Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Ja do swojego AVJ-ta z wymiana płaciłem 440 ori Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
  2. Ty masz górę swing a dol jeszcze jasniejszy... Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
  3. a no własnie ty masz góre czarną a ja wszystko SWING. Nie opłaca mi się wymienić góry bo swing tania jest a czarna b. droga
  4. No i takich foteli szukam, sport, grzane ale niestety trudno trafić. Kolego mateszymanski możesz podesłac mi fotki deski (tzn. kokpitu) bo chyba masz czarną kiere i też myślę o założeniu czarnej. Jak możesz to daj znać na PW to podeślę Ci e-mail.
  5. Onkel odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Koledzy jak określić czy mam błotnik przystosowany do ręcznej regulacji bixa?? Może jakieś foto jak on musi wyglądać??
  6. Zgadzam się z kolegom. Używam płynu do szyb sonaxa i ostatnio jakoś nie miałem czasu na umycie i szyby parowały. Szyby umyte i nie ma problemu. Tak samo bylo z przednimi wycieraczkami. Mam AERO, szyba przednia dawno nie myta i przeskakiwały. Umyłem i jest wszystko dobrze.
  7. Onkel opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Poda mi ktoś numer całego zestawu wycieraczek AERO z ramionami? Wysyłane z mojego HTC Wildfire S za pomocą Tapatalk 2
  8. Zdjąłem rurę z przepustnicy i jest lekko tłusta ale nie za mocno. Auto zbiera się dobrze, oleju na 5000 km ubyło może ze 300-400 ml. Mam się bać że turbo puszcza i jest do wymiany???
  9. No też właśnie niekiedy czuć spadek mocy może nie tak bardzo ale jednak. Myślałem, że to coś bardziej poważnego i pytam, bo może te zawory mają przypadłość "paść" i trzeba wymienić. Ale wytre wszystko i poszukam. Bo jeśli odma będzie zapchana to tutaj też może wywalać??
  10. Rurka bagnetu jest trochę upocona ale wszystko w około czyste tylko te elementy sa zabrudzone. Dla pewności wytrę i zobacze ale jesli byłaby to wina rurki to inne elementy też by były brudne a tutaj czysto. A co to za zaworki pod kolektorem ssącym? Co jeszcze do sprawdzenia w związku z tym poceniem?? ---------- Post dopisany 08-11-2012 at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 10:40 ---------- Koledzy nikt nie podpowie co dzieje się z tymi zaworkami??
  11. A ilu z was wyżej krytykujących używało 8?? Przeczytali gdzieś opinie (może nie wszyscy) i opowiadają bo tani, bo zły, bo tak napisał zdzisiek15 na onecie.pl Ja jako były student informatyki mam dostęp do całości materiałów microsoftu za free. Postaram się w tym tygodniu jeszcze postawić 8 i napisać jakieś opinie po użytkowaniu. Bo już mam w domu ale nie ma czasu na postawienie.
  12. Może masz uszkodzony moduł antenowy?? Uzupełnij profil.
  13. Witam. Wczoraj otworzyłem maskę żeby sprawdzić stan oleju. Patrzę a tam pod kolektorem dwa zaworki, które się tam znajdują są upocone i cały wąż/rurka, która jest przypięta też. Z czego to może wynikać?? Czy element na 4 zdjęciu to odma?? Jeśli nie to może ktoś wrzucić fotkę jak ona wygląda (tylko nie z etki:P)??
  14. Jak masz ten dzyndzelek za który łapiesz żeby opuścić szybę to w drugą stronę wysuwasz plastik/osłonke korby. Pod nią jest jedna śruba, odkręcasz i jesteś w domu. Ewentualne foty możesz zobaczyć w dziale warsztat przy zmianie korb na elektryke.
  15. Ja powiem tylko tyle ze warto byłoby ściągnąć miskę i wyczyścić smok bo tez pewnie będzie nie wesoło na dole... Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
  16. Najlepiej oddać do spawania. Jak miałem w A3 pęknięcie lekkie to pospawali mi za 40zł. A baw się w szpachle, jeszcze jak sam nigdy nie robiłeś to nie wyjdzie dobrze.
  17. Ja też mam Swing i może nie jest bardzo złe ale lepsze czarne. Tak jak kolega wyżej napisał cięzko jest coś znaleźć a jak jest to albo stan ch**wy albo cena miażdży. Ja już miałem robić małe zmiany i fotele zapodać czarne, kiere czarną i kilka innych elementów ale zrezygnowałem bo chyba nieciekawie by to wyglądało. Postaram się jutro dać fotkę.
  18. Poszukaj bo bylo już wiele razy o tym. Jak wywalisz to i tak będziesz mial błąd silnika i co jakis czas trzeba będzie go usuwać bo druga sonda diagnozuje układ. Zostaje wymiana kata na sprawny albo załadowanie przelotki i komputerowe usunięcie drugiej sondy.
  19. W dziale warsztat przy zmianie manetki masz opisane. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/
  20. Bez VAG-a możemy sobie gdybać co to jest. Jesteś z Warszawy to podjedź na spota i chłopaki podepną Ci pod kompa. http://a4-klub.pl/mazowieckie-86/spociki-warszawskie-wtorki-g-19-00-promenada-poziom-3-a-13/
  21. W nowym seacie z 2012 r. Mam przy manualu taki bajer. Pokazuje na jakim jestem biegu i kiedy zmienić najlepiej ja wyższy ale tutaj chyba nie ma tak dobrze w manualnej skrzyni Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
  22. Raczej nie dostaniesz folii o identycznym kolorze. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S za pomocą Tapatalk 2
  23. Jest dobry. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
  24. Nikt Ci ie powie ile... Oni maja jakieś dziwne stawki i żeby się nie okazało, że będziesz musiał pisać odwołanie bo to co Ci wypłacą nie starczy na naprawę. NIestety tak postępują nasze TU na zasadzie a może się uda i się nie odwoła.
  25. Dokładnie tak jest ale kto nie ma ten nie wiem. Dlatego chciałbym zrobić taką małą zamianę... Czekam cały czas na odp. kolegi który ma tak zrobione wnętrze a jeśli wychodzilo tak ori to jeszcze lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.