Treść opublikowana przez jedrekx
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
wiedziałem, że napiszesz ten komentarz Leszek, widzę kawał dobrej roboty odwalasz tym swoim dwóm kobietom
-
Moja pierwsza a4 b8
MMI można dołożyć
-
C7 Resident
zaślepione końcówki to lipa.. ale i tak mi się to auto podoba
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
banan z twarzy mi nie zszedł do końca dnia
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Wiem, wiem u nas właśnie będą w przyszły piątek. Coupe jeździłem 2 lata temu, teraz Sportback
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
w przyszły piątek w Bydgoszczy będą jazdy i umówiłem się na RS5 Sportback. zobaczymy jaka jest różnica w stosunku do Coupe
-
C7 Resident
ja za swojego miałem chyba 4000, ale auto ubezpieczone jest przez agencję obsługującą leasing.
-
A5 8T czyli A4 z szybami bez ramek
ładne jest, powodzenia!
-
Po Kasi passaty
taaa Ciebie nie stać dobrze, że wróciłeś no i wróć za jakiś czas na właściwą drogę
-
C7 Resident
to kwestia szyb, w tej drugiej A6tce są zwykłe i nie ma co porównywać do mojego oczywiście
-
C7 Resident
p.s. za miesiąc prawdopodobnie moje będzie do wzięcia no chyba, że się rozmyślę co do sprzedaży
-
C7 Resident
Można odtwarzać przez bluetooth Cuber, fajna
-
C7 Resident
czyli jednak polift poka, poka!
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
nie widzi mi się to coś pod tablicą..
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
to zależy jaka będzie negocjacja... albo olej da, albo nie da
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
fajny ten Twój szarak
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
ja też tak ze swoim A6 robiłem
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
ale zaparkować auto w miejscu, gdzie pracuje Leszek to też jest niekiedy wyczyn i z A6 już będzie większy problem kibicuję w sprzedaży autka, jak coś to po B8 możemy jechać z VCDS'em
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
teoretycznie w ASO nie musisz robić na gwarancji, ale jakby się coś stało, to gwarant na pewno będzie szukał dziury w całym cena zależy tak naprawdę od ASO ile bierze za roboczogodzinę. na przeglądzie również wymieniają olej, a po 2 latach będzie również zmiana m.in. płynu hamulcowego. czas to +/- 2-3 godziny
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
ja u siebie taki z S4 miałem
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
jest naprawdę spoko!
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
słońce Cię za mocno przypiekło??
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
fajny patent
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
u Ciebie zawsze porządnie musi być
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
no Panie, jest pięknie tylko teraz tarczki wyglądają na malusie