Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

christopherek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez christopherek

  1. mój avg też tak mnie zaskoczył,jeździł 6 lat bezawaryjnie pod nogą teścia a mi po 2 misiącach zaczął głośno klekotac,zdjęliśmy głowicę i jakie było zdziwienie malutki kawałek zaworu się ukruszył i zdewastował głowicę i tłok.efekt wymiana silnika na drugi+od początku w drugim silniku na cacy zrobienie głowicy+wszędzie gdzie możliwe nowe uszczelki+zrobienie sprzęgła i turbo przy okazji+robota=7,5tys zł poszło z mojej kieszeni:-) ale może u Ciebie nie będzie tragedii.jedno z tego dobre że teraz mam zdrowe serducho w moim b5
  2. moje auto jeździło 6 lat w rodzinie i było ok,przy okazji zabiegów pod maską kolega który robił powiedział że turbo olej puszcza więc poszło do regeneracji.po tym zabiegu pojeździłem dokładnie 2 miesiące i notlauf,więc turbo na stól i pojechało na gwarancję.w tym momencie właśnie się wkłada i pewnie dziś auto znów będzie zyło tylko ciekawe ile znów.wiem jedno autem nie jeździłem jak emeryt i nie ma sznas żeby ot tak się kierownice zapiekły,przy okazji n75 na nowy zmieniłem,jak macie możliwośc i turbo daje radę to jeździjcie jak najdłużej na ori bo po regeneracji dziwne rzeczy się dzieją[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 12:36_________________________________________________winne okazały się kierownice,coś nie tak poszło podczas regeneracji,teraz już jest ok zero notlaufa i auto jakoś się odpycha jeśli w ogóle można mówić że 110ps jedzie
  3. zawsze lepiej mieć ciut więcej oliwy niż za mało
  4. dobra temat u mnie ogarnąłem.wszystko jest sprawne,żarówki,połaczenia,kostki,mikrowłaczniki.okazało się że po odłączeniu akumulatora trzeba tak jakby"nauczyć" światełka że mają świecić.głowne z przodu właczyłem w pozycji"I" i drugi rzą di bagażnik też w pozycji"I".i po tym zabiegu wszystko świeci po otwarciu drzwi tzn zaświecaja się wszystkie z przodu+drugi rząd siedzeń,po otwrciu bagażnika światełko w bagażniku.mam nadzieję że takie info się przyda
  5. ja też mam problem u siebie,avant 99rok.mianowicie do czasu jak u wszystkich dobrze śmigało.niedawno miałem duże zabiegi pod maską w związku z tym akumulator był odpięty.po tym działa mi tylko światło z przodu tzn małe światełka zaświecają się po wciśnięciu,duze zapala się po otwarciu drzwi pilotem,po zamknięciu po chwili przygasa więc tu jest ok.swiatła czerwone we wszystkich drzwiach się zaświecają a nie świeci mi światło u pasażerów z tyłu i w bagażniku.z tyłu po wciśnięciu małych guzkiów światełka zaświecają się lecz po przełączeniu środkowego przełącznika z tyłu jak i w bagażniku zero reakcji a przed odłączeniem akku wszystko świeciło.nie wiem czy ma to związek z odłączeniem akumulatora czy to zbieg okoliczności.dodam że wszystko działa jak nalezy tzn po wyjęciu kluczyka zaswieca sie swiatło z przodu,wszystkie czerwone ikonki w lampkach z tylu i w bagazniku swiecą,licznik po otwarciu drzwi sie podswietla tylko nie dziala swietlka z tylu i w bagazniku.gdzie szukac przyczyna?a moze gdzies vag-iem pogrzebac w ustawieniach?moze w komforcie cos sie skasowało ustawienie po odłaczeniu akumulatora?
  6. ja u siebie też radio zmieniłem a ikona antenki nadal jest i sam datę i godzinę ustawia
  7. jeśli chcecie dobry warsztat w wawie,solidny znający się na robocie to moge polecić kolegę adamm z forum vwgolf.pl zajmuje się głównie dłubanie tdi vag,ja każdego swojego vag-a zawsze u niego serwisuję.kontakt 503 399 909 warsztat w Rembertowie
  8. popychacze hydrauliczne tzw szklanki
  9. a ja bym włąśnie obstawiał klapę gaszącą i jej bym się przyjrzał
  10. dziwne objawy,ja 2 miesiące temu kupiłem passata b5 2005 rok z tym silnikiem i biegi wchodzą jak w masełko,nie ma żadnego oporu przy zmianie biegów
  11. ja mam takie w polo gti 6n,też o tym myślałem żeby do b5 założyć
  12. a ja mam pytanie czy w tych zegarkach poza wskazówką godziny i minut te małe wskazówki też się poruszają czy to taka tandeta?
  13. kolega tez pompy robi,povzytaj sobie troche forum vwgolf.pl dzial diesel tam i sie dowiesz pewnych rzeczy i nie trzeba od razu do boscha z pompa smigac.ale jak ktos ma kase moze i tak robic.po prostu chcialem pomoc a nie jakies zlosliwosci w moim kierunku.po co jezdzic po mechanikach ktorzy polowe silnika zaraz by zmienili jak mozna zrobicm raz a porzadnie u jednego sprawdzonego czlowieka tymbardziej ze kolega jest z wawy i daleko nie ma zeby podjechac na diagnoze i ewentualna naprawe.nastawnik tez jest do ogarniecia i nie trzeba kupowac nowego za chore pieniadze,ale widac sa tu madrzejsze osoby ktore cos gdzies kiedys slyszaly ale zadnych konkretow
  14. jesli chodzi o link z vwgolf.pl i kolege adamm polecam w 100%.jestes z wawy zadzwon do niego 503 399 909 w Rembertowie proadzi dzialalnosc i uwierz mi jesli to nastawnik nie musisz wymieniac on Ci to ogarnie,jak dla mnie jest guru jesli chodzi o tdi.polecam w 1000000% chłopaka bo robi profi robote i na tdi zjadl zęby.radze zapamietac ten nr,nie jest to zadna reklama,na forum vwgolf.pl siedze od 6 lat,jezdzilem 4 vw co widac w podpisie i wszystko u adama robilem,zreszta to moj dobry kolega i zwrotów i reklamacji u niego nie ma.zadzwon powiedz ze masz nr ode mnie i bedziesz mial auto ogarniete a takie gdybanie to wrozenie z fusów
  15. witam wszystkich,zarejestrowałem się na tym forum głownie ze względu na to iż szukam ładnego audi dla teścia a jak wiadomo na forach ludzie często dbają.sam jestem użytkownikiem aut grupy vag a mianowicie mam obecnie czwartego vw z rzędu.na forach grupy vag przebywam od 6 lat m.in. vwgolf.pl,vwpolo-klub.pl,mazowszesquad.pl i inne.swoją przygodę z vw zaczałem od mk3 1.8 aam,poźniej było mk4 arl,następnie mk3 ady a obecnie mam polo 6n ajv.szukam zadbanego audi b6 lub b7 tdi w manualu z prostej przyczyny-teśc 6 rok jeździ b5 po lifcie avant i ja przejme to autko pod warunkiem iż znajdę mu odpowiednie dobrego następcę dlatego będę śledził to forum w nadziei iż w 100licy pojawi się coś godngo do obserwacji.pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.