Treść opublikowana przez jedrekx
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
było, było tylko chodzi o to, że dla mnie jest super i niczego nie brakuje wg mnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Strzyżawa, godzina hmm... 15:30? fajny filmik i całkiem przyjemna nuta
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
najlepszego! Rafi wziąć Cię jutro? jadę na 100%
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
prawda, biały dach byłby ciekawym elementem ale ogólnie to taki fajny, mały zapindalacz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
GRILL-SPOT TORUŃ 2.05.2010 1.Grzechu (+familia) 2.Marcin + Sandra 3. jedrekx - 99%, pusty samochód więc mogę kogoś wziąć w razie co
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale wiadomo gdzie i o której?
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
i teraz jest zajefajnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
już mu to pokazywałem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z tym "spoceniem" oczywiście chodziło mi o spotkanie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no będę biegał dookoła samochodów z radości :polew:
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
to wiem, bo mój brat jedzie i ja miałem jechać EOT
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dla mnie to obojętne czy Toruń czy Koronowo, byle się spocić bo dawno Was nie widziałem ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jestem chętny
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
sorki za OT - o zlocie Audi nie słyszałem, jedynie o zlocie cabrio w Poznaniu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale ja nie pyałem o znaczek tylko o dokładkę zderzaka!! znaczek zostaje normalny u mnie
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
z modelu 2009 (poliftowego), te takie "ledy" dokładnie o takie chodzi
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
i jest git !
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
mam o czym myśleć a chciałem oszczędzać na tylne lampy... i co tu robić (za dużo fajnych części)
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
no staram się jakoś zmieniać autko... mam nadzieję, że będzie ładnie wyglądać[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 18:37_________________________________________________mystic na Twoją prośbę wrzucam: temat do przemyśleń...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale aż się prosi o przedni zderzak... albo jakąś dokładkę...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie i Panie, co sądzicie o takiej dokładce do mojego Sportbacka?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
w "Waszych" - ja jeżdżę przecież Sportbackiem no i tak się właśnie zastanawiam, bo znalazłem zdjęcie Sportbacka z tą dokładką i się mocno zastanawiam
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
i bez problemu Ci podeszła? czy musiałeś coś przycinać?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Miron, Ty masz taką dokładkę? http://moto.allegro.pl/item1007015175_seat_leon_cupra_r_dokladka_zderzaka_nowa_oryginal.html
-
[B5 ADP] Moje szare wozidełko.
ja bym do planów dołożył jeszcze przednie lampy poliftowe...