Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
"wygodniejsze" to zle slowo. ciezko o wygode na takim sprzecie, ale faktycznie zwrotnosc, zrywnosc i wybieranie dziur i kraweznikow to spuer sprzet na miasto... tylko malo uniwersalny - no chyba ze po lesie tylko latac. jak drugie moto caLY czas mi chodzi taka zabawka po glowie...
-
[B6 BFC] Spadek mocy
mamy zrozumiec ze masz jedyny na świecie egzemplarz multitronica z napedem na 4y..
-
[B6 BFC] Spadek mocy
zdecyduj sie kolego. albo Quattro albo Multi. nie mozesz miec obu tych rzeczy na raz w aucie wiec juz temat zawiera błąd. teraz tylko albo masz Tiptronica (5 przełożen w trybie manualnym) albo nie masz Quattro i masz Multi...
-
[B5 ADP] Awaria skrzyni biegów
- Zwrot pieniędzy za kartę pojazdu
to nie tak z automaty te 100 zł tylko musisz znalezc firme recyclingowa (czyli tkai szrot ) ktory podpisze Ci ze przyjmie te auto kiedys za 100 czy za ile tam ustalisz... jak pojdziesz po prostu do urzedu to jest 500 , jak zalatwisz to na wlasna reke to bedzie wlasnie tyle ile znajdziesz...- lotto
ej czemu nie warto najlepiej kupic los ze dwa dni wczesniej. wydasz 10 zl a trzy dni chodzisz i rozmyslasz co sobie kupisz za te 13 baniek :D:D od razu czlowiek lepiej zyje przez te chwilke ;]- Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
wiesz 90% i tak zelzy od kierowcy... jezeli mowa o 0- 100 to pewnie moze tak byc ze nie ma roznicy. ale juz na trasie tysiac to tysiac. i raczej kolega bajkopisarz na moje oko... albo kierowca z R1 taka d*pa :gwizdanie:- Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
kup dyche z 2004-2005 . to szatanski sprzet. k5 to ostatni narwany gixx. potem sprzety pomimo dodawiania mocy kompletnie traca jaja... jak sie przejedziesz pierwsza zx10 albo stara R1 to czujesz ze Ci łeb urywa z plucami, a nowe sprzety maja 180 koni ktore oddaja tak liniowo ze az do pozygania nudno.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
żal to wszystko czytać.- Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
no delikatne te kawy , ale maja cos w sobie. na pewno maja wiecej chrakteru niz honda i to jest wileki plus. no ite dodatkowe 36ccm pojemnosci tez swoje robi. na pewno lepiej lata niz CeBeeRa. GRATKI!. nastepna pewnie bedzie ZX10R ;]- Wirtualny mechanik...
w sumie po wprowadzeniu wszystkich danych do takiego systemu to juz malutki krok do wyeliminowania całkiem mechaników. skoro beda podane wszystkie wspolrzedne kazdej srubki to byle ramie robota poradzi sobie z demontazem silnika ;];]];;];] :polew:- Zwrot pieniędzy za kartę pojazdu
nie cło tylko akcyza ;] czyli podatek od luksusu- Zwrot pieniędzy za kartę pojazdu
dokałnie tak. te 500 zł to teraz nie jest oplata za karte pojazdu - ta kosztuje 75zł. 500 płacisz za recykling... a swoja droga zastanwial sie ktos czemu w takim razie do jasnej cholery oddajac auto do zlomowania trzeba jeszcze znowu zaplacic???- [B7 BPW] Brak mocy na pierwszym biegu
radze Ci odwroc kolejnosc miejsc do zadawania pytań ;];]. najpierw To forum a potem dopiero ASO . gwarantuje CI ze tu uzyskasz duuuzo bardziej wiarygodne informacje. a Dieslem jezdzisz pewnie dla tego ze nawet o tym nie wiedzac stales sie fanem silnikow doładowanych . zapewne po przejazdzce turboBenzyna tez bylbys zachwycony.... ;]- Wirtualny mechanik...
no moim zdaniem tez jest to nieunikniona kontynuacja tego co dzis mamy... nie neguje tego. uwazam tylko ze na dzien dzisiejszy na pewno to nie funkcjonuje i ze i tak bedzie w ten sposob kiedys wygladac np. ELSA chociaz zupelnie zbedny bajer z tego bedzie..- [INNE] Silnik ACU 3.0 TDI 204 PS
204 konie do 2005... to wlasnie BKN, 2006 to juz ASB 233 a potem juz chyyba nic nie zmienili do konca modelu B7... glowy sobie nie dam uciac ze sie symbol nie zmienil. ale moc na milion procent była taka sama . dopeiro w B8 jest 240kucy.- [INNE] Silnik ACU 3.0 TDI 204 PS
w 2007 masz 3.0 tdi 204 konie?? nie mozliwe...- [INNE] Silnik ACU 3.0 TDI 204 PS
w jakim aucie ? a4 ??- [INNE] Silnik ACU 3.0 TDI 204 PS
ACU to chyba nie w A4. 204 konie od a4 były BKN a potem ASB... EDIT. google mi podpowiada ze ACU to 2,5 litrowa benzyna . chyba cus pokreciłes...- Wirtualny mechanik...
a wyczytaliście gdzies ze to wogle juz funkcjonuje?? bo miom zdaniem to taki bajer rpzyszlosci ktory ktos wymyslil ale nie ma funckjonalej wersji. albo jest testowa co potrafi jedynie to co na filmiku. w sumie to jest to logiczna kontynuacja programow typu ELSA gdzie przeciez wlasnie jest rozpisane srubka po srobce co trzeba rozkrecic zeby cos wymienic. i sa obrazki itp . a tu jest krok dalej i co calkiem logiczny bo po prostu przenosi te dane w trzeci wymiar i swego rodzaju wirtualna rzeczywistosc. podejrzewam ze technologicznie jest to do zrobienia. tylko ilosc danych potrzebnych do wprowadzenia w trojwymiarze jest tak ogromna ze nie wierze ze ktos juz wprowadzil chociaz jeden model auta (biorac pod uwage wszystkie wersje silnikowe i wyposazenia. moim zdaniem to tylko ktos bada rynek i sprawdza reakcje zeby wiedziec czy wogle podchodzic do tematu. ale na moje oko nie warto bo dzisiejsze programy w zupelnosci wystarczaja dla srednio rozgranietego mechanika. a Ci ktorzy by potrzebowali takich okularow to moze lepiej niech sie nie dotykaja do samochodow...- [ALL B5] Quattro - Awaria Napedu
na 100% jakis przegub Ci sie urwał... stawiam na przednie koła skoro sytuacja miała miejsce przy skreconych kołach... popatrz dokladnie... najlepiej z kanału, a najlepiej ktos pod autem a drugi "rusza" i patrzysz czy ktorys naped sie kreci (półoś albo wał) i usalisz miejsce awarii...- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
zeby byc dokladnym musisz teraz zalac do full i zobaczyc ile masz kilometrow zrobione na tym. rezerwa raz zaplaa sie wczesniej raz pozniej wiec sie tym nie sugeruj... wtedy liczysz tak jak kolega pisal litry zatankowane do pelna podziel przez liczbe kilometrow od ostatniego tankowania i razy 100 zeby wynik wyszedl w l/100km.. no i wazne ile z tych kilmetrow zostalo zrobione w korkach bo to niestety najwiecej dodaje do sredniej - przepal paliwa ktory wogole nie dodaje kilometrow.- [B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
moim zdaniem jakis syf jest w ukladzie, i wymienianie koncowek nic nie zmieni bo bedzie zapychac i lac gdzie popadnie. nie uzupelniales plynu woda nigdy?? no chyba ze w ASO leja wode w ramach oszczednosci- fajna gierka
ja wpisalem CAN I i tez działa:D- [B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
skoro czytałeś dokładnie to pewnie wiesz że ASO podało w historii napraw tylko sporadyczne terminy, których de facto było znacznie więcej ot polaczki cFaniaczki no ale chyba przyjmujac auto do serwisu daja kwit? i przy oddawaniu tez. wiec wlasiciel musi miec ślad "papierowy"... zreszta taka praktyka na pewno nie jest zgodna z polityka koncernu wiec jakiegos tak haka na nich masz. ciekawe bo na pewno biora czesci i kase za naprawy gwarancyjne od importera, a nie wpisuja w komputerze ze naprawy mialy miejsce... ? mysle ze jak masz jakies dokumenty oddania auta ktore nie figuruja w ich systemie to dobry punkt wyjscia do kłótni... - Zwrot pieniędzy za kartę pojazdu