Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ta spot udany Puma weź mi poleć jakiegoś dobrego mechanika w naszych okolicach
-
Podswietlane klamki zewnetrzne
Ja bym zrobił to ale wewnątrz auta Zastanowię się nad tym i może w poniedziałek coś wyrezam
-
Ledy (okrągłe) zamiast halogenów
Ma ktoś zdjęcie tego jak się to w dzień prezentuje?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Chciałem być miły pumcia
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Pumcia zjawię się na pewno jak mi się uda to wezmę znajomego B6
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Magik wpadajcie w niedzielę do nas
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Optymalnie może o 17?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Może 18? Bo kurcze w sobotę imprezuje więc muszę się ogarnąć do południa w niedzielę Najlepiej coś między 17-19
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Musiał bym zmienić końcówkę na ori 1.8 T bo aktualnie mam ze zwykłego 1.8
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chłopaki piszę o taką poradę. Mam 1.8T i chciał bym żeby trochę głośniej było go słychać, nie mówię żeby się darł jak chory ale tak delikatnie ze smakiem, że jak dam gazu to nie jak w serii cisza i dźwięk żyłowania silnika. Katalizatora już nie mam, co polecacie dalej zrobić?
-
Strefa Śmiechu
I to z mojego miasta, jaki wstyd
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie tak samo jest egal kiedy ważne aby był
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
2 worki ziemniaków puma wrzuci i będzie na równo
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Z takim momentem obrotowym to ja mogę do domu iść z płaczem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jest jakaś koncepcja ale i tak nie będę wsadzał felg jak po wakacjach jak między czasie przyjadę na urlop z niemiec
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Chciałbym coś z rodziny "talerzy" i albo polerka albo na biało
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Haha wiedziałem że tomasz się oburzy Puma ty nie znasz innej emotki jak facepalm?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ostatnio dałeś mi lanie a ja powiedziałem że się odpłacę Jak mi dasz te 18 tki do nie ma problemu
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jaką byście felgę widzieli do mojego hebla? Na pewno biała ale jaki model? Zastanawiałem się nad felgami z mercedesa. Standardowo każdy wkłada z RS6 felgi a mi się one średnio podobają
-
Strefa Śmiechu
Siedzą zajączek, wilk i żółw. Na stole stoi butelka wódki. Zwierzęta stwierdziły, że to za mało i trzeba kupić więcej. Wilk z zajączkiem od razu wskazali na żółwia: - No dobra, pójdę, ale nie możecie wypić ani kropelki w tym czasie. Mija tydzień, żółwia nie ma, wilk mówi: - Pijemy. - Obiecaliśmy żółwiowi, że nie będziemy pić bez niego. Tak minął 2 i 3 tydzień. W końcu zajączek bierze butelkę do ręki z zamiarem otwarcia, a żółw wygląda za krzaków i mówi: - Bo nie pójdę!
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tomasz no do Tomiego chciałem jechać. Z drugiej strony to mój sąsiad więc po kosztach będzie.. audisan taką mam kiere
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No właśnie, robimy co? Muszę z Tomaszem się ustawić jak obiecałem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kierownica musi iść do obszycia bo jest mocno wytarta. Środek się świeci bo plakiem ktoś go wysmarował z góry na dół
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Widać dość mocno, prawdopodobnie oddam auto do kliniki czystych aut na usuwanie wszystkich rys
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dzisiaj jestem umówiony na parę lepszych zdjęć więc po sesji wrzucę parę. Znaczek został usunięty, ale wypadało by coś tam dać bo teraz strasznie to wygląda. Weekend spędziłem w nysie, pojechałem w celu dobrej zabawy, parę osób z forum mnie zaczepiło i zamieniło parę zdań ---------- Post dopisany 30-05-2012 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2012 at 17:38 ---------- Wczorajsza mini sesja