Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Vredestein Ultrac Sessanta miałem te opony już w dwóch samochodach i następne też będą takie. Przede wszystkim bardzo ciche. Na mokrej nawierzchni jak i na suchej rewelacja i to nie tylko moja opinia
  2. Nawet nie wiedziałem, że w Brzesku organizowane są spoty jak byłem w święta to można było coś przykombinować , może następnym razem się uda. Chyba 13 maja mam komunie u siostry to będę jak będzie spot.
  3. Sorki za OT, ale najlepiej jak zapytam o to kolegów z Tarnowa i okolic. A mianowicie czy zna ktoś dobrą firmę przyciemniającą szyby w Tarnowie? Chciałbym przyciemnić szybki profesjonalnie folią. Jakieś porady opinie? Może być na PW Pozdrawiam
  4. Furmanka pierwsza klasa . Ja rozklejałem lampę w tamte wakacje i do dzisiaj nic nie paruje ;] wystarczy dobrze skleić. Bezawaryjności życzę.
  5. Dzięki za wszystkie informacje, z pewnością się przydadzą. Może zaraz się za to wezmę . Jak zmienię to napiszę jak poszło
  6. Kolego, gdyby w plecach z sedana były miejsca na te uchwyty to bym tego tematu nie zakładał Dzięki za takie informacje, przynajmniej wiem że da się to zrobić, ale myślę, że sam sobie z tym nie poradzę, chyba dlatego że nie chcę zniszczyć skórzanej tapicerki a o to nie trudno. Więc będę musiał kogoś poprosić o pomoc. Szkoda tylko że jutro już wyjeżdzam i nie mam jak tego zrobić. Trzeba będzie jeździć bez rolety ponad miesiąc, chyba że wezmę starą kanapę ze sobą ??!! hmmm pomyślimy
  7. Witam. Kupiłem fotele i kanapę do swojego samochodu, ale nie zwróciłem uwagi na to że to są od sedana i brak w oparciu tylnej kanapy uchwytów pod roletę. Podobno da się przełożyć same plecy z kanapy. I moje pytanie brzmi: jak to zrobić ? :]
  8. No Siemian fotele klasa . szkoda że wczoraj ich nie miałeś to bym na żywo oblukał. Auto w realu lepiej się prezentuje niż na fotkach
  9. Huhu, powiem Ci że ja u siebie jeszcze tak niskiego spalania nigdy nie widziałem a jeżdżę spokojnie.
  10. Autko z takim samym serduchem jak moja B7 Co do felg to mam te drugie co pokazałeś w kolorze srebrnym, wydaję mi się że do czarnego bardziej pasują
  11. U mnie spalanie na Fisie pokazuje 6,7 - 6,8, trasa 80% autostrada 20% misato, prędkość max do 160km/h (głównie 140 - 150) Raz udało się zejść do 6,4 , niżej ni ch... . Czy to normalne spalanie w 1.9 BKE ?
  12. Też mi się ten chrom nie widzi, auto całe czarne i jakoś tak nie pasuje Czarny grillbyłby
  13. Ja posiadam taki oto zestawik: Radio: PRESIDENT WALKER ASC Antena: Sirio AS-100 + magnes 14cm Jak dla mnie, rewelacja
  14. UUuu Pany. Szalejecie Fury prezentują się rewelacyjnie . Ja w tym roku tez się tam wybieram, może tez cos pstryknę.
  15. Robi robotę , ale siemian napisze, że się mu nie podoba, chyba że się mylę ? :gwizdanie:
  16. I mnie spotkało fatum z pękającym zawiasem, za późno znalazłem ten wątek Dzisiaj udało się to jednak naprawić nie obyło się bez niektórych wulgaryzmów przy wyciąganiu bolców, ale to chyba pierwszy ani ostatni nie jestem Sposób z prętem okazał się najlepszy chyba więc go wykorzystałem. Wszystko klejone dwuskładnikowym klejem, później szlifowane i na koniec pomalowane sprayem. Śladu po złamaniu nie widadć Oczywiście tłoczek wymieniony na nowy. Koszt w Zgłobicach u Gładysza 84zł. Mam nadzieje że wytrzyma trochę
  17. Siemian no no, furka :kox: wreszcie właściwy kolor Ale zrobił bym jeszcze coś takiego
  18. Tylko gdzie to turbo? :bag: Jestem laikiem w sprawach związanych z autem, ale wystarczy że coś gdzies podpatrzę i pomału dłubię żarówki D1S wymieniłem sam tak że nie ma tragedii może coś posprawdzam Jeśli będzie olej w turbinie to nowa/regeneracja ? A jeśli tam go nie będzie to jaki następny punkt sprawdzić?
  19. Jak pali 1l na 10 000km to nie ma jeszcze tragedii, ale czesciej zagladaj pod maske. Dzięki za odpowiedź, ale że nie ma jeszcze tragedii to nie znaczy że moge na to machnąć ręką Na co zwrócić szczególną uwagę przy poszukiwaniu przyczyny? I czy to jest norma w silnikach z PD że bierze olej? Przebieg to 163.000
  20. Podepnę się pod temat bo najbardziej podobny a nowego zakładać nie chciałem. Mianowicie dzisiaj jadąc autostradą zapaliła się kontrolka niskiego stanu oleju, od razu zjechałem na stacje paliw i zgasiłem silnik. Po paru minutach wyciągam bagnet a tu ledwo co zamoczony w oleju, więc kupiłem olej 5W30 EDGE 1L i wlałem do silnika, bagnet pokazywał prawię full. Ostatnia wymiana oleju była jakieś niecałe 10.000 km do tyłu. Dodam, że wycieków z silnika nie ma (przynajmniej nigdzie nie zauważyłem plam pod samochodem a zawsze jak odjeżdżam z parkingu to sprawdzam) Silnik zachowuje się całkiem normalnie, pali normalnie i nie zauważyłem żeby kopcił. Czy taki ubytek oleju to dużo? Nie mam możliwości teraz podpięcia auta pod VAGa, czy mogę sam sprawdzić co może być tego przyczyną ?
  21. Nie to nie przez to. żarniki dopiero co wymieniłem. To mi wygląda bardziej jakby coś było może nie dokręcone albo coś. Strasznie mnie to denerwuje, ale teraz nawet nie mam czasu auta umyć a co dopiero przy nim cos majstrować
  22. Witam. Mam taki mały (mam nadzieje) problem, a mianowicie na wolnych obrotach bixenon drga. Co może być tego powodem, i jak sobie z tym poradzić?
  23. Za 1 razem :gwizdanie:
  24. Takie drogi w Bielsku mają :gwizdanie:
  25. Panowie takie pytanie 8JX18H2 ET43 do B7 będzie ok? i przy późniejszym obniżeniu auta nic się nie będzie działo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.