesz za propozycje. W wolnej chwili sobie poczytasz a teraz niech sie wywiążą z obowiazku udostepnienia dokumentacji i wyslą kosztorys.... potem dalej trzeba pisac... AHA!! pod zadnym pozorem nie podpisuj zadnej opcji z tej kartki! nie masz obowiazku wybierac sposrod dwoch skrajnie nie korzystnych opcji rozlczenia szkody! oni wlasnie po to wyslali tą PROPOZYCJE zebys myslal ze to jedyne dwie opcje... to jest PROPOZYCJA ktora przyjales do wiadomosci i nic wiecej. ------ najlepiej w pismie podeprzec sie : USTAWA z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych art 14. 5. Zakład ubezpieczeń ma obowiązek udostępnić poszkodowanemu lub uprawnionemu informacje i dokumenty, które miały wpływ na ustalenie odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń i wysokość odszkodowania. Osoby te mogą żądać pisemnego potwierdzenia przez zakład ubezpieczeń przekazanych informacji bądź umożliwienia wykonania i potwierdzenia przez zakład ubezpieczeń kopii udostępnionych dokumentów, przy czym koszty dokonania wymienionych czynności obciążają osobę, która żąda tych czynności.
  23. hehe, świete słowa. ja ju zmyslalem czy nie zrezygnowac z interentu w chacie bo zawsze sie znajdzie jakas siec otwarta gdzie moge sie podlaczyc lapkiem ... jak bylem na wakacjach to w bułgarii to samo. nawet kolesiowi IP ustawilem na sztywno bo sie router zawieszal nawet dostep dla Admina mial fabryczne ustawienia :polew:
  24. nie odważyłbym sie wlac niczego poza olejem zalecanym przez producenta....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.