Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Puma się dostanie bez problemu. Z białą kopertą
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Najpierw zacznę od 2 tabletek dziennie, jak będzie mało to będę brał 4
  3. Sprzedał felgi i nie odświeża wątku
  4. Wyszło :slina:
  5. I jeszcze frytki do tego
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    4 tabletki przed treningiem?
  7. :naughty:
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki Piotr
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Koledzy ktoś mi powie jak brać Thermo speed? Na forach wyczytałem że 2 tabletki przed śniadaniem i 2 przed treningiem. Gdzieś znowu ktoś pisał że jedna na dzień a znów gdzieś ktoś napisał że brał 8 dziennie
  10. tylko po co Żeby Mirek myślał że ktoś się interesuje jego autem
  11. Zdjęcia
  12. Ja miałem tak że jak kupiłem auto (bez radia) po dojechaniu do domu wyciągnąłem radio z drugiego auta i podłączyłem do swojego i nic nie grało. Jakiś czas tak jeździłem bez radia ale przy robieniu 2 dinu rozebrałem pół auta i się okazało że każdy kable przy głośniku był przecięty Nie wiem co sprzedający miał na myśli Stargałem dywan i kupiłem troszeczkę grubsze kable i zrobiłem całą instalację audio od nowa. Teraz wszystko gra i bucy
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byli by chętni na takie opony jak: 215/35/19 225/35/19 255/35/19 Po 2 sztuki z każdej
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja od dzisiaj zaczynam. Trzymajcie kciuki
  15. Takie rzeczy tylko w łódzkim Mlką można nieźle komuś boleśnie strzelić - także ma też wykorzystanie do samoobrony, zadziwiające jak wiele może mieć zastosowań a taką floridą? można co najwyżej w oko dźgnąć Ja też zawsze jak ściągam bata z dachu to ona w pewnym momencie ma strzała z anteny Kiedyś bym koleżance strzelił
  16. też można, ale mam duży kosz w bagażniku i wole ją sobie chować, bo co ładuje do bagażnika to ją wyciągam i kiedyś kumpel który stał obok i mi coś gadał dostał batem od MLki w pape i chodził z pręgą na twarzy pare dni Fajnie się bawicie
  17. Ja normalnie MLkę w bagażniku wożę bez problemów
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogólnie carbo brałem przed i po treningu. Teraz bardziej idę w spalanie tkanki dlatego chciałem abyście coś polecili
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie co polecicie na spalanie? Przy siłowni 3 razy w tygodniu i basenie 2 razy w tygodniu + dieta. Myślałem albo nad Thermo Speed albo Carbo. Jedno i drugie brałem i szczerze mówiąc bardziej Thermo będzie skuteczne. Co wy na to?
  20. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam wszystkich ćwiczących
  21. I super Na drogi którymi się poruszasz i tak jest za nisko
  22. WhyMe? odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.