Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Ładnie wygląda na tych felgach. Nie zdecydowałeś się na B8 ?
  2. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  3. Jakie plany ? 20" koła i gwint albo airride ?
  4. Chlapaczami będzie zahaczał o asfalt
  5. W zasadzie to miałem na myśli rodzaj męski w języku niemieckim: der Audi. Po polsku jest to Audi czyli nijaki, a nie męski Na pewno nie jest żeński: ta Audi. Ale nie będę się już wymądrzał - to temat o Audi a nie rady językowe
  6. Audi to rodzaj męski Ładne jak każde A4 B8 Avant. Czarne relingi dobrze pasują do srebrnego lakieru. Przyciemniane szyby są zdecydowanie zbędne.
  7. Po co zakładać do A4 B6 17" alu z A8 które wyglądają jak kołpaki ? Takie felgi dobrze wyglądają w Polo - wypolerowane z oponami np. 195/40 lub 185/35. W A4 B6 niekoniecznie, nawet na zimówki.
  8. Masz jakieś zdjęcia środka - przede wszystkim bagażnika ?
  9. carrera369 odpowiedział(a) na chbr temat w Inne marki
    Może więcej zdjęć ? Co to za koła ?
  10. Odnoszę się tylko do tego zdania. A po co,to pytanie nie do mnie. Nie widziałem tego zdania
  11. Mieszkasz w NL i chcesz zarejestrować samochód w PL ?
  12. Zderzak jest paskudny - zarówno z daleka jak i z bliska, z przodu i z boku. Z A4 B7 nie warto robić Cayenne
  13. Dzięki za odpowiedź. Air masz widoczny w bagażniku czy zamontowany we wnęce na koło zapasowe ?
  14. Nie Chodzi mi o ten samochód: Uploaded with ImageShack.us
  15. Zdecydowanie bardziej podobają mi się Avanty, ale ten sedan na 20" klasycznych felgach S-line i airride wygląda super ! Charakterystyczne A4 B7 w Polsce obok czarnego Avanta na felgach Bentley (można gdzie o nim przeczytać ?). Jak się jeździ na oponach 225/30 ? Nie pytam o dziury w drogach i krawężniki , ale czy pozostają resztki komfortu - jak się przejeżdża przez torowiska, spowalniacze itd. ? Jak sobie radzi silnik 115KM z 20" kołami ?
  16. Podobają mi się srebrne sedany A6 C6. Dlaczego ma niemieckie tablice ?
  17. Wrzuć pytanie na giełdę ładunków - jakiś busiarz na pewno podejmie temat przewozu.
  18. Precież na kołach 205/60 R16 i 225/50 R17 samochód będzie stał tak samo nisko-wysoko.
  19. Żeby samochód dobrze hamował i żeby 20" felgi dobrze wyglądały. do niektorych to jeszcze sporo brakuje Czego brakuje ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.