Treść opublikowana przez Jay_Z
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
1.9 TDI AFN 98 rok 262 tys. Nie kręcone
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Po zdjęciu nastawnika nie przemieszczaj samochodu ani nie kręć kołem pasowym. ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- PS. Kolego 3.0 to nie jest dawka optymalna tylko górna granica. Pozdro.
-
Dziurawa pompa wtryskowa
ja sobie poradziłem bez żadnych problemów Dawke sobie ustaw w granicach 3,6. Będzie optymalnie.
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Pierwszą uszczelke z góry czyli pod pokrywą nastawnika wymieniasz bez problemu. Tą bezpośrednio pod nastawnikiem też wymienisz, tyle że musisz ustawić dawke na końcu.
-
Alternator z AJM do AFNa czy podejdzie?
Witam. Pytanie jak w temacie. Czy spasuje alternator z AJM do AFN ?
-
Muzyka w naszych autkach
- [ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Ja kupiłem boscha dałem 105 zł za komplet i jestem zadowolony.- [ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Przy padniętych świecach zawsze będzie kulał. Muszą być wszystkie świece sprawne.- [ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Świece grzeją po wyłączeniu się kontrolki.- Dziurawa pompa wtryskowa
No możliwe. Jak wyjąłem te uszczelki to były tak twarde, że się nie dziwie że ciekło.- Dziurawa pompa wtryskowa
Pompiarz mi mówił że ma dziennie kilka telefonów z tym samym problemem. Twierdzi, że musieli zacząć coś dodawać do paliwa bo zajmuje się tym 30 lat i wcześniej sporadycznie pojawiały się problemy z uszczelkami, a od kilku miesięcy non stop.- Dziurawa pompa wtryskowa
Najczęsciej padają uszczelki pod pokrywą nastawnika lub pod nastawnikiem. Też to przerabiałem.- Problem z ciepłym nawiewem ze środka.
Jest jakiś opis jak do tego dojść?- Problem z ciepłym nawiewem ze środka.
Tak mam climatronic, ale mamy drugą A4 i tam normalnie leci ciepło.- Problem z ciepłym nawiewem ze środka.
Ale tam leci ciepłe powietrze, tylko że auto musi być dobrze nagrzane. Przykładowo jak jeżdżę po mieście, gdzie deptam to leci w miare ciepłe powietrze, a np. na dwupasie jadąc ze stałą prędkością już letnie.- Problem z ciepłym nawiewem ze środka.
Witam. Mam problem ze środkowym nawiewem. Na szybę po kilku kilometrach jazdy leci już ciepłe powietrze natomiast ze środkowego nawiewu zimno lub ewentualnie letnie. Muszę go dobrze zagrzać żeby leciało ciepłe powietrze ze środka. Co może być tego przyczyną?- Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------- [ALL B5] Mycie silnika
Do mycia silnika polecam środek Voigt VC 242. Myję silniki od kilku lat, próbowałem różnych środków, jednak ten spisuje się zdecydowanie najlepiej. Jest dostępny w co drugim sklepie za cene około 13zł litr.- Problem z odpaleniem gdy zimno, a jeszcze ciezej odpala kilka chwil po I odpaleniu
Świece masz dobre?- problem ze wspomaganiem
Pasek może już być po prostu lekko zużyty albo luźny. Możesz spróbować wymienić. Ja z doświadczenia wiem, że przy pełnym skręcie to w połowie aut piszczy. Przy okazji sprawdź poziom płynu wspomagania. Pompa jak nie wydaje dziwnych dźwięków i wspomaganie chodzi jak należy to jest w porządku.- problem ze wspomaganiem
Piszczy pasek. I jest to normalne.- Słabo się nagrzewa ( wina wisco, termostatu?)
To nic tylko pogratulować- Słabo się nagrzewa ( wina wisco, termostatu?)
Jakie masz to spalanie?- Słabo się nagrzewa ( wina wisco, termostatu?)
Teraz mi pali kolo 8 w miescie. Wisco powinieneś zatrzymać ręką jak jest zimny.- Słabo się nagrzewa ( wina wisco, termostatu?)
U mnie podczas jazdy nagrzewa się do 87-88 stopni max przy takich temperaturach. I muszę zrobić około 10-12 km, a jestem po wymianie czujnika i termostatu, także ja bym się nie martwił. - [ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?