Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. dzięki , szukaj zawieszki będzie o Niebo lepiej;)
  2. Ive http://moto.allegro.pl/item606775189_komplet_felg_opony_225_40_18_stan_idealny_od1zl.html :gwizdanie:
  3. slepy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    sprężyny Weiteca wszystkie cztery dostaniesz za 730 zł, nowki tylko trzeba szukac, dodaj wątekw temacie KUPIĘ, ostatnio pisał do mnie ktoś z forum że ma całą zawieszkę od 1BE do sprzedania, tylko usunąłem od niego wiadomość
  4. slepy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ja bym spróbował sprężyny od 1BE, chyba że już masz to wtedy trzeba -30, -40mm :gwizdanie:
  5. http://moto.allegro.pl/49201_dystanse.html?order=t&view=gtext szukaj , napewno coś znajdziesz
  6. wyglądałby jak z pełną butlą gazu , fajna baza do modów, przód wygląda elegancko, na boku tylko ta gleba bruździ, a raczej jej brak
  7. napisz na priva ile Cie wyszły z oponkami
  8. no ja też myślałem 0 -35 max, no ale wyszło - 40mm , myślę że będzie dobrze, a te co ty proponujesz myślę że będą optymalne, ta fela prosi się o glebę, właśnie takiej szukam
  9. ja też zamierzałem się do samych sprężyn, ale poczytałem popytałem i zacząłęm szukać kompletu, no i trafił się ten Weitec , dzisiaj jeździłem kumpla bravo, przód -80 tył -60 i całkiem całkiem tylko na krawężniki trzeba uważać
  10. ha dokładnie nie wiem jak jest z tymi droższymi, bo te tani to lipa
  11. ładny bandyta na tych fotach od sokolnha
  12. ja kupiłem komplet Weitec -40/-40 , zakładam pod koniec kwietnia, zobaczymy jak to będzie wyglądać
  13. slepy odpowiedział(a) na mily temat w Audi A4 B5
    u slepego jeszcze nic nie ruszyło, ale już niedługo :gwizdanie:
  14. jak już robisz przód w prądzie to walnij i tył , fajnie wygląda na tych dystansach
  15. no dokładnie dokładnie , sto lat Jarzu
  16. fajne leży taki pazur bierz Paweł
  17. masz już coś na myśli , Ive bierz te RSowe
  18. na tych RSowych będzie kosa, Nosb nie mieszaj
  19. no będę gonił malarza , potem elektryka, zakładam zawias i lansiarskie 15" i staram się zjawić
  20. no furkę oddaje zaraz po świętach, tylko kiedy one się kończą , na 2 powinieniem się wyrobić
  21. 17?? no to znowu się na spota nie załapie , może w maju powitać
  22. , tylko wzór fordowski widziałem dzisiaj MONDEO na tych felgach, i firma Arcasting, identyczne jak te z aukcji, jutro jak znajdę czas to zapytam w salonie Forda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.