Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Play leci w kulki strasznie. Nie licz na szybka aktualke. Od jakiegos czasu juz tak robia z wszystkim
  2. Wywierc otwor jak na zdjeciach i psikaj ipa z butelki do mycia szyb przy czym wlacz lekko nawiew zeby pchal mgielke na parownik
  3. Tak. Tylko mam na krotkim wezyku koncowke rozpylajaca. Polecam.
  4. A jak to jest przy zmianie concerta na bns?
  5. Taki pin do tej kostki http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5999868697Pytam bo nie ma z C i EA
  6. No niestety u mnie nie ma nic tzn. Pin 5 nie jest obsadzony wiec wszystko musze ciagnac. Powiedz mi jeszcze bo w tej kostce airbag jak patrzylem to sa jakies gabki/zaslepki czy co to jest w miejscu pinow? Jak dooozyc nowy? Nie mam tylko pinu 59 reszta jest wiec tylko bede mostkowal.
  7. Pomysłz IPA super. Zrobilem raz i bylo lepiej ale nie super. Po dwoch tygodniach jesscze raz. I wczoraj kolejny. Efekt super. Nic nie czuc zobaczymy jak dlugo sie utrzyma ale biorac pod uwage koszt 11zl za IPA Plus :-)
  8. Super rozpiska. Dzieki Bartku. A masz jeszcze info jaki jumer maja piny do kostki airbaga? Bo 59 nie mam chyba obsadzonego. I ewentualnie jak wlozyc go do tej kostki? Ewentualnie czy ta mase mozna wziac z innego miejsca?
  9. A jak wyglada podlaczenie do sterownika airbag 75pinowego?? Mam taki u siebie. Wczoraj rozebralem auto a tu zonk. Sterownik airbag z koncowka G
  10. Klima sama w sobie wlacza obieg zamkniety....
  11. Onkel odpowiedział(a) na miesku temat w 1.9TDI
    Mam bke. Do pracy jakies 27km. Spalanie wychodzi mi ponizej 6 litrow. Ostatnio mialem 6.27 ale opona wieksza i klima latem.
  12. Nic nie trzeba robic
  13. Masz u mnie browar. Dzieki za zainteresowanie. Swoja droga dziwne ze w b7 i nie ma nic tylko wszystko musze ciagnac Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. Pany a mial ktos u siebie podobny rozklad pinow? W mojej b7 tak to wyglada i nie wiem jak to podlaczyc Strona schowka: pin 1 1x czerwono-fioletowy pin 2 czerwono-szary pin 4 czerwono żółty pin 7 brązowy Strona auta: pin 1 2x czerwono-fioletowy pin 2 czerwono-szary pin 4 czerwono żółty pin 7 brązowy
  15. Ja zmienilem motula specifica na valvo synpower 5w40 i jestem zadowolony. To juz moja 3 wymiana i teraz tez zamowilem valvo.
  16. Ja leje valvo 5w40
  17. Też używam tych tylko banany
  18. Dzieki, zamowilem na kurJerzy. Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  19. Pani potrzebuje wysłać w poniedziałek paczkę kurierem a strona alekurier nie działa dzisiaj. Gdzie jeszcze zamawiacie takie usługi bez umowy? Wysłane z Z3™
  20. Ja leje valvo i jestem bardzo zadowolony. Dzik ma teraz super cenę na niego Wysłane z Z3™
  21. Dla mnie Samsung robi ciężka nakładkę. Przesiadajac się z s4 na g2 poznałem co to płynna praca. Używam telefon tylko do celów nazwijmy to biurowych. Dzwoniłem, sms, internet, nie gram w gry. Mam 5 skrzynek pocztowych. Wysłane z Z3™
  22. No proszę Cię s3 nie laguje ????? To chyba inne telefony używaliśmy, miałem 3 różne s3 i wszystkie działały tak samo. Mało tego nawet s4 po jakimś czasie zamula i wtedy skończyłem przygodę z samsungiem. Teraz mam z3 ale to też nie to. Zastanawiam się nad nowym honor 7 bateria 3100... Wysłane z Z3™
  23. Dlatego właśnie nie lubię samsungow piszą o tym nawet w przypadku s6... Wysłane z Z3™
  24. Używa ktoś LG G4? Wysłane z Z3™
  25. A miał ktoś może z3 i zmieniał ja na s6? Wysłane z Z3™

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.