Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Proponuję antenę na magnesie. Kiedy tylko będzie potrzebował wyciągasz bata na dach i jedziesz Co do radia to zależy czego oczekujesz. Napisz w jakim przedziale cenowym etc. Będzie łatwiej pomóc
  2. Znasz Ty sie wgl na cenach ? Znam. Tylko liczyłem na promocję
  3. czwarte sreberka w tym sezonie:banan: Tylko jedne 19 wyjadą
  4. 300 zł cena za jedno czy za tip i dp? Jak mam to rozumieć?
  5. Fajna antena. Musiałeś wszystkim mówić?
  6. Nie ma problemu ---------- Post dopisany 15-03-2013 at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 10:11 ---------- Mały up. W końcu moja szyba została wymieniona i mogłem wreszcie odebrać dowód rejestracyjny W kolejności został wymieniony akumulator na Bosch S4 72 Ah, oraz gumy na belce były w tragicznym stanie co powodowało że prawe tylne koło było krzywe. Nowe meyle zastąpiły stare gumy które zobaczycie niżej Co do felg. Moje małe niedopatrzenie, z przodu było 215/35/19 a nie 225. Więc przód zostaje a na tył idą już do mnie gumy FALKEN 225/35/19, w poniedziałek będzie przymiarka
  7. Rotory
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    czekam na foty jak sie Twoje oponki na tych 10J naciągną Najpierw muszę 225 dostać Ale wszystko w swoim czasie
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Już widzę
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja nie widzę zdjęć
  11. Jezus dzisiaj tam pojadę, przepraszam
  12. słuchaj osobiście będziesz mógł zobaczyć na VAG NYSA jak już będzie gotowe Do tego czasu to ma być u mnie też zrobione
  13. Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać z progami S4
  14. a co za problem? jeśłi nie usuwa listwy środkowej to jest to linia odciecia, a błotniki cieniuje Znając zdolności naszych fachowców i tak nie wierzę że ktoś to pomaluje tak aby było dobrze Sam chcę u siebie je targać tylko czy to warto..
  15. Tylko teraz znajdź picasso który pomaluje ci drzwi do połowy
  16. Historia lubi się powtarzać
  17. Zacne plany będę śledził
  18. Ja myślałem że to folia do kanapek
  19. W beverwijku pracowałem w Dece
  20. Prawda. Mam nauczkę, w przyszłości będę bardziej rozważnie kupował auta ale jesteś przykładem że da się wyjść z tego, i sobie poradzić Tylko wszystko jakim kosztem no fakt racja ale teraz kupił bym furkę bez zastanowienia bo widzę ile pracy poszło w fure, a kryzys też był ale dałeś rade i dalej modzisz i pieknie
  21. Prawda. Mam nauczkę, w przyszłości będę bardziej rozważnie kupował auta ale jesteś przykładem że da się wyjść z tego, i sobie poradzić Tylko wszystko jakim kosztem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.