Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
F1, Rajdy i Motorsport
no nawet hamilton sie ubawil, choc pewnie wolalby zostac na tym miejscu ;]
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
ee cos mało chromu :thumbdown:
-
Pojechalibyście do ślubu avantem?
i bardzo zdrowe podejscie. ludzie zapominaja ze ten dzien ma byc wyjatkowy ze wzgledu na to co oznacza dla zycia a nie z powodu przejazdzki super fura i wspominaniem imprezy na 200 osob na filmie DVD;] ;] ja tam bez filmowania i limuzyny wybawilem sie super w wąskim gronie znajomych i nie uwazam zebyśmy cos stracili z wyjatkowosci tego dnia. wrecz przeciwnie , to mialo byc swieto NASZE a nie sasiadow i znajomych i kompletnie mnie nie obchodzi czy ludzie pomysla ze to z braku kasy nie urzadzilem wesela na 150 osob. kazdy swietuje tak jak lubi i tego sie trzymajmy!
-
Zwrot Akcyzy
a co sprowadzales auto miedzy 1 maja 2004 r. a 30 listopada 2006 r.?? bo tylko w tym okresie akcyza byla neizgodna z prawem unijnym i nalezy sie zwrot roznicy . ale i tak wszsycy wypisywali lewe umowy wiec zwrotow prawie nie ma.
-
Pojechalibyście do ślubu avantem?
Dokładnie Chyba, że to będzie RS to wtedy avant też może być A tak na serio to A8 albo coś w tym stylu A6 też niekoniecznie chyba, że nówka sztuka na full wypasie... a co? żeby sąsiedzi widzieli ?? :polew: :polew:
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
w/g mnie to dobra diagnoza. Pompa paliwa przytarła sie (bo jest chlodzona i smarowana paliwem - dlatego nie powinno sie jezdzic do zera), a teraz bedzie juz tylko gorzej. pompa podaje za malo paliwa i nie starcza na obciazony silnik. mechanik powiniene sprawdzic cisnienie jakie daje pompa albo podmienic na inna i zobaczyc czy cos sie zmieni. ale raczej to bedzie to...
-
Pojechalibyście do ślubu avantem?
ja jechałem allroadem i przynajmniej duzo kwiatow i prezentow do bagaznika weszlo
-
[B5] automat - 1,9 110km czy 90km ?
no miedzy zachwytem a porazka jest jeszcze troche miejsca ;] 233 konie w automacie mnie zachwyca, 115 koni w astrze automat mojej zony da sie przezyc , w mojej matki astrze jest 86 koni i to juz poza miasto sie nie nadaje... mysle ze passat w automacie nie jest do wyscigow i zachwycania sie tylko do przemieszczania sie..
-
[B5 AJM] Problem ze automatyczną skrzynią tip-tronic
bez VAGa nawet nie ma co wrózyc. jezeli po zgaszeniu wszsytko wraca do normy to dobry znak raczej bo wskazuje na jakis czujnik albo elektronike. a to powinno ujawnic sie na VAGu. jak nic nie wykaze to i tak musisz dobrego speca od skrzyni znalezc. samemu mozesz jeszcze VAGiem sprawdzac jak pracuje skrzynia w czasie jazdy, ale trzeba troche pomeczyc sie zeby zrozumiec co tam mozna wyczytac ..
-
[INNE] Migająca kontrolka ciśnienia oleju T4 2,5 TDI
cisnienie na pomaranczowo? nie wydaje mi sie. moze to kontrolka poziomu oleju a nie cisnienia?
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
najlepiej nie zlatwac takich spraw przez poczte i formularze tylko sie przejsc tam gdzie kaza. poopowiadac troche ze bieda i wogle nie wiesz kto jechal no ale juz trudno przyjmiesz mandat bez punktow itp itd.. z doswiadczenia wiem ze na ogol tam tez sa ludzie i cos sie zawsze daje urwac...
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
ale kolega pytał o Multitronic. a 3.0Tdi wystepuje tylko z Tiptronikiem, ktory bez problemu znosi momenty rzedu 550nm...
-
Próba kradzieży
ale z jakim prawem? szkoda z AC jest rozliczana zgodnie z WARUNKAMI UBEZPIECZNIA. trzeba je dokladnie czytac i wtedy wiesz czy Cie nie oszukali. po raz 20 sie powtorze. ale umowa AC nie jest regulowana zadnym prawem bo to zwykla umowa miedzy Toba a ubezpieczalnią. wszelkie udzialy wlasne, sposoby rozliczania szkody i ewentualne uzywanie zamiennikow sa okreslone w tych warunkach oraz musiales wybrac odpowiednie opcje przy podpisywaniu polisy. tyle ze wtedy najczesciej kazdy pyta co bedzie taniej a potem sie dziwi ze ma 40% udzału własnego :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Czipowanie auta z multitronic
to powinienes znac ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5754.0.html
-
pytanie do "komputerowców" / HELP sterownik!
ogolnie wiekszosc IBM jest identyczna z wygladu ja wlasnie pisze z T43 i jestem wielkim fanem tej serii. sprzety sa mega wytrzymałe i praktyczne. sterowniki posciagaj nowe ze strony producenta i lepiej dołóż ramu. bedziesz zadowolony moim zdaniem...
-
Kto mi skonfiguruje zacny komputer.......?????
napisz jakie masz w tej chwili podzespoły. czesto wystarczy wymienic tzw. najslabsze ogniwo zeby mocno przyspieszyc działanie. najczesciej oczywiscie brakuje RAMu, przepustowosci dysku (predkosc zapisu/odczytu i czas dostepu do danych na HDD to chyba teraz najwiekszy problem ograniczajacy szybkosc pracy), no i grafika , to sie starzeje praktycznie wychodzac z fabryki. dla uniwersalnych zastosowan nie widze sensu srubowania megahertzow w procesorze i dorzucania kolejnych rdzeni. procesory od dawna sa mega-wydajne i chyba nic poza jakimis nowymi wypasnymi grami nie jest w stanie ich wykorzystac. wyrzucanie tego wszystkiego tylko po to zeby miec fajniejsze dane na papierku to dla mnie paranoja. oczywiscie inaczej jest przy komputerze tworzonym z mysla o profesjonalnym zastosowaniu w konkretnej branzy (grafika, CAD czy animacje)
-
[ALL B6] Wymiana oleju i filtra w Multitronic'u
no ale kolega serwisuje skrzynie , wrzucil kilka reklam na forum i pewnie wie lepiej
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
chyba skorzystam z działu "sprzedam" bo same problemy z powodu tych ledów - co wekend będę musiał ciasta kupować e tam... mozesz po prostu mi je sprezentować :polew: moge wymienić za ciasto
-
[B6 AVJ] Czipowanie auta z multitronic
był identyczny temat
-
[B5 AFB] Dziwny problem z rozruchem auta
kilka pytan:) -w ktorym momencie auto gasnie? przy wrzucaniu biegu czy przy puszczaniu sprzegla? czy po --prostu nie ma sily ruszyc? - skrzynia manual rozumiem? -masz mozliwosc podpiecia VAGa kiedy silnik nie chce odpalic? najpewniej blad ktory sie wtedy pojawia uieruchamia silnik. chyba inaczej do tego nie dojdziesz.
-
Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
temat zbacza z motoryzacji na uklady damsko-meskie :polew: ale to co zacytowałem to klasyczny przykład tworzenia złotej klatki... kobiety na pokaz i do dbania o nia. niestety w ten sposob najczesciej zaspokaja sie swoje instynkty opiekuncze i mozna sie dowartosciowac a potrzeby drugiej osoby (w tym do bycia samodzielnym) sprowadza do poziomu glupich niebezpiecznych zachcianek :gwizdanie: zeby nie bylo to ja tez naprawiam i inne rzeczy robie, ale nie widze problemu ze moja kobieta chciala pojezdzic na motocyklu i nawet sie pare razy przewrocila. jak sie nie przewroci to sie nie nauczy. a zdecydowanie na brak kobiecosci u niej nie moge narzekac. wszystko jest dla ludzi i ludzie nie musza tak restrykcyjnie dzielic zajec i zainteresowan ze wzgledu na plec. niestety podzielam zdanie ze to Twoje podejscie to rodem z 18wieku
-
[B5 ABC] Dziwne zachowanie skrzyni automatycznej
a jak dodasz tak gazu na pozycji P to sie tak nie dzieje? no moje oko to nie nic wspolnego ze skrzynia tylko silnik ma problemy z utrzymaniem wolnych obrotow. nie wiem jak jest w tych silnikach ale na ogol w benzyniakahc jakis silnik krokowy za to odpowiada, albo problem z jakims EGR czy innym ekosyfem...
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
nie dla nas?? przeciez nasi strzelili :polew:
-
[B5 ADR] Prośba o sugestie z wyceną szkody
nie wiem czy cos pisac zebys nie myslal ze sie wtracam. ale te 2200 to nie jest 70% auta tylko roznica miedzy ich wycena samochodu a ich wycena tego co pozostało sprawne. to jest wlasnie szkoda całkowita przed która Cie przestrzegałem... jeżeli moge co szasugerować to popros o wszystko na piśmie - zwlaszcza wycene naprawy na podstawie ktorej stwierdzili całke, podejrzewam ze całka wcale im nie wyszła tylko sobie zaokrąglili kwoty. bedziesz miał napisane co jest do wymiany i mozesz wycenic to np w jakims warsztacie co ma dostep do programow autotex czy infoexpert. no i popros o wycene wartości auta jaka brali pod uwage. tu na pewno tez zanizyli wartosc zeby całka wyszła. to tez mozesz zweryfikowac np w ubezpieczalni. pamietaj o kazdym drobiazgu z wyposazenia. wtedy dopiero pisz odwolania z konkretnymi kwotami i przepisami. pozdro... aha, nie daj sobie wmowic ze nie moga dac wycen bo costam. to Twoja sprawa i masz prawo wgladu w dokumenty ...
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
no a wszyscy mowili ze nasi nie potrafia strzelac goli ahahahah :polew: :polew: to pokazał ze strzeli