Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
piękne Cabrio! aż mi się łezka w oku pojawiła na wspomnienie o moim... co do spota, jeszcze daleko więc monitoruję u mnie to teraz kwestia tygodni do zakończenia remontu domu i przeprowadzki, więc póki co nic nie obiecuję
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
sam dyfuzor nie podejdzie, zderzak jest inaczej wyprofilowany
-
Sprawdzona, dobra (korzystna finansowo :) firma leasingowa?
ja korzystam głównie z pekao leasing, dobra oferta, gap do używanych samochodów, karta paliwowa (orlen, bp, shell do wyboru).. skłonni do negocjacji i zawsze doradzą.
-
audi a4 allroad
w A4 nie ma pneumatyki
-
Mazda 6 kupno
1-sza generacja rdzewieje na potęgę, jak nie ma rdzy to albo już auto było robione, albo zaraz ruda się odezwie jeden ze znajomych moich rodziców miał od nowości 6tkę z 2007 roku i po czterech latach się zaczęło.. mój brat (klubowicz Mazdaspeed) również mówił, że jak Mazda to nie 6tka 1 gen.. a co do diesla - 2.0 diesel to nic innego jak cholernie drogie w naprawach 2.0tdci forda. dopóki się nie psuje to przyzwoity i oszczędny motor.. ale to co zaoszczędzisz przy dystrybutorze wydasz u mechanika. wtryski to cena kosmos, dwumas również.. przerabiałem to w swoim ex mondeo mk3
-
C7 Resident
Panie, czego handlarz nie wymyśli niedługo będą dokładali kolejnego S-line, za każdy znaczek skończy się na 8-10 S-line?
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
?
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
to chyba nie tak źle.. a S-tronic fajna skrzynia, ja w swoim jeszcze nic (poza wymianą oleju) na szczęście nie robiłem.. ale ja mam malusi przebieg, 130 tys km
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
piękne są.. mam straszny sentyment do A5tki, patrzę też na sportbacki bo A6 w maju/czerwcu będzie raczej szło na sprzedaż. i jeżeli miałbym brać a5 to tylko w konfiguracji biały sportback z pakietem czerń i czarnymi lustrami.
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
zastanów się też nad listwami bocznymi w czerni, moim zdaniem przy białym ślicznie wyglądają
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
piękna jest... dźwięk na pewno bajka, jeździłem SQ5 i byłem oszołomiony.. zresztą podobnie jak c7 biturbo. jakieś mody przewidujesz?
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
od C7 nie będą pasować?
-
A6 C7 Skraba 3.0 tdi
błąd... ja już nie chcę manuala po moim C7, a jazda Quattro zimą to nieporównywalna do jazdy FWD
-
A6 C7 Skraba 3.0 tdi
szkoda, że nie quattro
-
A4 Cabrio 1.8t BFB Stage III
moje się sprzedawało pół roku, także i na Twój zapewne znajdzie się nabywca.. chociaż przebiłeś mnie jeżeli chodzi o cenę
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
od Coupe raczej nie będzie pasować.
-
pomoc w wycenie a4 b8
nawet nie podałeś jaki masz rocznik i silnik... to zasadnicze dane..
-
A4 Cabrio 1.8t BFB Stage III
czemu sprzedajesz?
-
A6 C7 vs A4 B8
nie ma dużej różnicy w kosztach serwisu.
-
A6 C7 vs A4 B8
jeździłem a5 (czyli w zasadzie to samo co b8), przesiadłem się na c7. powiem tak, komfort nieporównywalny - w c7 znacznie więcej miejsca, wygodniej, nowocześniej. manewrowanie w ciasnych miejskich uliczkach gorsze, ale bez tragedii.. no i jak c7 to tylko z lampami full led, ksenon wymięka
-
Ceny paliwa marzec 2026
verva on 5,46 ?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
no jest fajnie
-
Rodzinne kombi
fajny kombiaczek choć ja bym akurat wybrał niebieski kolorek..
-
C7 Resident
ja zalewam Motulem Specificiem 5w30
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ślij, ślij. dawno Twojego auta w nim nie było