Treść opublikowana przez slepy
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
allegro... :gwizdanie:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ale wyglądaja niezle
-
[ALL B5] Jak widzicie moją niunię na -35 i -40 ?
dzięki , szukaj zawieszki będzie o Niebo lepiej;)
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive http://moto.allegro.pl/item606775189_komplet_felg_opony_225_40_18_stan_idealny_od1zl.html :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jakie sprężyny założyć ?
sprężyny Weiteca wszystkie cztery dostaniesz za 730 zł, nowki tylko trzeba szukac, dodaj wątekw temacie KUPIĘ, ostatnio pisał do mnie ktoś z forum że ma całą zawieszkę od 1BE do sprzedania, tylko usunąłem od niego wiadomość
-
[ALL B5] Jakie sprężyny założyć ?
ja bym spróbował sprężyny od 1BE, chyba że już masz to wtedy trzeba -30, -40mm :gwizdanie:
-
Znaczenie ET Felgi
http://moto.allegro.pl/49201_dystanse.html?order=t&view=gtext szukaj , napewno coś znajdziesz
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
wyglądałby jak z pełną butlą gazu , fajna baza do modów, przód wygląda elegancko, na boku tylko ta gleba bruździ, a raczej jej brak
-
[ALL B5] Jak widzicie moją niunię na -35 i -40 ?
napisz na priva ile Cie wyszły z oponkami
-
[ALL B5] Jak widzicie moją niunię na -35 i -40 ?
no ja też myślałem 0 -35 max, no ale wyszło - 40mm , myślę że będzie dobrze, a te co ty proponujesz myślę że będą optymalne, ta fela prosi się o glebę, właśnie takiej szukam
-
[ALL B5] Jak widzicie moją niunię na -35 i -40 ?
ja też zamierzałem się do samych sprężyn, ale poczytałem popytałem i zacząłęm szukać kompletu, no i trafił się ten Weitec , dzisiaj jeździłem kumpla bravo, przód -80 tył -60 i całkiem całkiem tylko na krawężniki trzeba uważać
-
Nanopad może się komuś przyda
ha dokładnie nie wiem jak jest z tymi droższymi, bo te tani to lipa
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
ładny bandyta na tych fotach od sokolnha
-
[ALL B5] Jak widzicie moją niunię na -35 i -40 ?
ja kupiłem komplet Weitec -40/-40 , zakładam pod koniec kwietnia, zobaczymy jak to będzie wyglądać
-
[ALL B5] Halogeny pod kratką
u slepego jeszcze nic nie ruszyło, ale już niedługo :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
jak już robisz przód w prądzie to walnij i tył , fajnie wygląda na tych dystansach
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no dokładnie dokładnie , sto lat Jarzu
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
fajne leży taki pazur bierz Paweł
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
masz już coś na myśli , Ive bierz te RSowe
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
na tych RSowych będzie kosa, Nosb nie mieszaj
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no będę gonił malarza , potem elektryka, zakładam zawias i lansiarskie 15" i staram się zjawić
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no furkę oddaje zaraz po świętach, tylko kiedy one się kończą , na 2 powinieniem się wyrobić
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
17?? no to znowu się na spota nie załapie , może w maju powitać
-
Pytanie o felgi Arcasting D666
, tylko wzór fordowski widziałem dzisiaj MONDEO na tych felgach, i firma Arcasting, identyczne jak te z aukcji, jutro jak znajdę czas to zapytam w salonie Forda
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Iverson rób tak