Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. slo, ja kumho postawił bym na równi z nankangiem
  2. Slo skoro masz ciemny środek to może coś w beżu bądź ecru ? aby nie krzyczało i nie zlało się z reszta
  3. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie szuka ktoś foteli ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/fotele-sport-b6-kubelki-280385/#post3673332
  4. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile można wołać za fotele + kanapa dzielona [razem z jej boczkami] z wersji sport w bdb stanie ? ewentualnie reflektuje ktoś ?
  5. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I co było? błahostka, druga kostka miedzy sterowaniem a silniczkiem była lekko zaoksydowana, szybkie czyszczenie pinów i działa jak ta lala
  6. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Wladi, lędzwia już działają prawidłowo
  7. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a powiedzcie mi jak zdjąć osłone fotela w b7 ?
  8. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moi drodzy szybkie pytanie, co może być przyczyną że w fotelu jest pompowanie ledzwi góra/dół , a niestety nie działa prawo/lewo ?
  9. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w końcu działa Podziękował
  10. Panowie, powiedzcie mi czy kanapa z avanta [b7] pasuje do sedana[b6] ? w obu przypadkach jest dzielona
  11. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiedzcie mi jak to jest a fotelami z avanta b7, podejdą do sedana b6 jak jest dzielona kanapa ?
  12. Są specjalne środki do usuwania smoły itp. Np. ValetPRO Citrus Tar and Glue Remover.
  13. Czy fotele z avanta B7 pasują p&p do sedana b6 ?
  14. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy fotele z avanta do sedana będą pasować ? zestaw z b7 [pamiętam że pasują ale wole się upewnic]
  15. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wala się komuś korbka do B6/7 ?
  16. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jak, kto ściąga Relak'a ze stanów?
  17. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie są listwy z B8 tylko projectZWO - już zakończyli je produkować, ale relak robi takie same z carbonu jak i zwykłe, cena coś ok >700pln FRP Side Skirts for Audi B6/B7 A4 & S4dobrze prawisz a to jest montowane p&p?? Ponoć mocuje się je na te wkręty co trzymają próg od dołu
  18. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie są listwy z B8 tylko projectZWO - już zakończyli je produkować, ale relak robi takie same z carbonu jak i zwykłe, cena coś ok >700pln
  19. Slo, do run flatów musisz mieć czujniki ciśnienia
  20. Vario właśnie chciałem wkleić link mega auto
  21. ja jezdze na 2,5 przy 215/40 na 8,5" i jest spoko, nie widzę sensu nabijać dużego ciśnienia, chyba że masz ostre naciągi bądź wozisz cement w aucie
  22. Jak by ktoś słyszał że potrzebują gdzieś do pracy to pisać na PW bo szukam czegoś
  23. :hi:wyjscie z domu do garazu i mokry jak sciera...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.