Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Masx namiary na taki glosniczek? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  2. Kumpel w6 też tak ma. Był na rynku w Krakowie i chciał zrobić foto. Wyciąga telefon kilka sekund i bach, wyłączył się. Włożył do kieszeni, potarł trochę i zaczął działać
  3. Musisz zajrzeć do baku i wyciągnąć pływak. Pewnie już ktoś rzeźbił i odwrotnie zamontował pływak
  4. Panowie podepnę się. Chciałbym na wiosnę zmienić autko (a4 b8 lub a6 c6) a teraz mam z ciotką jechać coś kupić t się już przyda. http://allegro.pl/miernik-grubosci-lakieru-gl-2-aluminium-stal-i6270176613.html http://allegro.pl/miernik-grubosci-lakieru-tester-czujnik-gl-2h-i6346262165.html?fromVariant=6267861743 Dwa modele niby to samo. Który będzie dla mnie lepszy? Pomiar nie musi być super dokładny do 1 mikrona. Ewentualnie może coś lepszego zaproponujecie??
  5. Spokojnie bez wyciagania fotelei dasz rade. Jest duzo miejsca
  6. Jest ok. Wlozylem karte play i jest lte a na orange 4g A mozna wylaczyc sterowanie glosem? Na 10 jak odbokowuje majac zdefiniowany czytnik linii i prxytrzymam za dlugo to uruchamia sie
  7. Wiec co oznacza 4G? Nie czase, LTE?
  8. Super. Szkoda tylko ze nie można tego paska przenieść niżej. Wiem można zmniejszyć cały widok pukając dwa razy w touch id. Zobaczymy jak bateria ale na ta chwile fajnie to wyglada. Jakość rozmów jest bardzo dobra i co najważniejsze zasięg jest na najwyższym poziomie. W poprzednich flagowcach lte u rodziców nigdy mi nie złapało tutaj nie schodzi z lte. Lte w iPhone wyswielta się jako 4G? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk A jakiś skrót do włączania/wyłączania danych komórkowych? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Dorobilem sie 6s plus 128gb. W sumie nie potrzebuje tyle ale byl w dobrym pieniadzu i w sumie chcialem normalnego 6s ale ten byl w dobrym pieniadzu Powiedzcie mi tylko czy jest jakas opcja zeby szybciej wyszukiwac kontakty typu wpisuje poczatek numeru itp.
  10. Osobiscie mam dziurke przed parownikiem zaslepiona taka sama zaslepka jak jest dziura do klimatyzowanego schowka. A efektu odgrzybiania takiego jaki mam po IPA za 12 zl nie mialem po zadnej chemii a uzylem ich wiele i to tych z najwyzszej polki.
  11. Ja ma Yato i jestem bardzo zadowolony
  12. Tak jak pisalem wczesniej jest mi tak naprawfe obojetne czybto bedzie samsung lg czy iphon. Chce tylko zeby telefon dzialal szybkom i stabilnie. Co do ceny... Dzisiaj rozmawialem z kolega i fakyycznie to co mi powiedzial ma sens. Niby te iphony najtansze nie sa. Ale zauwazcie ile jest warty 5s po czasie od prejiery a ile jakis samsung czy inny tego rodzaju telefon. Iphon tak jak audi trzyma cene...
  13. Panowie jak wyciagnac to zabezpieczenie kostki modulu airbaga zeby dolozyc piny???
  14. Dlatego zobacze ile zawołają w orange przy przedłużeniu umowy za 6s. Jeśli będzie to znośna cena to skuszę się, zawsze później można sprzedać. Jeśli nie to uderzę w s7.
  15. Ale chyba nie ma lumii z czytnikiem linii paoilarnych? Zapomnialem dodac ze ta opcja podobala mi sie w s6 i fajnie to dzialalo
  16. SE ma tylko 4" a to trochę mało dla mnie
  17. Myślałem nad 5s ze względu na cene ale 4" trochę mało.Dlatego chciałem 6s bo tam wyświetlacz 4,7 cala, który najbardziej by mi odpowiadał. Fakt cena nie jest najniższa ale jak się wyrwie z jakiegoś przedłużenia umowy to jest szansa, że dużo się nie straci po np. dwóch miesiącach.
  18. Aktualka tapatalka wyszla
  19. No wlasnie nie mam tak ze to iphone i dlatego go chce. Chce telefonu ktory nie bedzie zamulal itp. Slyszac podobne opinie jak wyzej jestem coraz bardziej przekinany zeby sie skusic na 6s. Pozyjemy zobaczymy.
  20. To pociagnij sobie zasilanie z zapalniczki pod tunelem.
  21. Panowie nie robcie ze mnie amatora Nidgy tak nie bylo. Trasy robie caly czas te same do pracy. Spalanie na tym samym poziomie. Tankuje. Pokazuje np. Bo nie pamietam dokladnie 1160 km. Po nocy jest juz 770 a auto stoi w tym samym miejscu co zawsze, nie jest przechylone itp. Nigdy nie mialem spalanie 12l nawet na kompie. Do pracy mam 30km wiec z kompa wychodzi mi okolo 6. I takie wskazania mam na kompie. Wszystko inne pokazume dobrze tylko ten zssieg cos sie zdupcyl
  22. Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z błędnym wyświetlaniem zasięgu na paliwie. Tzn. wskazówka poziomu paliwa działa normalnie. Czyli tankuje do pełna i wskaźnik leci na max. W momencie zużycia powoli opada. Inna sytuacja ma się co do wskazania na fis zasięgu. Zawsze miałem chyba 1250 km po zatankowaniu do pełna?? Teraz jest różnie ale około 1160. Po ostatnim tankowaniu wskazywał przez długi czas 770km i z dnia na dzień wzrastało wskazanie aż doszło do 990 i normalnie zaczęła opadać. Przy czym wskaźnik normalnie wskazywał jak ubywało. Nie wiem w czym może być problem. MOże ktoś spotkał się z podobnym tematem. Wszędzie są opisy ale wskazanie na fis i wskaźnik pokazywał źle. U mnie wskaźnik dobrze a fis źle.
  23. Z jakiego uchwytu? Zapalniczka ma cały czas zasilanie.
  24. Witam. Jestem na etapie zmiany telefonu. W sumie przerobiłem większość androidów a ostatnim był samsung s6 (choć nie przepadam za samsungiem to wziąłem go na testy). I w sumie dawał rade. Ale jednak to nie to. Już miałem skusić się na s7 ale znajomi zaczęli namawiać mnie na iphona 6s. Że taki fajny, "amerykanski" Nigdy nie miałem nic z logo jabłka. W sumie spróbowałbym ale boję się o baterie. Niby nie używam jakoś ekstremalnie telefonu ale ta pojemność 1710... Wystarczy to na jeden dzień? Nie gram w gry, piszę trochę smsów, więcej rozmawiam, 4 skrzynki na gmailu. GPS wyłączony. Żadnych facebooków, instagramów itp. bo do tego mam tablet. Jeśli mógłby ktoś lekko naprowadzić na iOS.... Czy faktycznie warto go kupić?
  25. To wina operatora nie producenta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.