Treść opublikowana przez miedzikos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo, ja kumho postawił bym na równi z nankangiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Slo skoro masz ciemny środek to może coś w beżu bądź ecru ? aby nie krzyczało i nie zlało się z reszta- B6 DIVISION
Nie szuka ktoś foteli ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/fotele-sport-b6-kubelki-280385/#post3673332- B6 DIVISION
Ile można wołać za fotele + kanapa dzielona [razem z jej boczkami] z wersji sport w bdb stanie ? ewentualnie reflektuje ktoś ?- B6 DIVISION
I co było? błahostka, druga kostka miedzy sterowaniem a silniczkiem była lekko zaoksydowana, szybkie czyszczenie pinów i działa jak ta lala- B6 DIVISION
Dzięki Wladi, lędzwia już działają prawidłowo- B6 DIVISION
a powiedzcie mi jak zdjąć osłone fotela w b7 ?- B6 DIVISION
Moi drodzy szybkie pytanie, co może być przyczyną że w fotelu jest pompowanie ledzwi góra/dół , a niestety nie działa prawo/lewo ?- B6 DIVISION
w końcu działa Podziękował- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, powiedzcie mi czy kanapa z avanta [b7] pasuje do sedana[b6] ? w obu przypadkach jest dzielona- B6 DIVISION
Powiedzcie mi jak to jest a fotelami z avanta b7, podejdą do sedana b6 jak jest dzielona kanapa ?- Czym usunąć smołę z lakieru?
Są specjalne środki do usuwania smoły itp. Np. ValetPRO Citrus Tar and Glue Remover.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czy fotele z avanta B7 pasują p&p do sedana b6 ?- B6 DIVISION
Czy fotele z avanta do sedana będą pasować ? zestaw z b7 [pamiętam że pasują ale wole się upewnic]- B6 DIVISION
Nie wala się komuś korbka do B6/7 ?- B6 DIVISION
To jak, kto ściąga Relak'a ze stanów?- B6 DIVISION
To nie są listwy z B8 tylko projectZWO - już zakończyli je produkować, ale relak robi takie same z carbonu jak i zwykłe, cena coś ok >700pln FRP Side Skirts for Audi B6/B7 A4 & S4dobrze prawisz a to jest montowane p&p?? Ponoć mocuje się je na te wkręty co trzymają próg od dołu- B6 DIVISION
To nie są listwy z B8 tylko projectZWO - już zakończyli je produkować, ale relak robi takie same z carbonu jak i zwykłe, cena coś ok >700pln- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo, do run flatów musisz mieć czujniki ciśnienia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario właśnie chciałem wkleić link mega auto- opony 225/40/18 jakie cisnienie powietrza
ja jezdze na 2,5 przy 215/40 na 8,5" i jest spoko, nie widzę sensu nabijać dużego ciśnienia, chyba że masz ostre naciągi bądź wozisz cement w aucie- POMOCY! Jakie opony na 8,5 J 18" oraz 10 J 18"
Ja zakładał bym 215/35 i 225/35- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak by ktoś słyszał że potrzebują gdzieś do pracy to pisać na PW bo szukam czegoś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:wyjscie z domu do garazu i mokry jak sciera... - [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)