Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Również spot zaliczam do udanych. Dziękuję i do zobaczenia następnym razem
  2. W takim razie nie będę przeszkadzał, miłej zabawy albo ja za stary jestem albo Ty z jakiejś innej epoki jesteś, czy Ty nie rozumiesz poczucia humoru i kilku prostych zasad pisania po forum(mam na myśli zadawanie pytań w wątkach o których już było kilkadziesiąt tematów lub wrzucanie tego emota:jerk: w prawie każdym zdaniu? a co do obrazka to gdybym wkleił ten obrazek z napisem puma, pewnie sam by się pośmiał z tego po pachy, a Ty się spinasz nie potrzebnie:whistling:, a jak masz zamiar się fochać o takie rzeczy to trudno:doh: Może i się znam na żartach ale wszystko ma swoje granice. Znamy się a ty zawsze jakieś pociski robisz Wiem że to żarty ale ciągle moim kosztem, i później się połowa forum napierdziela ze mnie. Ja wrzucam na luz i się o nic nie obrażam.
  3. W takim razie nie będę przeszkadzał, miłej zabawy
  4. Czyli niedziela godzina 18:00 ?
  5. Kierownictwo musi się wypowiedzieć
  6. Tomasz zgrywaj dalej cwaniaka, super ci to wychodzi
  7. Co ty sie tak trzepiesz caly czas http://s12.postimage.org/x04fzhh9p/whyeme.jpg Po raz kolejny zabłysnąłeś. Dobrodzień jest z ciebie dumny
  8. Co ty sie tak trzepiesz caly czas Czep się swojej baby a nie mnie
  9. Kowi ogarnąłeś tą klamkę? Ja nadal otwieram ręką od zewnątrz i zaczyna się to robić irytujące
  10. Dużo roboty i kosztownie wychodzi swap na skrzynię 6tkę?
  11. Ale patrz, kupię europejczyka i bez problemów go zamontuje na czym stracę jakieś 50 zł które drożej dałem. Z anglikiem przekładanie i zabawa która jest bez sensu, przełożę tarczę i mam stary licznik nie kompletny a mogłem go sprzedać i kasa by się zwróciła jak bym go sprzedał, może nie cała ale choćby większa część
  12. Da się dorwać normalnego europejczyka z pełnym fisem w przyzwoitych pieniądzach. Ostatnio miałem takiego za 300 pln do kupienia i trochę żałuję
  13. Już chyba lepszym rozwiązaniem będzie zegary po lifcie wsadzić i spokój, dzięki karin24 za pomoc
  14. Po co mam kupować i wydawać duże pieniądze skoro mogę samemu to zrobić. Gdzieś widziałem taki temat tylko nie mogę go wyszukać
  15. Witam. Chciałem zmienić wskazówki na kolor biały. Przekopałem całe forum w poszukiwaniu takiego tematu lecz nic sensownego nie znalazłem. Jak ktoś posiada jakieś informację na ten temat, bądź widział taki temat na forum to proszę o podesłanie. Z góry dziękuję ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2012 at 23:32 ---------- Chodzi dokładnie o coś takiego: Licznik podświetla na czerwono a wskazówki na biało. Ktoś coś wie które to są diody w liczniku?
  16. Miałem podobny zestaw. Zmień antenę na sirio as 100 bądź ml 145 i będzie git A przeczytałeś w ogóle co On napisał? Do 1m. Dlatego niech kupi sirio as 100 i zapłaci taniej jak za missouri 100% ORYGINALNE SIRIO ML-145 MADE IN ITALY Łódź (2435352882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. Miałem podobny zestaw. Zmień antenę na sirio as 100 bądź ml 145 i będzie git
  18. Teraz idź przed dom i popatrz na swoją corsę
  19. Ładna audi sysiek, mocno doinwestowana. Gratuluję
  20. Już zamontowane masz?
  21. Jaka koza Wygląda super
  22. Program to nie wszystko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.