Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dzięki
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Również spot zaliczam do udanych. Dziękuję i do zobaczenia następnym razem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W takim razie nie będę przeszkadzał, miłej zabawy albo ja za stary jestem albo Ty z jakiejś innej epoki jesteś, czy Ty nie rozumiesz poczucia humoru i kilku prostych zasad pisania po forum(mam na myśli zadawanie pytań w wątkach o których już było kilkadziesiąt tematów lub wrzucanie tego emota:jerk: w prawie każdym zdaniu? a co do obrazka to gdybym wkleił ten obrazek z napisem puma, pewnie sam by się pośmiał z tego po pachy, a Ty się spinasz nie potrzebnie:whistling:, a jak masz zamiar się fochać o takie rzeczy to trudno:doh: Może i się znam na żartach ale wszystko ma swoje granice. Znamy się a ty zawsze jakieś pociski robisz Wiem że to żarty ale ciągle moim kosztem, i później się połowa forum napierdziela ze mnie. Ja wrzucam na luz i się o nic nie obrażam.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W takim razie nie będę przeszkadzał, miłej zabawy
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Czyli niedziela godzina 18:00 ?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Kierownictwo musi się wypowiedzieć
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Tomasz zgrywaj dalej cwaniaka, super ci to wychodzi- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Co ty sie tak trzepiesz caly czas http://s12.postimage.org/x04fzhh9p/whyeme.jpg Po raz kolejny zabłysnąłeś. Dobrodzień jest z ciebie dumny- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Co ty sie tak trzepiesz caly czas Czep się swojej baby a nie mnie- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi ogarnąłeś tą klamkę? Ja nadal otwieram ręką od zewnątrz i zaczyna się to robić irytujące- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Dużo roboty i kosztownie wychodzi swap na skrzynię 6tkę?- Zmiana koloru wskazówek
Ale patrz, kupię europejczyka i bez problemów go zamontuje na czym stracę jakieś 50 zł które drożej dałem. Z anglikiem przekładanie i zabawa która jest bez sensu, przełożę tarczę i mam stary licznik nie kompletny a mogłem go sprzedać i kasa by się zwróciła jak bym go sprzedał, może nie cała ale choćby większa część- Zmiana koloru wskazówek
Da się dorwać normalnego europejczyka z pełnym fisem w przyzwoitych pieniądzach. Ostatnio miałem takiego za 300 pln do kupienia i trochę żałuję- Zmiana koloru wskazówek
Już chyba lepszym rozwiązaniem będzie zegary po lifcie wsadzić i spokój, dzięki karin24 za pomoc- Zmiana koloru wskazówek
Po co mam kupować i wydawać duże pieniądze skoro mogę samemu to zrobić. Gdzieś widziałem taki temat tylko nie mogę go wyszukać- Zmiana koloru wskazówek
Witam. Chciałem zmienić wskazówki na kolor biały. Przekopałem całe forum w poszukiwaniu takiego tematu lecz nic sensownego nie znalazłem. Jak ktoś posiada jakieś informację na ten temat, bądź widział taki temat na forum to proszę o podesłanie. Z góry dziękuję ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2012 at 23:32 ---------- Chodzi dokładnie o coś takiego: Licznik podświetla na czerwono a wskazówki na biało. Ktoś coś wie które to są diody w liczniku?- Wybór CB radia :)
Miałem podobny zestaw. Zmień antenę na sirio as 100 bądź ml 145 i będzie git A przeczytałeś w ogóle co On napisał? Do 1m. Dlatego niech kupi sirio as 100 i zapłaci taniej jak za missouri 100% ORYGINALNE SIRIO ML-145 MADE IN ITALY Łódź (2435352882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Wybór CB radia :)
Miałem podobny zestaw. Zmień antenę na sirio as 100 bądź ml 145 i będzie git- [B5 AKN] A4 Avant by Sysiek ;) Kilka nowych fotek i filmikow ;)
Teraz idź przed dom i popatrz na swoją corsę- [B5 AKN] A4 Avant by Sysiek ;) Kilka nowych fotek i filmikow ;)
Ładna audi sysiek, mocno doinwestowana. Gratuluję- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
- Wybór CB radia :)
Już zamontowane masz?- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Jaka koza Wygląda super- 1.8T - 150km vs. 180km - kilka pytań
Program to nie wszystko - [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.