Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLO_GDA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLO_GDA

  1. no nawet hamilton sie ubawil, choc pewnie wolalby zostac na tym miejscu ;]
  2. ee cos mało chromu :thumbdown:
  3. i bardzo zdrowe podejscie. ludzie zapominaja ze ten dzien ma byc wyjatkowy ze wzgledu na to co oznacza dla zycia a nie z powodu przejazdzki super fura i wspominaniem imprezy na 200 osob na filmie DVD;] ;] ja tam bez filmowania i limuzyny wybawilem sie super w wąskim gronie znajomych i nie uwazam zebyśmy cos stracili z wyjatkowosci tego dnia. wrecz przeciwnie , to mialo byc swieto NASZE a nie sasiadow i znajomych i kompletnie mnie nie obchodzi czy ludzie pomysla ze to z braku kasy nie urzadzilem wesela na 150 osob. kazdy swietuje tak jak lubi i tego sie trzymajmy!
  4. a co sprowadzales auto miedzy 1 maja 2004 r. a 30 listopada 2006 r.?? bo tylko w tym okresie akcyza byla neizgodna z prawem unijnym i nalezy sie zwrot roznicy . ale i tak wszsycy wypisywali lewe umowy wiec zwrotow prawie nie ma.
  5. Dokładnie Chyba, że to będzie RS to wtedy avant też może być A tak na serio to A8 albo coś w tym stylu A6 też niekoniecznie chyba, że nówka sztuka na full wypasie... a co? żeby sąsiedzi widzieli ?? :polew: :polew:
  6. w/g mnie to dobra diagnoza. Pompa paliwa przytarła sie (bo jest chlodzona i smarowana paliwem - dlatego nie powinno sie jezdzic do zera), a teraz bedzie juz tylko gorzej. pompa podaje za malo paliwa i nie starcza na obciazony silnik. mechanik powiniene sprawdzic cisnienie jakie daje pompa albo podmienic na inna i zobaczyc czy cos sie zmieni. ale raczej to bedzie to...
  7. ja jechałem allroadem i przynajmniej duzo kwiatow i prezentow do bagaznika weszlo
  8. no miedzy zachwytem a porazka jest jeszcze troche miejsca ;] 233 konie w automacie mnie zachwyca, 115 koni w astrze automat mojej zony da sie przezyc , w mojej matki astrze jest 86 koni i to juz poza miasto sie nie nadaje... mysle ze passat w automacie nie jest do wyscigow i zachwycania sie tylko do przemieszczania sie..
  9. bez VAGa nawet nie ma co wrózyc. jezeli po zgaszeniu wszsytko wraca do normy to dobry znak raczej bo wskazuje na jakis czujnik albo elektronike. a to powinno ujawnic sie na VAGu. jak nic nie wykaze to i tak musisz dobrego speca od skrzyni znalezc. samemu mozesz jeszcze VAGiem sprawdzac jak pracuje skrzynia w czasie jazdy, ale trzeba troche pomeczyc sie zeby zrozumiec co tam mozna wyczytac ..
  10. cisnienie na pomaranczowo? nie wydaje mi sie. moze to kontrolka poziomu oleju a nie cisnienia?
  11. najlepiej nie zlatwac takich spraw przez poczte i formularze tylko sie przejsc tam gdzie kaza. poopowiadac troche ze bieda i wogle nie wiesz kto jechal no ale juz trudno przyjmiesz mandat bez punktow itp itd.. z doswiadczenia wiem ze na ogol tam tez sa ludzie i cos sie zawsze daje urwac...
  12. ale kolega pytał o Multitronic. a 3.0Tdi wystepuje tylko z Tiptronikiem, ktory bez problemu znosi momenty rzedu 550nm...
  13. ale z jakim prawem? szkoda z AC jest rozliczana zgodnie z WARUNKAMI UBEZPIECZNIA. trzeba je dokladnie czytac i wtedy wiesz czy Cie nie oszukali. po raz 20 sie powtorze. ale umowa AC nie jest regulowana zadnym prawem bo to zwykla umowa miedzy Toba a ubezpieczalnią. wszelkie udzialy wlasne, sposoby rozliczania szkody i ewentualne uzywanie zamiennikow sa okreslone w tych warunkach oraz musiales wybrac odpowiednie opcje przy podpisywaniu polisy. tyle ze wtedy najczesciej kazdy pyta co bedzie taniej a potem sie dziwi ze ma 40% udzału własnego :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. to powinienes znac ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5754.0.html
  15. ogolnie wiekszosc IBM jest identyczna z wygladu ja wlasnie pisze z T43 i jestem wielkim fanem tej serii. sprzety sa mega wytrzymałe i praktyczne. sterowniki posciagaj nowe ze strony producenta i lepiej dołóż ramu. bedziesz zadowolony moim zdaniem...
  16. napisz jakie masz w tej chwili podzespoły. czesto wystarczy wymienic tzw. najslabsze ogniwo zeby mocno przyspieszyc działanie. najczesciej oczywiscie brakuje RAMu, przepustowosci dysku (predkosc zapisu/odczytu i czas dostepu do danych na HDD to chyba teraz najwiekszy problem ograniczajacy szybkosc pracy), no i grafika , to sie starzeje praktycznie wychodzac z fabryki. dla uniwersalnych zastosowan nie widze sensu srubowania megahertzow w procesorze i dorzucania kolejnych rdzeni. procesory od dawna sa mega-wydajne i chyba nic poza jakimis nowymi wypasnymi grami nie jest w stanie ich wykorzystac. wyrzucanie tego wszystkiego tylko po to zeby miec fajniejsze dane na papierku to dla mnie paranoja. oczywiscie inaczej jest przy komputerze tworzonym z mysla o profesjonalnym zastosowaniu w konkretnej branzy (grafika, CAD czy animacje)
  17. no ale kolega serwisuje skrzynie , wrzucil kilka reklam na forum i pewnie wie lepiej
  18. chyba skorzystam z działu "sprzedam" bo same problemy z powodu tych ledów - co wekend będę musiał ciasta kupować e tam... mozesz po prostu mi je sprezentować :polew: moge wymienić za ciasto
  19. OLO_GDA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    kilka pytan:) -w ktorym momencie auto gasnie? przy wrzucaniu biegu czy przy puszczaniu sprzegla? czy po --prostu nie ma sily ruszyc? - skrzynia manual rozumiem? -masz mozliwosc podpiecia VAGa kiedy silnik nie chce odpalic? najpewniej blad ktory sie wtedy pojawia uieruchamia silnik. chyba inaczej do tego nie dojdziesz.
  20. temat zbacza z motoryzacji na uklady damsko-meskie :polew: ale to co zacytowałem to klasyczny przykład tworzenia złotej klatki... kobiety na pokaz i do dbania o nia. niestety w ten sposob najczesciej zaspokaja sie swoje instynkty opiekuncze i mozna sie dowartosciowac a potrzeby drugiej osoby (w tym do bycia samodzielnym) sprowadza do poziomu glupich niebezpiecznych zachcianek :gwizdanie: zeby nie bylo to ja tez naprawiam i inne rzeczy robie, ale nie widze problemu ze moja kobieta chciala pojezdzic na motocyklu i nawet sie pare razy przewrocila. jak sie nie przewroci to sie nie nauczy. a zdecydowanie na brak kobiecosci u niej nie moge narzekac. wszystko jest dla ludzi i ludzie nie musza tak restrykcyjnie dzielic zajec i zainteresowan ze wzgledu na plec. niestety podzielam zdanie ze to Twoje podejscie to rodem z 18wieku
  21. a jak dodasz tak gazu na pozycji P to sie tak nie dzieje? no moje oko to nie nic wspolnego ze skrzynia tylko silnik ma problemy z utrzymaniem wolnych obrotow. nie wiem jak jest w tych silnikach ale na ogol w benzyniakahc jakis silnik krokowy za to odpowiada, albo problem z jakims EGR czy innym ekosyfem...
  22. nie dla nas?? przeciez nasi strzelili :polew:
  23. nie wiem czy cos pisac zebys nie myslal ze sie wtracam. ale te 2200 to nie jest 70% auta tylko roznica miedzy ich wycena samochodu a ich wycena tego co pozostało sprawne. to jest wlasnie szkoda całkowita przed która Cie przestrzegałem... jeżeli moge co szasugerować to popros o wszystko na piśmie - zwlaszcza wycene naprawy na podstawie ktorej stwierdzili całke, podejrzewam ze całka wcale im nie wyszła tylko sobie zaokrąglili kwoty. bedziesz miał napisane co jest do wymiany i mozesz wycenic to np w jakims warsztacie co ma dostep do programow autotex czy infoexpert. no i popros o wycene wartości auta jaka brali pod uwage. tu na pewno tez zanizyli wartosc zeby całka wyszła. to tez mozesz zweryfikowac np w ubezpieczalni. pamietaj o kazdym drobiazgu z wyposazenia. wtedy dopiero pisz odwolania z konkretnymi kwotami i przepisami. pozdro... aha, nie daj sobie wmowic ze nie moga dac wycen bo costam. to Twoja sprawa i masz prawo wgladu w dokumenty ...
  24. no a wszyscy mowili ze nasi nie potrafia strzelac goli ahahahah :polew: :polew: to pokazał ze strzeli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.