Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
- A4 b7 1.8t
no co jest grubas z tej B6 miazga- [B6 AVF] Avant LZ5L
rozumiem że 19stki?- Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
za***iste są te Vetty! Miałem przyjemność jeździć podobną - mianowicie Z06 z 2011 roku. Tył napęd + ponad 500KM w manualu to jest to w samochodzie na fotelu pasażera leciałem nią ponad 3 paczki, a za kółkiem udało mi się raptem 250 rozwinąć (na 4tym biegu ) Fura mistrz!- [B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
taki rudy/miedziany może spoko podpasować złoty to pewniak- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
troche kosmiczne to koło, ale za to AMG- [B6 AVF] Avant LZ5L
też obstawiam że koło- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja bym malował +1- [B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
7 spoko- [ALL B5] Audi S4
hell yeah- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
kurde, jak go wygładzisz i posadzisz na tych Keskinach to będzie kawał skurczybyka- Siłownia
Ja właśnie na potreningu zamówiłem Re-cona. Zacznę szamać to wyrażę opinię. MuslcePharm muscle pharm RE-CON 1200G+SHAKER+PRÓB (3684754081) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Jeszcze nie sprzedane, wczoraj wystawione na tablicy. ---------- Post dopisany 07-11-2013 at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2013 at 11:50 ---------- Avant sprzedany, proszę o zamknięcie tematu. Chciałbym podziękować wszystkim klubowiczom, którzy pomogli przy budowie mojego projektu. POZDRO!- [ALL B5] Audi S4
nie mam pytań ! tylko mam mieszane uczucia co do gaśnicy- 1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
narazie odpuszczam, ale kiedyś do B5 wrócę Malowałeś zderzak czy daje rade jak był?- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
ale dostała zbieraj graty i składaj- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
UPDATE: Z przykrością muszę zakomunikować, iż auto jest na sprzedanie. Cena będzie dość niska, ze względu na kilka mankamentów, które trzeba ogarnąć. W tym tygodniu wrzucę foty i ogłoszenie. Póki co osoby zainteresowane zapraszam na PW. ---------- Post dopisany 05-11-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 08:52 ---------- Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI "Caractere" GWINT GLEBA Polift Gostynin ? Tablica.pl- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
duże straty? był bym, będzie tjun? front na gładko łataj- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
nie mam nawet czasu się w tyłek podrapać, stąd zaległości liczyłem że w temacie się dowiem EOT- 1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
oo Panie, widzę, że działasz konkretnie z furmanką, dobrze dobrze- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
tłusto się zapowiada- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
ale qtasówa, co się stało?- [ALL B5] Audi S4
Dzięki Ci bardzo, napinacze pasów tył udało się wyłączyć ale przy próbie wyłączenia poduszek bocznych pojawia się komunikat że należy użyć zarejestrowanej wersji... :doh:Ale już przynajmniej wiadomo że trzeba mieć pełną wersję VCDSa i będzie ogarnięte na chomik shopie poszukaj, tam jest normalnie wszystko- B6 by Armi - sesja s.25
18 nie za małe do B6? poszukaj może czegoś AMG- B6 DIVISION
Cyc Master jak fotkę wrzuci to nie ma **uja na Mariolę ! - A4 b7 1.8t