Treść opublikowana przez Kasjan
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wytrzymał, ale jednak nie jest tak jak chce... zrywam, oddaje felgi do renowacji i wtedy moze coś pokminie, jakis yellow blaze sie obaczy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Juz w domu. Godzine temu zajechalem. Wlasnie zrywam z felg dipa ;/
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Co tam zyjecie? Johny masz juz tego neta? Ja jeszcze z tego zlotu do domu nie moge sie dostac ;p
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Cymek fela jak i cale auto mega! Fajnie bylo zobaczyc na zywo!
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja juz sie zawinalem. Bylo mega! Integracja na maxa! Wielki szacun dla Kaja za zorganizowanie tego zlotu. Za udostepnie polanki w piatek. Wielkie DZIEKI! Zajade do domku to wrzuce fotki.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mefju zadzwon do mnie. 509115773
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A ja dopiero w stolicy... :/
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Tak ,wlasnie ruszylem. Tak, jade przez warszawe. Tylko Grzesiek sie nie schlaj zebys dal rede wypic ze mna jeszcze kielicha;)
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
No niestety z moich okolic jade tylko ja... jakos sie doczlapie
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Wole jednak zostawic ;p zawsze to zostanie na flaszke
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Wez i jedz wolniej jak tu na chlanie ciagnie pelny bak. Plus pb w bagazniku robi swoje...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Tak sie zaladowalem ze az d*pa trze... strach jechac? Czy nie wnikac? O nadkole plastikowe z tylu tylko przyciera...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzesiek nie licz na 15 kola za "body" RS. Ostatnio na spocie wspominałem Tobie o kompletnej budzie na kołach z wnętrzem tylko bez silnika i skrzyni za chyba 12,5 tysia (buda cała w nowym lakierze) - przez kilka tygodni nie było chętnego. Ale to Twój wybór. Przełam swoją niechęć do Avanta - lepszy wybór niż ulep w sedanie ze spawanymi i szpachlowanymi błotnikami. Jeśli chodzi o sprawdzenie tego RS'a to nie proponuję pomocy bo nie miałem do czynienia z takim autem. Mogę co najwyżej podpiąć i sprawdzić czy błędów nie ma. Dobry avant nie jest zly ;p no Grzesiek plany zacne. A ta furka co kamulator sprzedawal. Od nosba ta? Nie lepiej juz gotowego ulepa kupic?
-
Spot Białystok
Panowie. Moze narazie bez spiny umowmy sie na wiekszy apot w augustowie jakos w polowie sierpnia...powiedzmy 18 sierpien? Bo narazie i ja najblizsze likendy mam zajete. A na 18 jakbg bylo chetnych to ja z Filipem deklarujemy sie zalatwic jakas fajna miejscowke plus grill. Kwestia dogadania. Tylko pytanie ile osob byloby w stanie przyjechac? Oczywiscie termin mozemy jeszcze dogadac ale niech kazdy zainteresowanysie wypowie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
interesuje mnie silnik i napedy. blachy i wnetzre moze być opłakane. E, to ja odpadam. Z moja wiedza to jedynie moge blachy i wnetrze ogladnac
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja pb oblalem troche i tez odbarwilo.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ono juz naprawde sporo czasu stoi... ale jak cos to pewnie z Filipem bedziemy mogli bryknac
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A ja koncowki poleruje ;p ( dziwnie to zabrzmialo ). Z zewnatrz juz mam ogarniety, no poza felgami. Srodek jeszcze dzis dopucuje. Paliwko czeka w garazu i jutro wylot
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie nie nie. Temu Panu podziekuje. No kupilem w suwalkach 4sztuki 225/40. Za 400zl. Moze nie sa pierwszej swierzosci ale do konca sezonu wytrzymaja z nawiazka. A i tak auto bede gonil wiec nie ma sensu nowych kupowac.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Gdzie polecacie w suwalkach szukac opon uzywanych? Letnich? Ma ktos jakies namiary?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale takie cuda tylko w Augustowie ;p
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spy photo ;p moje b5 po umyciu ;p Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak jak ktos tam napisal. Wyrobil sobie marke to moze pozwolic. Ale jak to juz tak sie rozeszlo to moze troche stracic...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Hp ci dodaje.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja do dzisiaj bylem przekonany ze na miejsce mam 320km... nie wiem czemu mi sie tak ujebalo... a dzis patrze na mape a tam 530km. No ale slowo sie rzeklo wiec bede, i juz normalnie sie doczekac nie moge.