Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Dokladnie! Mi sie ten bardziej podoba od poprzedniego ktory w sumie tez byl niczego sobie.
  2. Ten nowy kolorek miazga! Jak dla mnie super! No i przez to taki malutki się czuje... To jakie dalej plany?
  3. Tak jest, zakończenie niszczy system Far Cry 3 przeszedłem, naprawdę super gra. Crysis 3 za bardzo mi nie smiga na moim kompie... A obecnie gram w Wowa i league of legends w wolnych chwilach
  4. No ja właśnie też się zastanawiam nad CS:GO może się sprawdzić
  5. I wzajemnie jakbyś tęsknił to łap foto: http://fotoo.pl//out.php?i=526339_2013-03-31-21.20.39.jpg hmmm u mnie bangla...
  6. I wzajemnie jakbyś tęsknił to łap foto:
  7. W poniedzialek i w srode.
  8. Tak czytam czytam Twoj watek i mysle ze ja jednak nie skusilbym sie na felgi o takich parametrach. Dzisiaj odebralem swoje 18 flaty z oponkami 215/35 to jak dla mnie w sam raz. No ale do odwaznych swiat nalezy. Powodzenia w modach!
  9. Jak tam zima? Ja już mam oponki na felgach jednak 215/35 to tak mało tej oponki ale myślę że wszystko bedzie się zgrywało ładnie. Ta zima mnie juz dobija, tak już bym chciał się wbić na letnie kółeczko. Tymbardziej że auto lśni jeszcze nie wyjechałem z garażu od czasu polerki. No ale niestety w pon musze się ruszyć bo jestem umówiony na dipa w białym A jak tam u Was przygotowania przed sezonem?
  10. Dzieki bardzo. W takim razie nie mam juz rozterek w tej sprawie. Wpadlbym do Ciebie ale niecale 600km mam wiec odpada. Dzieki jesszcze raz.
  11. Mam pytanie do osob w temacie. Czy cena 1000zl. Za pomalowanie felg w kolor orange blaze ( felgi 18 flaty ). Dachu w czarny mat. Ramki grila w czarny mat i znaczka na ten sam kolor co felgi. Jest rozsadna cena? Czy jest to delikatna przesada?
  12. Hehe. Nie nie wydawalo sie ;p ale ja nie spalem tylko sily regenerowalem. Pasjonaci marki audi... Jasne. PIJAKI za wiele nie pamietam ale spocik jak zawsze udany.
  13. Kim jest gosc specjalny?
  14. Co taka cisza pany? Ja juz na promie piwko pije. Dystanse juz w domku czekaja. Oponki tez sa jakies tylko tego koksu podobno nawalilo...
  15. Hmm... skoro tak mowisz to masz jakies doswiadczenie z nimi. Zadzwonie do nich i zapytam ile mi policza za dach w czarny mat i felgi 18 na orange blaze.
  16. Na podlasiu sa dwie firmy oferujace malowanie plastidipem. Tint you car i DIPPEX. Zauwazylem ze dippex ma autoryzacje oem+ ale tint your car ma wiecej a nawet sporo wiecej realizacji. I teraz mam problem gdzie sie udac? Moze ktos cos slyszal o tych firmach? Czy raczej nie powinne nic spartolic?
  17. Oj tam klimaty... wazne jest towarzystwo. Mozna bedzie posiedziec wypic sobie. Dawaj Grzesiek, ja jak cos to kierowce mam a przez Suwalki i tak bd jechac Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  18. O kurcze jak milo... no ja jesli mozna to jak najbardziej jestem chetny
  19. O jaaaaaa.... ban na 145lat
  20. Dokladnie. Ja chyba ten sezon sobie odpuszcze. Ciezko bedzie ale jakos dam rade. Narazie dobrze jest ale jak zobacze w cieple letnie popolodnie jak ktos zasowa na motorku to mnie cos strzela normalnie...
  21. I czy jest jakas roznica w czyszczeniu jasnej i ciemnej skory?
  22. Siema! Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w spotach podlaskich!
  23. Siema! Zapraszam serdecznie na spoty Podlaskie!
  24. Kolegow z Bialego musimy dobrze poinformowac no ale wstepnie majowka czy cos wczesniej?
  25. Widocznie niektorym nie przeszkadza zima. No ja jestem poza polska wiec nie wiem jak tam sytuacja, ale podobno tez doj**alo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.