Treść opublikowana przez carrera369
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Pierwsze zdjęcie bardzo dobre - pozostałe trochę mniej Widzę, że w profilu masz wpisane Tuttlingen - niemiecka policja nie czepia się, że jeździsz na polskich numerach ?
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
Tylko nie folia na szyby ! Roletki będą dobrym rozwiązaniem
-
Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx
Kupiłeś w PL czy sprowadzałeś ? Jaki ma przebieg ? Koła są fabryczne ? Myślałem że Audi montuje w C7 opony 255/35 do 20". Popraw proszę linki żeby zdjęcia były od razu widoczne. Ładny kolor
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
172 tyś. km w 10 letnim dieslu to duży przebieg ? Nie sądzę
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Roleta bagażnika w C7 też się może sama zwijać / rozwijać ?
-
Skup Aut AAAauto opinie
Skoro nie masz daleko to możesz podjechać, ale z góry można założyć, że zaproponują niższą cenę niż oczekujesz - na czymś muszą zarobić.
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
Czarne BMW raczej mi się nie podobają, ale te kombi wygląda dobrze w tym kolorze. Felgi to 17" czy 18" ? Gdzie dokładnie w Niemczech kupiłeś samochód ? Szukałeś przez mobile.de ?
-
Sikający na koła pies sasiadki :D
marekg - do rzeczy: jaki masz konkretny pomysł na rozwiązanie problemu z psem ?
-
Avusy z S4 na A4 B5 - fatalne prowadzenie
Wzrost spalania o 5 litrów po przejściu z 195/65 R15 na 225/45 R17 ? Nie wierzę. Albo masz coś nie tak z samochodem albo bardzo zmieniłeś sposób jazdy. Bardzo.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Jak to co ?! Pomaluj na czarno.
-
A6 C6 3.0 TDI 2010 przesiadka z ciasnej B7
Dobrze wygląda na tych felgach - z jakiego modelu ? 18" ? Plus za brak przyciemnianych szyb. Serio nie mieściłeś się w B7 rodziną 2+1 ?
-
>>>Agata S by Czokla >>>>A4b6 s- line qrewka
Agata S qrewka ??? Przebieg 350 milionów ? Dorezany
-
RS4 B5
RS4 kupiłeś w PL czy sprowadziłeś ?
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Kolega wstawił do Robertsa firankę czy właśnie chłodnię ? Tak jak piszesz to istotna różnica. Nawet jak masz nowy samochód i kumatego kierowcę to jednak zawsze coś jest o zrobienia przy samochodzie - szczególnie jak masz kilka takich busów. Serwis samochodu też kosztuje. Widzę, że mieszkasz w Niemczech - rozumiem, że pracujesz jako spedytor w niemieckiej firmie ? Kierowcy to Niemcy czy Polacy ?
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Pracujesz w tej firmie Roberts ? Patrząc po ilości ogłoszeń sprzedaży stosunkowo nowych busów myślę, że to nie taki prosty biznes. Możesz rozwinąć jakie masz "koszty" na myśli, że zostaje 2500zł ? Rozumiem, że to już po opłaceniu kierowcy ?
-
Audi S5 8T 4.2 V8
Nie brakuje Ci mocy po przesiadce z A4 B6 ?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Na ostatnim zdjęciu widać kawałek jakiegoś youngtimera których w Holandii bardzo dużo jeździ. To zamiłowanie Holendrów do takich samochodów czy wiążę się to z jakimiś korzyściami np. jeżeli chodzi o podatki drogowe / ubezpieczenie ?
-
BMW F11 535d
Bardzo dobrze wygląda nowa seria 5 - szczególnie kombi w kolorze szarym i granatowym - jak Poloneza Nie znalazłeś ciekawego C7 czy jednak F11 okazało się lepszą propozycją ?
-
Taki tam A5 8T Sportback
Najładniejszy kolor w A5 Ogólnie SUVy czy konkretnie Q7 ? Za toporne do jazdy po mieście czy za duże koszty utrzymania ? Szczególnie V8 ?
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Widzę, że masz jeszcze Lexusa - długo go trzymasz
-
Co pierwsze wg. Was zrobić ?
Pójdź do kasyna i zagraj w ruletkę - może podwoisz sumę i będziesz miał i na "wisusa" i na Auto Detailing
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Co innego Vectra C czy A8 a co innego Cayenne - gaz w Porsche zawsze będzie obciachem Oczywiście, że ludzie potrafią liczyć, to się ceni i pewnie dlatego zarobili na te Cayenne.
-
Jak te felgi z B6 będą wyglądały na B5?
Starguj na 600zł i bierz. Dokończysz letnie opony i będziesz miał felgi na zimę
-
Jak te felgi z B6 będą wyglądały na B5?
Mało ciekawy wzór - na zimówki mogą być
-
Jakie auto do lawety.?
Zależy jak ciężki chcesz wozić samochody, ale pod lawetę popularne są Sharan / Galaxy - mają duży uciąg na haku.