Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. tylko właśnie bardzo mało jest takich... i są ceny albo 20 zł albo np 200zł (jak oglądałem z 2 miesiące temu) i myślałem, że ktoś z Was ma taki kabelek i by mi doradził
  2. jaki najlepiej kupić kabel VAG? ja mam w A3 wyjście CAN..
  3. a mi się felgi od prosiaka podobają a tak w ogóle to witam Was po świętach, godzinkę temu dotarłem do domu
  4. Wesołych Świąt!!!
  5. jeszcze nie wyjechaliśmy poza ośrodek, ale zapewne ciężkie warunki będą :/ na szczęście ojciec ma
  6. czy ja dobrze widzę? A3? no to nie będę jedyny a teraz patrzcie kur*a co mam za oknem w górach :/ i jak tu się nie wkurzyć? dobrze, że mój ojciec ma zimowe opony bo niektórzy nasi znajomi na letnich są
  7. Pozdrowienia z Dusznik Zdroju!
  8. u mojego taty jest opona 255/35/19... ładnie się chowa, jeździ już 2 rok z tymi felgami i nic się nie obtarło póki co
  9. ojciec jest zadowolony, początkowo jak kupił auto chciał zmienić na 17stki, ale teraz tylko czeka aż wrócimy z gór i zakłada 19stki. niestety nie mam żadnego foto na aucie, ale wyglądają zacnie a felg nawet nie skręcaliśmy, są w normalnym ustawieniu
  10. ja też się piszę na pomoc, ale jak będzie ostateczna informacja to dam odpowiedź dokładną
  11. ja zderzak opakowałem w folię taką żywnościową Jana Niezbędnego czy czegoś podobnego dałem kurierowi i nara:P co do Domu Dziecka jestem jak najbardziej ZA! taką akcję robi co roku SRTB na Boże Narodzenie
  12. np takie: http://moto.allegro.pl/item975658200_audi_a4_s_line_17_cali_4_sztuki_polecam.html albo takie: http://moto.allegro.pl/item942165143_audi_a4_a6_a8_oryginal_17_s_line.html
  13. chodzi mi o wzór, że średnio wygląda... ja bym założył inne - ale to Twoje auto
  14. tak średnio wyglądają moim zdaniem...
  15. wiem, że Wy mu robiliście auto dlatego jestem tego bardzo ciekaw... zresztą kiedyś na naszym SRTB wspominał o Twoim Leonie
  16. jestem bardzo ciekawy jakby było gdybyś stanął z Leonem dave'a na ćwiartkę... on ma tam 13,93
  17. no to tym bardziej szacunek!
  18. bardzo ładna furka plany też dobre
  19. Patrox powiem Ci, że to MEGA KOX! czyżby to było najmocniejsze TDI na forum?
  20. no to ładnie.... ale faktycznie z 1 poście wszystko to ciężko oglądać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.