Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam na klej do szyb i tasme 3M podejrzewam ze sam klej tez da rade tylko trzeba go fachowo połozyć zeby nie wypłynął przy dociskaniu a w zime zeby woda sie tam nie dostała pod lotke.
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto biednemu zabroni źyć bogato ?
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale manual juz jest?
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ponoć hajs u niej nie ma żadnego znaczenia Kudłaty grodzi Alcatraz teraz to kopiejek potrzebuje Artur a u Ciebie juz po swapie?
  5. Pany poratujcie nr części tej gumowej - plastikowej czarnej pierdułki co na trzpieniu jest..ma to w ogóle swój nr? Bo brakuje mi tego szajsu i mi wycieraczki stają jak długo nie ruszam mojego paścia.
  6. Podejrzewam ze wymiana calego podświetlania to daremny trud. Żeby ori dioda świeciła lepiej trzeba zmienić tylko rezystor. Ja mam tak zrobione w lampce ambient a klamki podświetlane mają tą samą konstrukcje....to najprostszy sposób na jakość światła które emituje dioda w klamce.
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Turbo najlepiej w Jaworznie z 2 lata gwarancji a wtryski Nadarzyn.
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Elo chopacy
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pochwalony
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miałeś nie mowić
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dodał fszytko i fyszło 2cm :grin:
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i zna Piaska :grin:
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak tam Mallow wiosną??Rzeka wylała? Jest powódź?? Majster a chodziłeś w tym roku w spodenka i t-shircie? bo ja tak ..o dziwo rzeka jest jeszcze na swoim miejscu ale to pewnie dlatego ze pogoda lepsza niz w Pl... Co ma wisieć nie utonie Boriqua sam wiesz ...
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Milordzie kup sobie hyper te co Wandal mowi.. nightbreaki szału nie robią choć są lepsze od zwykłych
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka Bałagany
  16. Andrzej jak by takie NCT wprowadzili w Pl to 90% klubowych furmanek by przeglądu nie przeszła :grin: a o reszcie aut nie wspomne...
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Elo Pany
  18. Od środy bede w Pl jak by to było blizej to pewnie bym był ...po za tym w niedziele to ja bede jedynie zdatny do tego zeby twarzą do kibla wcelowac..w sobote wesele Dziekówa za zaproszenie Milordy
  19. Pryskają się nadal Będą koło 15stego tak jak chciałeś. Chyba a wiesz ze jak sie nie przyłożysz do roboty to na scianie sobie je powiesisz? ja bubla nie biere
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sachs albo luk ze sprawdzonego żródła
  21. Hamulcownia koks kolor Wujek... ja sie pytam gdzie są moje....?
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Elo Pany... Kudłaty do Aso trza pojechać..... reszta na wieśbuku
  23. Tez bym chciał s-liny ale stelaz elektrycznych siedzen z b6 nie pasuje do b7 :facepalm: A takie S-liny w pół skórze full elektryk z pamiecią i grzaniem to jest moje marzenie
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Elo Ludziska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.