Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tommy Gun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tommy Gun

  1. Sprawdź sobie wtryski czy nie leją - to znacząco wpływa na pracę zmiennej geometrii. Niedawno miałem tak w 2.5 tdi, dwa wtryski lały i w końcu złapał tryb awaryjny. Jak rozebrałem część wydechową to zwątpiłem, dwie łopatki stały w miejscu. Dużo nafty, papier ścierny ale i sprawdzenie wtrysków. Wychodząc z pewnego przekonania, jak zaczynają się problemy z turbiną warto zainwestować w nowy n75. Zrobiłem tak w dwóch autach i od tamtej pory żadnych problemów.
  2. To jak dzisiaj z frekwencją ??
  3. Najlepiej Gt 1749 VA A jeżeli chcesz wyczyścić turbo to nic trudnego, trzeba mieć plan działania i przykładowy schemat. Ja wczoraj rozebrałem swoje turbo od afn, było nieco zawalone, trochę nafty, kawałek rurki i odrdzewiacza + dobre narzędzia. Trochę problemów może sprawić rozpołowienie części wydechowej ale dasz radę
  4. Dzisiaj posiadacze quattro mają swoje święto Zostaje tylko pozazdrościć...
  5. Obejma była tragicznie skorodowana, ale to fakt można zrobić cały zabieg nieco sprawniej Koszt tej rurki z obejmami w ASO ponad 100 zł...
  6. Dzisiaj do pracy (Capital Park - Szopena) jechałem 32 minuty.... Służby w Rzeszowie śpią...
  7. Jak dasz ogrzewanie na maxa i pełny nadmuch to trochę będzie to trwało, zwłaszcza przy -15. Ustaw nawiew na 3 kreski i temp 23 stopnie i wtedy porównaj.
  8. Liqui Moly 10w40 Diesel Leichtlauf.
  9. Z tymi przełożeniami faktycznie - trzeba trochę pomachać. Ostatnio założyłem ori ledy nad tablicę rejestracyjną - ładnie pięknie ale niestety, tak jak mówiliście wyskakuje błąd spalonej żarówki. W czwartek elektryk ma się tym zająć i myślę że będzie ok. Przy okazji zamówiłem kosmetyki renomowanych firm (m.in Meguiars) oraz materiały do pielęgnacji autka. Na forum ktoś polecał stronkę MX NOWICKI oferuje kosmetyki samochodowe, zaprawki lakiernicze, pasty polerskie, lakiery samochodowe i akcesoria do auto detailingu toteż skusiłem się. Lekką ręką poszło ponad 200 zł, ale liczę na wzorowy efekt: - ValetPRO glinka Yellow Poly 100g - Meguiar's Ultimate Quik Wax - Poorboy's World Deluxe Mega Plush Green 40x40 - Chemical Guys Vanilla Scent Air Freshener - Meguiar's Soft Foam Applicator Pad aplikator piankowy
  10. 0.01 1113 1550.4 1142.4 24.7 0.40 1155 1560.6 1213.8 24.7 0.78 1218 1581.0 1295.4 24.7 1.18 1323 1632.0 1417.8 24.7 1.57 1407 1683.0 1560.6 33.9 1.96 1491 1744.2 1744.2 45.0 2.36 1596 1785.0 1938.0 57.8 2.77 1701 1825.8 1917.6 56.2 3.16 1785 1866.6 1887.0 55.4 3.56 1911 1938.0 1927.8 55.4 3.96 2016 1948.2 1999.2 60.2 4.36 2100 1948.2 2050.2 63.4 4.75 2205 1948.2 2060.4 66.5 5.15 2310 1948.2 2029.8 66.9 5.54 2394 1948.2 2029.8 66.9 5.94 2499 1948.2 2040.0 69.7 Tak to wstaje u mnie....
  11. Pisałem wcześniej że nowy.
  12. VirusTronic albo Galaktronik Działanie 8.2 POIG Wspieranie elektronicznego biznesu typu B2B lub działanie 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Tworzysz platformę łączącą twoje wszystkie usługi, na tyle innowacyjną że będzie unikatowa i nowoczesna. Można dostać sporo kasy, a wiem bo na co dzień rozliczam takie wnioski. Czasami przechodzą totalne gnioty, ale widocznie są na tyle pomysłowe iż w założeniu firma przetrwa. Podstawa to porządny Biznes Plan. Na niektóre kategorie, np. z działania 8.1 aby firma zewnętrzna wykonała dla Ciebie serwis i aplikację, dostajesz 70% dofinansowania (30% musisz wyłożyć lub pobrać wcześniej zaliczkę na ten cel). W branżę uderzasz dobrą w każdym bądź razie.
  13. To jest loteria ale oby służył jak najdłużej. Teraz przynajmniej mam spokój, nic nie kapie a ręczny trzyma jak kotwica.
  14. Tommy Gun odpowiedział(a) na MATI766 temat w 1.9TDI
    Kopcenie, nierówna praca po odpaleniu, woń niespalonego paliwa - to tak w wielkim skrócie jak bardzo leje.
  15. Na 100% jest coś nie tak. Ostatnio założyłem turbo awx od vauxhall i wstaje od samego dołu, ok.1200 obrotów. Poprzednia turbina, ori afn miała z tym problem, wymieniałem n75, wywaliłem kata, niby było lepiej ale nie do końca. Później wrzucę log jak to wygląda.
  16. Ja posunąłem się dzisiaj do niesamowitego druciarstwa. Owinąłem szarą taśmą powierzchnię redukcji , tak żeby siedziała na sztywno. Przy okazji użyłem trzech opasek skrętnych żeby to utrwalić i póki co trzyma. Poprawię to dziadostwo w najbliższym czasie bo tak być nie może Zastanawiam się czy nie kupić używanego węża od AWX albo czy nie powalczyć z tymi śrubkami.
  17. Tommy Gun odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Sprawdź turbo...
  18. Właśnie od początku miałem wrażenie że ta redukcja nie siedzi jak powinna. W razie czego złożę pierwszą reklamację
  19. czyżby o to chodziło ?? Spróbuje jeszcze jutro powalczyć może się uda. W ogóle przypadek jakiś idiotyczny. Na necie żadnego info, na forum też.
  20. Witam, zdaje się że mój temat będzie pionierski, nie mniej potrzebuję porady. Wczoraj założyłem turbo od awx do swojego afn'a. Wszystko ładnie pięknie, cud miód malina i tak dalej. Oczywiście musiałem kupić redukcję na wąż. Po zamontowaniu wyjeżdżam przetestować auto i wąż od IC do turbiny na którym jest redukcja wypada ze strony zimnej turbo... Od razu się zatrzymałem, założyłem dziada na swoje miejsce i znowu powtórka z rozrywki. Moje pytanie - czyżbym trafił na wadliwą przejściówkę ?? Od samego początku, część przejściówki wchodząca w muszlę miała lekki luz i nie siedziała całkiem na sztywno. Aczkolwiek wydrzeć jej się nie dało. Ktoś ma sugestię co do tego kiblowatego przypadku ??
  21. Koman nie przyznawaj się że jesteś ograniczony
  22. Po kupnie swojej kolejnej A4 wywaliłem wszystko z przodu co było możliwe, łącznie z paskiem i napinaczem klimy, nowymi śrubami na koło pasowe, rolką alternatora i termostatem. Święty spokój, raz a dobrze.
  23. Melman a jaki płyn zalewałeś ?? Podejrzewam że ASO ale z jakim oznaczeniem ??
  24. Zapraszamy na spoty rzeszowskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.