Treść opublikowana przez pocas
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Nadszedł przykry czas : ) Auto oznaczam jako do sprzedania. Na dniach wrzucę ogłoszenie i wymyśle cenę. Nie planuje nic wyciągać i sprzedawać "poza" autem.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
xeroboj
-
B6 DIVISION
Dziś mój fotochrom nabył umiejętność połowicznego ściemniania... Lusterko wew jak i zew ściemniły się w ciągu dnia równo do połowy swojej powierzchni... :grin:
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
2.7 BiT?
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Nic nie pasuje Trzeba kupić nowe gniazdo zapalniczki, nową obudowę ręcznego. Podłokietnik się nie jest idealne spasowany. Trzeba rezać ręczny bo jest za długi (?) Proszę DIY: B6 Center Console Removal and B7 Center Console Istall B7 center console swap -- the entire parts list, in black
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Pytanko. Zdarza się że jak fura stoi dzień dwa nie ruszana to z kolejnym dniem mam problem z jej odpaleniem. Musze dość długo kręcić silnikiem. Potem przy większym dodaniu gazu wywala mi sadza z rur. Parę razy przeczyszcze i jest ok. Problem wraca znów po paru dniowym przestoju.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
wersja USA, byl moj jeszcze niedawno
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Jakiś zlocik?:>
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Dajesz, co nie zmienia faktu że to tylko trzy stówki
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Nooo. Myślałem że nikt nie zauważy
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
To nie carbon. Tylko ulubiona przez hejterów - hydrografika. 300zł za wszystko ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- btw co z fotelami nie tak?:>
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Nawet nawet to przeszycie wygląda. Do pełni szczęścia muszę coś z kierownicą zrobić. Pomimo tego że to niby funkiel nówka sztuka to i tak przeszyją ją skórą raz jeszcze bo za cienko wygląda
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Jak już się zbierzesz w sobie to zwróć uwagę na odgłos "cykania" obrotowych wylotów powietrza ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2013 at 22:17 ---------- To chyba już ostatnie foty mojego cukierka. Z nowości doszło parę pierdół: lustro z fotochromem, sensor deszczu, clh, tuba z Q5 w koło zapasowe i centralny głośnik Bose, listwy S4, tunel z B7 USA, gniazdko AUX oraz powrót do ori tylnych lamp (fajnie świecą na MCE z B7 ) Tada! Zmieniłem kolor Nudzi mnie już ten czerwony. Myślę co zapodać na nowego fureksa ;] Może żółty?
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
Może się ktoś podzielić numerem części obudowy/zaślepki do lusterka z B7?
-
B8 TrOOOOp
Jeszcze jedno pytanie. Rozumiem że B8 ma już wersje poliftową? Przeglądając ogłoszenia widziałem różne przednie lampy. W jednych modelach (w większości) ledy był pofalowane, a w innych kanciate (jak w nowym RS6).
-
B8 TrOOOOp
.............albo lusterek składanych , lusterka fotochrom itd. Właśnie najbardziej rzuciła mi się w oczy ta podsufitka. Już parę tygodni klepie mobile.de i allegro pod kątem S4. Rozjazd wyposażenia jest tak masakryczny że chyba w życiu nic nie wybiorę ... Wiadomo że można dorezać, ale np. panoramy nie wytne
-
B8 TrOOOOp
Koledzy, takie szybkie pytanie. Audi S4 219000.00 PLN. Kartuzy - otoMoto.pl Audi S4 159900.00 PLN. Nadarzyn - otoMoto.pl Czym się różnią MMI w tych dwóch S4? Na co zwrócić uwagę przy szukaniu takiego modelu? Nie chciałbym potem przekładać kilometra wiązek by mieć np. nowsze MMI.
-
Spociki Łódzkie
Co ma w środku?:>
-
Spociki Łódzkie
Za darmo umarło.
-
Spociki Łódzkie
Mam w garażu hybryde. Chcesz?
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Naprawde miłe w środku. Z zew za bardzo nie patrzyłem bo myślę bardziej o sedanie, którego jeszcze nie ma.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Stała biedna bo ją zdradziłem dla A3 i Q7 na weekend Flyer - włącznik nie ruszyłem. Nawet nei wiem gdzie go posiałem Za folie dałem równo 3k zł.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Błagam, nie pisz że sprzedajesz z powodu wandala... Przyznaj, co się sypie?
-
Spociki Łódzkie
Typki, sprzedam w b. dobrym stanie czarny tunel 2 din bez uchwytu na telefon. 200zł dawać i zabierać.
- Muzyka w naszych autkach