Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mgas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mgas

  1. mgas odpowiedział(a) na czaja77 temat w Audi A4 B5
    QAP to strasyna lipa, odpusc sobie, albo twoj koles krótko robi w tej w branyz, albo Cie nie lubi. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 22:06_________________________________________________A na powaznie QAp to nawet nie II liga, to okregowka.
  2. telematic to system audi wspolpracujący z telefonem do recznego, lub automatycznego przywolania pomocy, ale w Polsce to masz tylko ladne pokretelko, bo nie dziala.
  3. moje jest z 23.12.2003, 160 tys i naprawde nic sie nie wytarlo :>
  4. albo rurka, albo masz gdzies wilgoć w samochodzie, pomacaj dywaniki, zobacz czy odplyw kolo akumulatora jest drozny(lubi zrobic sie tam jezioro i przecieka do srodka).
  5. mgas odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    jak będziecie tu wypisywac historie o paskach, czestotliwosci ich wymian i innych pierdolach to nikt już nic sensownego w tym wątku nie znajdzie
  6. A moje matowe mi sie bardzo podobają, jak bym chcial świecace to bym kupil calibre i duuużo plaka. A na marginesie, to jak sie w miare dba i obcina pazury to nic sie nie wyciera, przynajmniej u mnie.
  7. Bo matowe mają być, a jak zaczniesz zdzierać "powłoczkę" to zniszczysz te elementy.
  8. mgas odpowiedział(a) na BADU temat w Audi A4 B6/B7
    tak i na podstawie oględzin stwierdzić jego stan, chociaż najczęściej jest wymieniany razem z paskiem rozrządu
  9. mgas odpowiedział(a) na BADU temat w Audi A4 B6/B7
    Najmocniej szanownego kolege przepraszam, ale chyba mam inną książke, bo w niej, dla silników z pompowtryskami między innymi AVF(czyli ten o który pyta kolega Badu) wymiana paska rozrządu przewidywana jest co 120 tys.
  10. Jak doliczysz koszty dystansów i śrub to wychodzą drogie "buty"
  11. mgas odpowiedział(a) na krystian821 temat w Audi A4 B6
    to może koledzy z klubu się zrzucą, a ja się poswięcę i zamontuje i oczywiscie sie wypowiem
  12. Kwota z ich magicznej wyceny, na dzień zdarzenia,bo wartość oszacowana w dniu zawarcia umowy,będzie rózna od wartosci w chwili szkody, nawet po tygodniu,to takie "zlodziejskie" praktyki naszych ubezpieczycieli.
  13. mgas odpowiedział(a) na BADU temat w Audi A4 B6/B7
    to chyba tylko w twoim silniku :>
  14. do b6 najlepiej pasuja springi od b6 A na poważnie , wygląda że tylko od b6 i b7, ale różnią się także w zależności od silnika (waga).
  15. ale jak to będzie wyglądało z 16''?
  16. wyglądaja fajnie, ale jak slysze, że malowane, to włącza mi się kontrolka, co jest pod warstwa świezej farby, może spawanie?W tych pieniadzach można poszukać czegos co nie bylo "rzeżbione"
  17. Rafikk "nie idz tą drogą", bo zaczniesz od chromu na metry, a możesz skończyć na chlapaczach z odblaskami :polew:a masz takie ładne auto.
  18. w automacie?
  19. Cena w ASO to 2000
  20. Chcesz zapakowac uzywke?
  21. Czujniki w B6 padaja sporadycznie - zamieniki ok 40pln, ori 60, polecam oczywiscie ori
  22. Polecam Pule (rzymski amfiteatr), Vrsar- urokliwe miasteczko w ktorym mieszkal Casanova, no i perelka Poreć .A w ogóle półwysep Istria to inna bajka, dopiero od 1945 należał do Jugosławii w ramach repatriacji wojennych, tak wiec cala architektura, ale i mentalnosc ludzi bardziej wloska.Jeżdzilem tam przez wiele lat. Nawet w czasie trwania wojny o Kraine (1995), która jednak tak naprawde tam nie dotarla i nie odcisneła takiego piętna jak na reszcie kraju.
  23. Najpierw trzepnij brata, a potem sprawdz poziom oleju, czy nie jest teraz za niski.
  24. możliwości jest kilka, złej jakości łożysko, krzywa, lub za duża fela,wyrobiony czop ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.