Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Pytałeś o NSSC to znalazłem fotki Wracając do audi i hella.Led jest przykrecony jednym wkrętem widocznym na zdjeciu nie ma potrzeby dawac wiecej wkretów. Dociska go też kratka wzmocniona wkretem. Miedzy 2 mocowaniami leda masz łacznenie idealnie spiera sie o mocowanie fabryczne halogenu. Nie ma mozliwości żeby led wpadł w zderzak. Odpowietrznik testuje taki wynalazek bo na seryjnym paruje led nie wiem czemu. Jutro zrobie nowe odpowietrzenie Jak coś nie będziedz wiedział to pisz postaram sie pomoc.
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
Masz w bagażniku akumulator żelowy to przez całe auto nie było sensu dawać takiego grubego kabla. Ale jak kto woli. Zastosowałeś przekaźnik rozłączający 2 aku?
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
Takie znalazłem
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Szlifujemy jedno mocowanie koło odpowietrznika bo przeszkadza w adaptacji do audi Dolna cześc szlifujemy bo kostka do podłaczenia ledów sie nie mieści Następnie szlifujemy bok zderzaka. Tak żeby led był jak najbliżej ściany. Ostatnie 2 zdjęcia to masz rozebrany led. Na sam koniec Delikatnie szlifujemy mocowanie. Później dajesz wkręta przykręcając leda do zderzaka. Na sam koniec w kratce zrobiłem otwór i też wkręciłem wkręta dla pewności.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
a od strony auta w kostach pod fotelami nie masz przypadkiem kostki od poduchy 3 pinowej ?
-
Wyciągnięcie plastików zegara
A nie możesz tego wyczyścisz nie ściągając tego plastika? Ja używam pędzelka i sprężonego (sprężarka+pistolet) powietrza to takich miejsc.
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
Musi być 5,1 ?
-
RNS-e problem z wentylatorem
Z tego coś się orientowałem to nie. A w czym CI to przeszkadza?
-
RNS-e problem z wentylatorem
Mam tak samo z tego co wyczytałem to normalne. Chodzi aż zniknie sygnał z can.
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
4 w drzwiach wooferki + 4 TW w drzwiach. Tuby nie polecam . Lepiej mała zamknięta skrzynkę.
-
[B6 AVF] Granatowa ulepa
Pomysł z CB niezły gdzie masz druga cześć? Bo jeśli w tunelu to chyba nie słychac dobrze... Głośnik zewnętrzny gdzieś montowałeś?
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
18' na zimę naprawdę podziwiam.
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
Jak stal to bez kołpaków
-
Dobrzy chiptunerzy
Bo siedzibę maja salonie Vw obstawiam ze w Lublinie w Fabryce taniej ...
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
Przekrój głównego zasilania to 95mm2 .. To mnie zastanawia. Nie słyszałem o takim krze przekroju kabla.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Ja u Siebie w audi montowałem Hella. Przeróbki 2 posty wyżej sa pod Hella. Z tymi okrągłymi NSCC miałem do czynienia w innym aucie -nie montowałem w audi
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
To jest Hella
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
+ dałem z koski od alternatora (jest tam + jak zapalisz auto) natępnie przekaźnik (standardowy 12v) i musisz podpiąc jeden kabel do lamp (np + od postojówek) tak żeby wyłaczył ledy po właczeniu świateł. W Twoim przypadku dajesz przekaźnik ten kalbel od lamp ciagniesz od przekaźnika do leda i masz 20/100% ---------- Post dopisany 14-11-2012 at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 09:10 ---------- Obiecane Fotki
-
drgania kiery przy hamowaniu?
Może wpadłeś w kałuże i tarcze się skrzywiły..
-
Na jaki kolor zimówki?
Miałem mat powiem tyle utrzymać w czystości masakra. Miałem białe to samo. Kilka hamowań i już czarne...Wiec najlepiej na czarny połysk
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
505,01 jeśli tylna etykieta nie jest odklejana to jest podróbka na 100% ?
-
Windows 8 - z czym to sie je?
Nie korzystałem z 8 ale uważam że warto poczekać z kupnem jeszcze trochę. Wszystkie "wpadki" zostaną wyeliminowane i wtedy kupic.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pierwsze MW jest nie do przebicia , najlepsza gra z serii NFS zgadzam sie z Tobą . Musze kupic tego nowego i wypróbować co to warte.
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Masz 2 bo w zestawie masz krótki kabel do łaczenia zegarów. Wystarczy podłaczyc do 1 gniazda . Masz tam 4 kabelki masa i 2 chyba pomarańczowy i biały (nie pamietam dokładnie) tym ustawiasz kolor podświetlenia podając + do jdenego lub drugiego kabla.
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
żółty wygląda na 50mm2