Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. wiedziałem, że napiszesz ten komentarz Leszek, widzę kawał dobrej roboty odwalasz tym swoim dwóm kobietom
  2. MMI można dołożyć
  3. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    zaślepione końcówki to lipa.. ale i tak mi się to auto podoba
  4. banan z twarzy mi nie zszedł do końca dnia
  5. Wiem, wiem u nas właśnie będą w przyszły piątek. Coupe jeździłem 2 lata temu, teraz Sportback
  6. w przyszły piątek w Bydgoszczy będą jazdy i umówiłem się na RS5 Sportback. zobaczymy jaka jest różnica w stosunku do Coupe
  7. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ja za swojego miałem chyba 4000, ale auto ubezpieczone jest przez agencję obsługującą leasing.
  8. ładne jest, powodzenia!
  9. jedrekx odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    taaa Ciebie nie stać dobrze, że wróciłeś no i wróć za jakiś czas na właściwą drogę
  10. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    to kwestia szyb, w tej drugiej A6tce są zwykłe i nie ma co porównywać do mojego oczywiście
  11. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    p.s. za miesiąc prawdopodobnie moje będzie do wzięcia no chyba, że się rozmyślę co do sprzedaży
  12. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Można odtwarzać przez bluetooth Cuber, fajna
  13. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    czyli jednak polift poka, poka!
  14. nie widzi mi się to coś pod tablicą..
  15. to zależy jaka będzie negocjacja... albo olej da, albo nie da
  16. fajny ten Twój szarak
  17. ja też tak ze swoim A6 robiłem
  18. ale zaparkować auto w miejscu, gdzie pracuje Leszek to też jest niekiedy wyczyn i z A6 już będzie większy problem kibicuję w sprzedaży autka, jak coś to po B8 możemy jechać z VCDS'em
  19. teoretycznie w ASO nie musisz robić na gwarancji, ale jakby się coś stało, to gwarant na pewno będzie szukał dziury w całym cena zależy tak naprawdę od ASO ile bierze za roboczogodzinę. na przeglądzie również wymieniają olej, a po 2 latach będzie również zmiana m.in. płynu hamulcowego. czas to +/- 2-3 godziny
  20. ja u siebie taki z S4 miałem
  21. jest naprawdę spoko!
  22. słońce Cię za mocno przypiekło??
  23. u Ciebie zawsze porządnie musi być
  24. no Panie, jest pięknie tylko teraz tarczki wyglądają na malusie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.