Treść opublikowana przez MASA81
-
żarówka świateł mijania
nie dotykaj palcami szklanej bańki pojedynczo dostaniesz na każdej stacji benzynowej a jak się ładnie uśmiechniesz i poprosisz to na pewno jakiś pan ci pomoże wymienić
-
Jaki Tablet kupić ?
Ludzie chwalą a poza tym czytałem recenzje na wp.pl i też chwalą że dobra jakość do ceny
-
Jaki Tablet kupić ?
Na pewno wystarczy Tu masz parametry myTAB 10 Q-Premium wyposażony został w 10.1-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS, na którym system Google Android KitKat prezentowany jest w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Matryca wspiera pięć punktów dotyku. Za wydajność odpowiada 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT8382 o częstotliwości taktowania 1.3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM, zaś na dane zarezerwowane zostało 8 GB wewnętrzne pamięci z możliwością dalszej rozbudowy poprzez wykorzystanie czytnika kart microSD (obsługa do 32GB)Specyfikacja techniczna tabletu z Biedronki obejmuje również: modem 3G oferujący transmisję danych w standardzie HSPA+ (prędkość pobierania do 21.4Mbps), podwójny slot kart SIM, moduł sieci bezprzewodowej pracujący w standardzie N, Bluetooth 4.0, port micro USB 2.0 ze wsparciem dla OTG, 2-megapikselowy aparat główny, a także kamerę dedykowaną wideo połączeniom o matrycy 0.3 Mpx. Energię dostarczy natomiast akumulator o pojemności 6000 mAh, który ma zapewnić do pięciu godzin ciągłej pracy.
-
Jaki Tablet kupić ?
w Biedronce wczoraj widziałem tablet za 499 czytałem recenzje i chwalili jak za tą cene
-
Jaki Tablet kupić ?
Samsung Galaxy Tab S 10,5 LTE albo Samsung Note Pro 12,2
-
Wymiana przednich lamp ORI na DEPO
Kup oryginalne a nie żadne DEPO bo to nie są lampy tylko ich tandetna imitacja za niemałe pieniądze
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebuje poduszki skrzyni biegów najlepiej lemfordera do audi a4 b5 1.9 tdi jeśli macie to w jakiej cenie za komplet.
-
Po wymianie tarcz tylnych nie działa ABS
Zmień pierścienie abs ze starych tarcz albo trzeba wyregulować czujniki (wysunąć albo cofnąć)
-
AUDI 1.9TDi - zapali i odrazu gaśnie
obstawiam problem z immobilizerem.
-
Nastawnik pompy w AFN
czy jest ktoś kto się zna na nastawnikach w kuj-pomorskim okolice Inowrocławia?
-
Oryginalny ksenon hella słabo swieci
Nie kupuj Depo to jest shit wiem bo miałem za chwilę będą świcić tak jak teraz twoje Jeśli masz odrobinę zdolności manualnych to sam to sobie wymienisz regeneracja-hc.pl A tu masz jak to możesz sobie wymienić http://a4-klub.pl/index.php?/topic/90905-all-b5-regeneracja-odblysnika-xenon-valeo-po-ii-lifcie/ Sorry teraz doczytałem że ty masz hella ale może coś ci się z tego przyda
-
Oryginalny ksenon hella słabo swieci
Masz wypalone odbłyśniki i wymiana żarników nic nie pomoże. Te odbłyśniki można regenerować.
- Xenon D2S
-
[B7 BLB] Wymiana 'zabieraka' pompy oleju
Super podejście niech się inny fra... męczy
-
[B7 BPW] Dymi na siwo po remoncie wszystkiego do 90st. (wyciety dpf)
Witam czy rozwiązał się komuś problem z kopceniem bo mam ten sam problem auto po kapitalnym remoncie silnika jak w poście nr 1 a jak badziewie kopci tak kopci nawet po rozgrzaniu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich maniaków Audi