Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. gra bardzo ładnie i czysto. jak jest otwarty dach to mogłoby grać nieco głośniej, zawsze wtedy trzeba podgłaśniać.. porównując do BOSE z B6 Cabrio jest ładniejszy dźwięk, ale jak już wspomniałem ciszej.. a co jeszcze świeci? bo już szczerze mówiąc nie pamiętam, czy w C7 coś jeszcze świeciło
  2. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    montował ktoś takie nakładki na pedały i podstopnicę? warte to zakupu i jak z montażem? allegro.pl ALLEGRO.PL cena dużo niższa niż ORI.. bo strasznie podrożały przez te kilka lat nówki ORI.
  3. żeby nie było tak smutno w środku to wymieniłem przełączniki szyb i lusterek na polfitowe: oprócz tego spolerowałem ekran MMI, który wyglądał... ciekawie przed: po: na ekran zostało naklejone antymikrobowe szkło hybrydowe marki 3mk.
  4. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylnej nie masz?
  5. mam kilkoro znajomych, którzy mają a klasę z tych ładniejszych różny przedział silnikowy, nikomu nic złego się nie dzieje, każdy zadowolony.
  6. ładnie działasz
  7. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hał macz? i czemu tak drogo? wiesz, dopiero kupiłem auto.. budżet skromny itepe, itede
  8. to nie czerwień Panie tylko brąz też myślałem początkowo, że to czerwień, a na żywo się okazało, że brąz.. na szczęście a BT to wiesz.. zależy jakim składem bo z dwójką dzieciaków to się tu nie zmieścimy na weekendowy wyjazd
  9. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    super, dzięki!
  10. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podświetlane kratki mam, chcę wymienić na poliftowe podświetlane bo mają ładniejsze pokrętła
  11. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no dobra.. to muszę poszukać i ocenić czy dam radę, dzięki
  12. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    po dłuższej nieobecności w trooopach pytanko, zmieniał ktoś kratki nawiewów na poliftowe? albo same pokrętła? jak się za to zabrać?
  13. odgrzewam kotleta żyje to auto jeszcze czy już zmieniłeś?
  14. jedrekx odpowiedział(a) na kanu temat w Audi A1/S1/A2
    fajne zestawienie kolorystyczne jednak pokusiłbym się o wymianę przednich lamp
  15. Dzisiaj wpadło oświetlenie ledowe tablicy. Jak się okazało cabrio ma inaczej zrobione lampki niż B8 i coupé.. w związki z tym ori zestaw mam na sprzedaż. Założyłem lampki z A4 cabrio, bo takie pasują tutaj dodatkowo wrzucam fotkę jak świecą projektory w drzwiach
  16. coś utargowałem, czy mocno? kwestia co dla kogo oznacza mocno. wielu mankamentów nie ma, wszystkie da się usunąć.. w końcu ma 10 lat, więc wiadomo, że mankamenty ma ale jest w nim i tak mniej tych mankamentów, niż w innych egzemplarzach na temat softa nikt mi nic nie mówił, ale rzeczywiście idzie bardzo fajnie
  17. śliczne w końcu coś innego niż czarny, zwłaszcza biorąc pod uwagę Twój dojazd zew. S-line, kilka innych modów i będzie malina
  18. dzisiaj odblokowane kilka pierdółek VCDS'em jak VIM, lap timer, poziom naładowania aku, sterowanie ambiente z poziomu MMI.. wyczytałem na A5OC (naprawdę mega strona, po tych kilku latach znacznie bardziej przydatna niż jak miałem jeszcze Coupe), że przy Advanced Key jest otwieranie/zamykanie dachu z kluczyka i nic nie trzeba kodować.. działa zamówiłem w ASO oświetlenie LED do rejestracji i myślę, że jutro będzie montowanko
  19. pokazuj co tam wybrałeś! wciąż jestem w szoku jak ubezpieczalnie podchodzą do sprawy wypłaty odszkodowania.. ja się długi czas boksowałem z hestią w sprawie firmowego Passata, którego naprawa ostatecznie wyniosła w ASO 70 tys zł.. hestia się uparła, że całki nie zrobią.. oczywiście do ASO zapłacili.. a nam odszkodowanie za rażące obniżenie wartości pojazdu po ich decyzji o naprawie
  20. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    z tego co kojarzę to trzeba zmienić cały przód na polifta
  21. w trasie okolice 6,9, w mieście zależy.. zazwyczaj koło 10. jestem w szoku biorąc pod uwagę poprzednie Q7.
  22. poprzedni (pierwszy) właściciel mojego domu wybudował mikroskopijny garaż, w którym trzymał Matiza i nie rozważał nigdy, że może mieć większe auto.. wobec czego samochód mój i mojej małżonki stoją pod chmurką. w przyszłym roku planuję postawić wiatę.. cabrio trzymam u rodziców w garażu ML'a będę sprzedawał we wrześniu bo szanownej małżonce nie przypadł do gustu i pozostała przy swoim Renault. także to tylko chwilowy nadmiar aut P.S. @Hugo, który to taki dowcipniś i zmienił mi dane w profilu?
  23. Bo przedliftowe coupé było z silnikiem v8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.