Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Jak ja miałem takie objawy to rolka na alternatorze była do wymiany bo się przestała kręcić i pasek się ślizgał po rolce. Sprawdź srubokretem na wyłączonym silniku czy uda ci się ruszyć wiatrak w alternatorze (powinien się w jedna stronę kręcić), jak się nie będzie kręcił to rolka do wymiany.
  2. shakal odpowiedział(a) na Vanzz3 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Mechanizm jest na tyle zmęczony ze silniczek nie daje rady pociągnąć ich do pozycji wyjściowej i się wyłącza. Nie męcz więcej silniczka bo go spalisz i dojdą dodatkowe koszty. Jak masz czas to rozbierz mechanizm i doprowadz go do stanu jak z fabryki
  3. U mnie był Smirnoff i goście również byli zadowoleni z wódki. Ja miałem tyle dobrze że placilem za połówkę 12 zł nie pytajcie skąd miałem za taką cenę bo to było juz 7 lat temu i nie pamiętam
  4. shakal odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie wiem,nie byłem tam wieczorem,ale byłby kozak Byłby, byłby
  5. shakal odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W tej alejce koło pałacu w nocy świecą się lampy? Ciekawy efekt by był z dłuższym naświetlaniem Kiedyś już myślałem nad jakąś sesją w tym miejscu ale zawsze jak jestem w PL to brak czasu
  6. Ultery zamówione Jeszcze parę brakujących elementów (śruby do haków i nakrętki do osłon termicznych) i czekać do końca grudnia na montaż A no jeszcze dokładka na dwa kominy, ale to chyba w ASO zamówię bo wszystko używane tak czy tak pewnie bym lakierował, więc na jedno wyjdzie
  7. shakal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakby mnie nie dzieliło 540km od garażu to bym pewnie zmierzył a pisałeś że "bodajże" 55mm wolałbym wiedzieć na 100% niż później kombinować Już Ci pisałem że 55mm, poza tym co za problem suwmiarką zmierzyć Jak wydech z 2.5 to średnica montażowa 60mm. Ostatnio kupowalem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk O taką odpowiedź właśnie mi chodziło. Dzięki cwiara
  8. shakal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie z B-szóstek mam do któregoś z Was prośbę Kupiłem podwójny wydech z B6 i chciałem dospawać ozdobne końcówki Ultera, ale potrzebuje wiedzieć jaka szeroka jest rura na końcu wydechu żeby wszedł kielich montażowy na nią. Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi?! Pomoże ktoś?
  9. shakal odpowiedział(a) na Vanzz3 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Fajny avancik To że wyposażenie auta Ci teraz wystarcza to nie znaczy że za tydzień też tak będzie Jak zapisywałem się na forum to też myślałem że znajdę tutaj "jak wymienić żarówkę" lub "czym wyczyścić tapicerkę" Ale po przeforsowaniu tematów innych użytkowników zaczęło sie... Tak, że powodzenia w rezaniu i bezawaryjności A co do lampek to tak jak pisze akjam, na 99% są to tylko odblaski.
  10. A ja jakie pokazałem? inne? Lepiej napiszcie jaka musi być średnica kielicha montażowego
  11. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Roma będzie musiała robić wszystko żeby odgryźć się za mecz u siebie, będzie ciekawy mecz PS. W PL na jakim kanale będzie leciał? Edit: mam już Canal + Sport
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Sama niech sobie kupi wtedy jej zabiorę
  13. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie jak dzisiaj obstawiacie Bayern z Romą? Wysłane z iPhone
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie ma czerwonego
  15. To są te ultery? http://www.kadex-tlumiki.pl/1880,Koncowka-ULTER-N1-90RS---oslash--90mm?PHPSESSID=935bc1655b4d43c77a83269064109c22
  16. To są 90 czy większe?
  17. takie auto odebrałem od lakiernika. W środku wszystko odkurzone i wyczyszczone auto wypolerowane i opony wyczernioneWysłane z iPhone Po paru latach zdecydowałem się jednak założyć klubowe ramki miałem z nimi trochę kłopotów bo tablica w Austrii jest 1cm szersza od polskiej blachy, ale trochę siły i wszystko weszło [/url] I w garażu w Polsce czeka na mnie coś takiego Teraz pytanie odnośnie końcówek, dospawać Ori z B7 te co idą w dół czy może coś na prosto?
  18. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak Ty coś wymyślisz kup podobny w sklepie z farbami lub w sklepie modelarskie i pomaluj. Jak z babą . W sumie dobry pomysł z tym sklepem modelarskim, tylko listwy teraz w PL a ja w Austrii No nic poczekają, jeść im nie trzeba dawać
  19. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Orientuje się ktoś jaki dokładnie kolor lakieru (kod) siedzi na listwach progowych na znaczku s-line (chodzi mi o ten czerwony), Mam listwy ale trochę "zmęczone" i myslałem żeby je trochę odświeżyć.
  20. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75513-all-b7-obudowa-na-podszybie-i-jeszcze-2-oslony-w-komorze-silnikowej/
  21. Właśnie też szukałem tego tematu, ale turzol mnie uprzedził
  22. Potrzebujesz kolego 4x haczyk, 4x podkładka, 4x wkręt Jak znajdę numery to Ci napisze.
  23. Piano robi robotę ogólnie furka z zewnątrz jak i wewnątrz wygląda rewelacyjnie, każdy mod na duży +
  24. Kto od Was (RRS ....) lata do Wiednia? Czarny avant B7 w S-line widziany koło 10:40 na sechsauserstrasse koło Zielpunkta na klubowych ramkach. Wysłane z iPhone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.