Treść opublikowana przez Kasjan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jest i złoty środek ;D Audi A4 B6 2.7 biturbo lepsze niz s4 (3782247235) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No wiadomo że trakcja bedzie po stronie 4wd, ale powiem ze zadne audi w przedziale cenowym takiej bemki nie prowadzi sie tak dobrze. S4 to takie marzenie, wiadomo spalanie, naprawy, no i te auto ma juz swoje lata. Najlepiej by było jakies fajne b6, wtedy by nawet jakas kasa została na gewinde i aluminium bo juz przy b7 to pewnie tylko na zmiane oleju mi zostało ;P Sylwek! To co wysłałeś jest akurat meeega kuszące. Ale tak wczesnie nie wyskrobie tej gotówki ;(
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O czym to ja nie myśle ;P serce mówi jedno, rozum drugie. Ale skupiam się teraz na BMW e46 330i albo 330d. S4 B5, moze jakies b6 bex, albo b7 3.0tdi. No nie wiem sam... na początku lutego już by się przydało coś ogarnąc więc chce to dokładnie przemyslec. Przedewszystkim ma być Q i manual no i nie srebrne... Chciałbym przejechać się 2.7bit tak troche dłużej, po miescie troszke i w trasie zobaczyc jak to pracuje, bo innymi miałem okazje posmigac. Ale nikt ze znajomych obecnie nie ma...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Audi S4 15700.00 PLN. Suwałki - otoMoto.pl
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ale musisz przyznać że auto naprawdę ładnie utrzymane.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ps4 z killzonem i asasynem za 1999zl to pewnie ten sam pakiet.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Powodzenia Obyś miał konsolę ok bo przecież pisałem na poprzednich stronach jakie są akcje z nowymi konsolami i jak padają.. A drugie że praktycznie żadnych ciekawych gier nie ma na starcie, ja kupię w przyszłym roku PS4 i kolejna 4 konsola Sony będzie w łapach, w sumie piąta (ps one jeszcze był chwilę) A ja pisalem ze problemy sa na poziomie 0,4% gdzie to jest na prawde bardzo malo. A co do gier to assasin creed i killzone wystarcza mi narazie moja to juz 6 konsolka wliczajac psp i psvita ;p (no i psone ps2 ps3) i jakos nigdy nie mialem z nimi problemu wiec mysle ze i teraz bedzie ok.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
W warszawie zamieszki byly bo na nocnej premierze tylko 16konsol bylo. W media markcie mieli sporo ale ja sie nie zalapalem. Ale mam odlozonego w innym sklepie. jade wlasnie odebrac. Juz mam.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie mam preordera ale jak sie uda to jutro w media markt zakupie najlepsza cene maja.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Zgadza sie ;D ale jak na tamte czasy to gra byla mega. Ile bym dal za taka wersje z lepsza grafika i pod znakoem Audi. Ale raczej na to sie nie zanosi. W piatek juz premiera ps4, ciekawy weekend sie zapowiada.
-
Ciemne z jasnym, czyli auto na szóstkę - Audi A6 C5 V6
Czyli jednak az taki celujacy ten stan nie jest ;p moze koncowki drazkow sprawdzic?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A dla mnie NFS:Porshe szkoda ze nia ma nfs audi...
-
A6 C5q ROTIFORMED
Kogo witam kogo goszcze Siemka. Powodzenia w modach.