Treść opublikowana przez jedrekx
-
Porównanie A7 C7 / A8 d4
odpisałem Ci na priv
-
Porównanie A7 C7 / A8 d4
miałem A6, czyli w sumie to samo co A7, na pneumatyce, a mój ojciec D4 na pneumatyce. obydwa auta bardzo wygodne, ale A8 to jednak ponton i nim się bardziej płynie. czegokolwiek nie wybierzesz to będziesz zadowolony
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
no fajnie, fajnie
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
dlatego ja zawsze podziwiałem ludzi, którzy mówili, że A4 Avant to auto rodzinne i spokojnie rodzina 2+2 się zmieści sam nawet przez chwilę miałem przebłyski na B9.. dobrze, że zrezygnowałem
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
to teraz pora na coś nowego
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
mi to bardziej wygląda na wzór a'la S5 8T miałem u siebie w A5 takie ori
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
- A5 8T 2014 misano red
jedź do BRK Tuning- VW Polo 6R 1.4Tsi 180km Flashrot
myślałem, że to następca B8- Black Magic OEM+ by FroS-t
wczoraj widziałem Monikę jak pomykała na Fordońskiej. no ujdzie nawet ta Wasza nowa furmanka- Ulepszenia a4 b8 polift
@wrclaguna pomoże w kwestii doposażenia co do mocy jaką można zrobić.. zależy jaki masz wariant w tej chwili- Black Magic OEM+ by FroS-t
to teraz foteczki do kalendarza już nie masz wytłumaczenia- A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
no niestety.. kalendarz jest a4-klub więc muszą być a4reczki- W213 220d 4 Matic AMG
fajnie jest jak na razie- A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
listwy boczne no i lustra przydałoby się pomalować na czarno- Beczkowe LOVEA4 NARDO
wszystko mi się podoba poza kołami no i listwy też bym dał na czarno, ale jak będą nowe czarne to będzie gitara- Pytanie ile jest warte a4 b5 wersja USA
nie daje.- A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
bardzo dobre koło, mój brat na Q7 takie ma i jest petarda. co do profilu to nie ma co przesadzać. jeździłem na 19tkach z takim profilem na A5, na 20tkach w A6.. w Cabrio miałem 215/35/19 i też jeździłem bez skrzywienia felgi- Black Magic OEM+ by FroS-t
będę obserwował, trafiła w odpowiednie ręce niedługo wpadniemy obejrzeć- Promienniki podczerwieni w ogrzewaniu mieszkań
240m2, piętrowy- Promienniki podczerwieni w ogrzewaniu mieszkań
mój brat ogrzewa w ten sposób dom, praktycznie cały. jak na razie jest zadowolony- C7 Resident
wygląda całkiem nieźle!- Garaż blaszany
próbowałem zmieścić C7 do garażu 5x6 - nie ma takiej opcji.- Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
to skromnie leci! u mnie od września ponad 4 tys km, a ilość wyjazdów mi się uspokoiła..- Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
no Miron, grubo niech się sprawuje - A5 8T 2014 misano red