Treść opublikowana przez Onkel
-
System operacyjny Android
Play leci w kulki strasznie. Nie licz na szybka aktualke. Od jakiegos czasu juz tak robia z wszystkim
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Wywierc otwor jak na zdjeciach i psikaj ipa z butelki do mycia szyb przy czym wlacz lekko nawiew zeby pchal mgielke na parownik
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Tak. Tylko mam na krotkim wezyku koncowke rozpylajaca. Polecam.
-
Diversiti
A jak to jest przy zmianie concerta na bns?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Taki pin do tej kostki http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5999868697Pytam bo nie ma z C i EA
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
No niestety u mnie nie ma nic tzn. Pin 5 nie jest obsadzony wiec wszystko musze ciagnac. Powiedz mi jeszcze bo w tej kostce airbag jak patrzylem to sa jakies gabki/zaslepki czy co to jest w miejscu pinow? Jak dooozyc nowy? Nie mam tylko pinu 59 reszta jest wiec tylko bede mostkowal.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Pomysłz IPA super. Zrobilem raz i bylo lepiej ale nie super. Po dwoch tygodniach jesscze raz. I wczoraj kolejny. Efekt super. Nic nie czuc zobaczymy jak dlugo sie utrzyma ale biorac pod uwage koszt 11zl za IPA Plus :-)
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Super rozpiska. Dzieki Bartku. A masz jeszcze info jaki jumer maja piny do kostki airbaga? Bo 59 nie mam chyba obsadzonego. I ewentualnie jak wlozyc go do tej kostki? Ewentualnie czy ta mase mozna wziac z innego miejsca?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
A jak wyglada podlaczenie do sterownika airbag 75pinowego?? Mam taki u siebie. Wczoraj rozebralem auto a tu zonk. Sterownik airbag z koncowka G
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Klima sama w sobie wlacza obieg zamkniety....
-
[B7 BKE] Spalanie a mapowanie ?
Mam bke. Do pracy jakies 27km. Spalanie wychodzi mi ponizej 6 litrow. Ostatnio mialem 6.27 ale opona wieksza i klima latem.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Nic nie trzeba robic
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Masz u mnie browar. Dzieki za zainteresowanie. Swoja droga dziwne ze w b7 i nie ma nic tylko wszystko musze ciagnac Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Pany a mial ktos u siebie podobny rozklad pinow? W mojej b7 tak to wyglada i nie wiem jak to podlaczyc Strona schowka: pin 1 1x czerwono-fioletowy pin 2 czerwono-szary pin 4 czerwono żółty pin 7 brązowy Strona auta: pin 1 2x czerwono-fioletowy pin 2 czerwono-szary pin 4 czerwono żółty pin 7 brązowy
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja zmienilem motula specifica na valvo synpower 5w40 i jestem zadowolony. To juz moja 3 wymiana i teraz tez zamowilem valvo.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja leje valvo 5w40
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Też używam tych tylko banany
-
System operacyjny Android
Dzieki, zamowilem na kurJerzy. Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Pani potrzebuje wysłać w poniedziałek paczkę kurierem a strona alekurier nie działa dzisiaj. Gdzie jeszcze zamawiacie takie usługi bez umowy? Wysłane z Z3™
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja leje valvo i jestem bardzo zadowolony. Dzik ma teraz super cenę na niego Wysłane z Z3™
-
System operacyjny Android
Dla mnie Samsung robi ciężka nakładkę. Przesiadajac się z s4 na g2 poznałem co to płynna praca. Używam telefon tylko do celów nazwijmy to biurowych. Dzwoniłem, sms, internet, nie gram w gry. Mam 5 skrzynek pocztowych. Wysłane z Z3™
-
System operacyjny Android
No proszę Cię s3 nie laguje ????? To chyba inne telefony używaliśmy, miałem 3 różne s3 i wszystkie działały tak samo. Mało tego nawet s4 po jakimś czasie zamula i wtedy skończyłem przygodę z samsungiem. Teraz mam z3 ale to też nie to. Zastanawiam się nad nowym honor 7 bateria 3100... Wysłane z Z3™
-
System operacyjny Android
Dlatego właśnie nie lubię samsungow piszą o tym nawet w przypadku s6... Wysłane z Z3™
-
System operacyjny Android
Używa ktoś LG G4? Wysłane z Z3™
-
System operacyjny Android
A miał ktoś może z3 i zmieniał ja na s6? Wysłane z Z3™