Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Skąd ja to znam...hehe myślałem żę tylko umnie coś przytrze:kwasny:
  2. Dzięki za odpowiedź napewno coś podpowiem mechanikowi gdzie szukać ... najdziwniejszy fakt ze po 5 minutach pracy silnika tego nie slychać.
  3. Witam mam problem mam dziwne szuranie z silnika zaraz po odpaleniu - zimny silnik, w momencie gdy silnik sie nagrzeje problem znika. Mechanik polecił wymiane paska wielorowkoego ,tak też zrobiłem i wymienił jednek problem nie został rozwiązany... Znalazłem przykładowy filmik w internecie , odgłosy mam identyczne na zimnym silniku. Co to może byc , napinacz paska wielorowkowego czy rolka odwracająca bardziej? Bo nic innego chyba nie ma ? Prosze o rade ... View image: Alternator Filmik :
  4. Jak ci sie trzyma ten plastidip, bo mi po 2 warstwach schodzi jak mocniej potrze, slabo sie trzyma ....
  5. Te lampy z przodu troche zmatowiałe są.... nie myslałeś coś z tym zrobić? Jeszcze nie widziałem w b7 tak zjechanych, czy poprostu auto brudne?
  6. Oj tak. Widziana na żywo. To jednak dobrze kojarzyłem, zresztą kto na sląsku inny może mieć tak zrobioną b7 w tym kolorze
  7. U mnie na 19" niżej siadł na tych springach , tym bardziej ze dokładnie na tych
  8. Naprawde dobrze to wygląda
  9. Hmmm zagadka co to folia ?
  10. U mnie ? jakieś 30 wkrętów i siedzi
  11. Niestety niższa półka Ta-technix, gwint jeszcze nie wyregulowany:wink: ---------- Post dopisany 10-05-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 22:32 ---------- Foty troche lepszej jakości gwint + DRL ->10.05.13
  12. Dokładka z Cupry, bixy sam rozbierałem i malowałem w 2 kolory w środku, przy okazji wyczysciłem soczewki, co do zderzaka to jeszcze nie wiem... ---------- Post dopisany 08-05-2013 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 12:55 ---------- Gwint + BIXY + LED DRL - maj 2013
  13. Ale Ty masz 1.9 a tu jest 3.0 a istnieje jeszcze coś takiego jak klasa wagowa No tak, pozatym mam ośke, i tak springi juz poszły.
  14. Tak z Bielska kupowalem ... musze negatywa chyba wystawic....
  15. Fajna felga ,mam do sprzedania spreżyny H&R - 40mm, po 20k km. ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- W tym kolorze to zderzak s-lina musi byc, polecam opone 235/35 , a nie 255....
  16. A skad mam wiedzieć skoro nie mam kabla.... Na starych lampach halogenowcych, jak pozycja byla na AUTO swiecily długie(jako DRL tylko przod), jak się śceimnilo właczaly sie mijania, wszystko było oprócz drogowych, to tyle. ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- Moge podejrzewać albo adaptery albo kodowanie , narazie stawiam na pomieszane polaczenie w adapterach. ---------- Post dopisany 01-05-2013 at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 20:26 ---------- Działa panowie, piny w module były źle połączone, nie polecam modułów z allegro Wszystko teraz dziala, kodowanie bylo dobre, pozdrawiam
  17. Do długich musiałeś dodatkowo pociągnąć kabel do szarej kostki, zmienić kodowanie na bixenon with day light. Włącznik DRL jest potrzebny jak chcesz wyłączyć całkowicie DRL. Kable od przyslony do MCE pociagniete po tym zabiegu dlugie dzialaja, pytanie co z DRL-ami , czy tamto kodowanie co mialem wczesniej (przestawial mi ktos na spocie)czyli swiecily długie jako DRL-e jest błedne? Długie były jako dzienne w zywklych lampach i swiecily razem z tyłem , po zmroku wlaczaly sie mijania ,ale nie działaly długie. ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Chodzi mi tylko o upenienie sie czy mam zle kodowanie ....
  18. Dobra sprawa z długmi sie wyjaśniła, ale DRL-e nie działaja nadal... Przejsciowki podlaczone, kodownie mialem wcześniej zmienione bo zamiast długich mialem DRL-e, co robie źle mam złe kodownie? Czy musze dołożyć włacznik DRL w kabinie i pociagnac kable z MCE?
  19. Zamontowalem przejsciowki do bixa ale jeszcze nie pociaglem kabla do kabiny, kodownanie mam zmienione, a jak wlacze swiatla mijania i chce wrzucic dlugie to nie świecą...Czemu? Jak mam ustawione na zero przełacznik i chce mrugnąć światłami to się załaczaja dlugie. Co zle robie ze dlugie nie swieca jak mam przelacznik na mijania? Z powodu braku kabla do kabiny nie powinno byc tylko DRL...czy sie myle:thumbdown:
  20. Pomarańczowy kierunek psuje wyglad wedlug mnie, a ramka w grilla w chromie to kwestia gustu, zawiecha i Ledy w Drl-ach pozytywnie.
  21. Przyda sie napewno, dzieki. ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 07:19 ---------- Lampy onboard, zjecia na szybko telefonem :
  22. Zamierzam sam to opanować bez adapterów za ponad 200zł, a są to tylko wtyczki ... zobaczymy jak mi pojdzie. Kabel i tak trzeba ciągnąć do kabiny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.