Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Nie ma czego zazdrościć :decayed:
  2. Miałem kupione tylko matka do pieca wrzuciła bo nie wiedziała co to jest Próbowałem i ni hui ja się da je wrzucić. Już środkowa się trzyma na opaskach bo też ciężko jej było wejść Połowa foruma wrzuciła końcówki wydechu, a Ty miałeś problemy. Z kratkami pewnie też się zbytnio nie postarałeś Końcówki już wracają do mnie :decayed:
  3. Miałem kupione tylko matka do pieca wrzuciła bo nie wiedziała co to jest Próbowałem i ni hui ja się da je wrzucić. Już środkowa się trzyma na opaskach bo też ciężko jej było wejść
  4. Chciałem wypełnić coś tą szybę bo ponuro jest
  5. Gruba Ameryka się szykuje. Czekamy na dalsze mody
  6. Nic nie robiłem. Tylko klocki zmieniałem i wszystko wyglądało na okej.
  7. Mam tak samo cały czas
  8. :decayed: ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ---------- Kolejny mod wpadł wczoraj, a mianowicie białe zegarki ---------- Post dopisany 14-11-2012 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 12:55 ---------- FMIC ukończony. Co prawda ciężko było go upchać ale jakoś dało radę. Jedyny problem to że boczne kratki nie wejdą. Do tego wpadły białe migacze i podświetlanie tylnej tablicy diodami SMD. A po weekendzie rezam środek Z podziękowaniami dla FMIC.pl
  9. S4:naughty: gazeta i szpachla.. swoją drogą Przemek ma same rarytasy w tym aucie gratki dyplomu :hi:zasłużony Jakaś gazeta dokładnie? Dziennik czy coś?
  10. Szukałem już kiedyś i nie widziałem. Do porządku muszę poszukać
  11. Witam panowie. Poszukuję od dłuższego czasu navi do mojej B5. Ciężko dostać dedykowaną pod B5 dlatego chciałem się dowiedzieć jak jest z innymi navi. Aktualnie mam na oku 2 navki. Pierwsza z A6 C5 a druga z A4 B6. A6: A4: Teraz takie pytanie czy któraś z tych podejdzie bez większych zmian? Co ewentualnie trzeba zrobić żeby to wyglądało? Za wszelką pomoc bóg zapłać
  12. Na razie tylko program. A na sezon się zobaczy, chciałbym K04
  13. Mała zapowiedź
  14. Witaj w klubie to nie najlepsze słowa
  15. https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=KrVC5dm5fFc
  16. Gdzie Ty tu żart widzisz jechałeś kiedyś za swoim autem? Takie głupie nabijanie. Wasze auta są bezwypadkowe i w bdb stanie
  17. Puma daj spokój i idź auto umyć
  18. Tak zapomniałem tomek że ty każdego możesz obrażać i nie widzisz w tym nic dziwnego. Ale jak ktoś tobie coś zrobi to zaraz jakieś wywody
  19. chętnie zobaczę te 3-4 ślady na śniegu Twojego auta:decayed: Co za gość
  20. Robimy tego spota w grudniu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.