Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
ja mam na klej do szyb i tasme 3M podejrzewam ze sam klej tez da rade tylko trzeba go fachowo połozyć zeby nie wypłynął przy dociskaniu a w zime zeby woda sie tam nie dostała pod lotke.
-
B6 DIVISION
Kto biednemu zabroni źyć bogato ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale manual juz jest?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ponoć hajs u niej nie ma żadnego znaczenia Kudłaty grodzi Alcatraz teraz to kopiejek potrzebuje Artur a u Ciebie juz po swapie?
-
Nr cześci gumowej uszczelki wycieraczek?
Pany poratujcie nr części tej gumowej - plastikowej czarnej pierdułki co na trzpieniu jest..ma to w ogóle swój nr? Bo brakuje mi tego szajsu i mi wycieraczki stają jak długo nie ruszam mojego paścia.
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Podejrzewam ze wymiana calego podświetlania to daremny trud. Żeby ori dioda świeciła lepiej trzeba zmienić tylko rezystor. Ja mam tak zrobione w lampce ambient a klamki podświetlane mają tą samą konstrukcje....to najprostszy sposób na jakość światła które emituje dioda w klamce.
-
SPOTY RADOMSKIE
Turbo najlepiej w Jaworznie z 2 lata gwarancji a wtryski Nadarzyn.
- SPOTY RADOMSKIE
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Wujek Ty wiesz ze jest
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
dodał fszytko i fyszło 2cm :grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
i zna Piaska :grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak tam Mallow wiosną??Rzeka wylała? Jest powódź?? Majster a chodziłeś w tym roku w spodenka i t-shircie? bo ja tak ..o dziwo rzeka jest jeszcze na swoim miejscu ale to pewnie dlatego ze pogoda lepsza niz w Pl... Co ma wisieć nie utonie Boriqua sam wiesz ...
-
B6 DIVISION
Milordzie kup sobie hyper te co Wandal mowi.. nightbreaki szału nie robią choć są lepsze od zwykłych
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemka Bałagany
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Andrzej jak by takie NCT wprowadzili w Pl to 90% klubowych furmanek by przeglądu nie przeszła :grin: a o reszcie aut nie wspomne...
- SPOTY RADOMSKIE
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Od środy bede w Pl jak by to było blizej to pewnie bym był ...po za tym w niedziele to ja bede jedynie zdatny do tego zeby twarzą do kibla wcelowac..w sobote wesele Dziekówa za zaproszenie Milordy
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Pryskają się nadal Będą koło 15stego tak jak chciałeś. Chyba a wiesz ze jak sie nie przyłożysz do roboty to na scianie sobie je powiesisz? ja bubla nie biere
-
B6 DIVISION
sachs albo luk ze sprawdzonego żródła
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Hamulcownia koks kolor Wujek... ja sie pytam gdzie są moje....?
-
SPOTY RADOMSKIE
Elo Pany... Kudłaty do Aso trza pojechać..... reszta na wieśbuku
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Tez bym chciał s-liny ale stelaz elektrycznych siedzen z b6 nie pasuje do b7 :facepalm: A takie S-liny w pół skórze full elektryk z pamiecią i grzaniem to jest moje marzenie
- B6 DIVISION